Hush Puppies

Konforun standartlarını belirleyen Hush Puppies markası, 1954 yılından beri kadın ve erkek ayakkabı modelleri ile dört mevsim giyilebilecek ürünler tasarlıyor. Sağlam, dayanıklı ve modern görünümleri minimalist şıklığın öncüsü olan modeller, 7'den 70'e rahatına düşkün herkese hitap ediyor. Hush Pupies ayakkabı ve botları, ayakların rahatlığını ön plana çıkarırken, mevsim ve çevre koşullarından da minimum etkilenmenizi garanti ediyor. Yaz kış, yılın 12 ayı farklı koleksiyon ve modelleri ile ayakkabı dünyasına yön veren uluslararası marka, Hush Puppies Türkiye koleksiyonu ile de ilgi çekiyor. Günlük şıklığınızı olduğu gibi ofis kombinlerinizi de tamamlayabileceğiniz Hush Puppies ayakkabı ve botlarına uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

Şık ve Rahat Günlük Ayakkabı Modelleri

Konforlu kullanım için tasarlanan Hush Puppies modeller, dış görünümlerini şehir hayatının dinamiklerine göre biçimlendiriyor. Bir yandan rahat ve konforlu olmalarını beklediğiniz ayakkabılar, diğer yandan zarif hatları ile takım elbiselerin altında dahi günlük şıklığı tamamlıyor. Dış sayaları, parlak ve mat deri dışında nubuktan üretilen modellerin, kösele ve kauçuk tabanları ayaklarınızın konforunu tamamlıyor. Her yeni koleksiyonu ile ses getirmeye devam eden marka, sade çizgilerini gösterişli toka, bağcık formları ve saya üstü dikiş baskıları ile tamamlamayı tercih ediyor. İşe ya da okula giderken kumaş pantolon ve eteklerin altına rahatlıkla giyebileceğiniz ayakkabılar, erkek ve kadınlar için ayrı ayrı tasarlanıyor. 

Soğuk Günlerde Ayaklarınız Üşümesin

Geniş model yelpazesinde ayrı bir yeri olan bot ve çizme modelleri arasında kar botları da bulunan marka, kadın ve erkekler için konforlu seçenekler tasarlıyor. İçleri muflon ve kürk ile kaplı Hush Puppies kar botu modelleri, su geçirmeyen sayaları sayesinde en çetin koşullarda bile rahat etmenizi amaçlıyor. Ayaklarınız, kalın kauçuk tabanları sayesinde kara battığınızda bile üşümüyor. Isıyı geçirmeyen kuvvetli yalıtımı ile ayakları koruyan botlar, suya dayanıklı sayaları ile de dikkat çekiyor. Kadın ve erkekler için üretilen kar botları arasında, Hush Puppies tüylü siyah bot ve tüylü kahverengi bot modelleri ile en sert ilkim koşullarında bile stilinizi koruyabilirsiniz. 

Sportif Stilin En Zarif Formu

Rahat ve güvenilir modelleri kaliteli işçiliği kaliteli malzeme ile buluşturan Hush Puppies bot koleksiyonu, geniş ürün yelpazesi ile her zevke hitap ediyor. Hakiki ve suni derinin yanı sıra nubuk ve süet malzeme ile de çalışan marka her stile hitap etmeyi hedefliyor. Kumaş pantolonlar ile rahatlıkla kombinlenen Hush Puppies süet bot ve deri modellerden geri kalmayan nubuk botlar, kadın ve erkek giyimine imzasını atıyor. İnce deri bantlar ve bilekten tokalar ile hareket kazandırılan koleksiyonlar, kösele ve kauçuk tabanlarına göre sınıflandırılıyor. Her an her yerde giymek isteyeceğiniz modelleri, dilediğiniz formda kombinleyebilir, stiliniz ile farklılaşabilirsiniz.

Günlük Konfora Dinamizm ve Enerji Katıyor

Hush Puppies, hafta sonu olduğu kadar hafta içi de spor ayakkabı giymeyi tercih edenleri mutlu edecek seçenekler hazırlıyor. Kendinden emin, rahat ve şık olmayı tercih edenlerin seçtiği modeller, uzun yürüyüşleri de destekliyor. Sadece spor giyimle kombinlenmeyecek kadar şık olan Hush Puppies spor ayakkabı modelleri, günün tamamında dinamizm ve enerji dolu olmak isteyenleri cezbediyor. Orta taban ve topuk destekleri sayesinde adımları gün boyu destekleyen ayakkabıları günün her anında giyebilirsiniz.

Modern tarzları, kaliteli işçilik ve malzemeleri ile öne çıkan Hush Puppies koleksiyonları, 21. yüzyıl insanının ihtiyaçlarına uygun olarak üretiliyor. Şıklığından ve konforundan ödün vermeyenler için tasarlanan modelleri, uygun fiyatlar ile satın almak için Trendyol'u tercih edebilirsiniz. 

Yukarı Çık