"

IGOR

" araması için 751 sonuç listeleniyor

IGOR

Kırk beş yıla yaklaşan sektör deneyimiyle İspanya’nın gözde markası İgor Ayakkabı, benzersiz ürünleriyle ayak sağlığınızı düşünürken şıklığı geri planda bırakmayan tasarımlarıyla göz dolduruyor. Bilhassa bebek, çocuk ve kadın ayakkabıları özelinde uzmanlaşan İgor Ayakkabı, geniş ürün gamıyla hem yaz hem kış sezonunda rahatlık ve şıklık vadediyor.

Bebeğiniz İçin Sağlık ve Konfor Bir Arada

Bebeğinizin ilk adımlarını sabırsızlıkla beklediğinizi bilen İgor bebek ayakkabısı üreticileri heyecanınızı paylaşıyor. Bu sebeple ayak tabanına herhangi bir rahatsızlık verecek dikiş ya da çıkıntı bulunmayan, ayağa ağırlık bindirmeyen, esnek ve yumuşak materyallerden üretilen bebek ayakkabı modelleriyle sağlık ve konforu ilk günden bebeğinizin ayağına getiriyor.

İgor Bebek Sandalet ile Beklenen Yaz Keyfi

Yalnızca stil kaygısı ile yapılan ayakkabı tercihleri bebeğinizde birden fazla sağlık sorununa sebep oluyor. Yanlış sandalet seçimi ayakta şekil bozuklukları, belirli bölgelerde sertleşme ve nasır oluşumu, ayak ağrısı gibi çeşitli rahatsızlıklara yol açıyor. Stilden ödün vermeden tasarlanan İgor sandalet modelleriyle dünya güzeli prensesleriniz, güçlü süper kahramanlarınız kum havuzunda, plajda ya da parkta yazın keyfini doyasıya çıkarıyor. Tokalı, bilekten bağlamalı, önü açık ya da kapalı birçok farklı model seçeneğiyle çocuğunuz kendi tarzını ortaya koyuyor. Cilt için zararlı bulunan hiçbir etken madde ürünlerde kullanılmıyor, yumuşak anatomik iç petler sayesinde güçlü ayak sağlığı ve şıklık bir arada sunuluyor.

Mevsimler Değişti İgor Bot Zamanı Geldi

Bilinçli ebeveynler sıcak yaz aylarında bebek ve çocuk sandaletlerini, hava sıcaklığının düştüğü, yağmur ve karın çokça görüldüğü kış aylarında ise İgor çocuk bot ve çizme modellerini tercih ediyor. Ayak büyüme hızının çocuklarda yetişkinlere göre farklılık gösterdiğini unutmamak gerekiyor. Uzmanlar, genetik faktörlere ve beslenmeye bağlı olarak değişen ayak gelişim hızına sağlıklı bir cevap olarak özellikle mevsim dönümlerinde çocuk ayakkabılarının yenilenmesini hassasiyetle öneriyor.

Çocuk yağmur çizmesi modelleri ile ıslanmaktan korkmayan çocuklar doyasıya oynuyor. Pembe renkli çizmeyle çocuğunuz adeta masallardan fırlayan bir karaktere dönüşüyor. Dilediğiniz renk ve kalınlıkta çorap kullanımıyla her zaman yeni bir stil yaratma imkanı veren şeffaf çizme modelleri sayesinde yavrularınız hem şık gözüküyor hem de ayakları kuru kalıyor.

Kışlık ayakkabı seçimi yaparken ayakkabının ayağa tam oturduğundan emin olmak gerekiyor. Bu durum özellikle bebeklerde ayakların normal büyümesi ve sağlıklı kas gelişimi açısından oldukça büyük önem kazanıyor. Örneğin yağmur çizmesinin ayağa tam oturması ve asla bilekten baskı yapmaması gerekiyor. Bilek boyu uzun olarak tasarlanan çocuk yağmur çizmesi ile çorap ve paça arasındaki boşluktan hava girişi engellenmiş oluyor. Bu sayede ayaklar soğuk havaya rağmen sıcak kalıyor.

İlk Adımdan Sonra İgor Yanınızda

Rahatına ve ayak sağlığına düşkün kişilerin bir numaralı tercihi İgor, birbirinden farklı ev ayakkabı modelleriyle de ev hayatınızın içindeki ayrılmaz yerini alıyor. Evde ortopedik destekli ayak korumasını tercih edenler İgor ev ayakkabısı modellerinden ödün vermiyor. Bebekler için özenle tasarlanmış patik ve çocuk panduf modellerini ilerleyen zamanlarda küçükleriniz, yetişkin yardımı olmadan da kolayca giyebiliyor.

On iki aylıkken ilk adımlarını atmaya başlayan bebeğiniz için tasarlanan İgor panduf, yağmurlu bir günde çocuğunuza eşlik ettiğiniz okul yolunda rahatlıkla giyebileceğiniz kadın çizme, içinde aradığınızı her zaman kolaylıkla bulabileceğiniz bir çanta ya da plaj gezilerinizin vazgeçilmezi İgor güneş gözlüğü. Dört mevsim boyunca rahatlıkla kullanabileceğiniz ayakkabı ve aksesuarlarıyla, attığınız her adımda İgor kalitesini deneyimleme fırsatı sizi bekliyor.

Dilediğiniz zaman Trendyol üzerinden vereceğiniz sipariş ile istediğiniz noktada farklı ihtiyaçlarınıza cevap veren ürünler tarafınıza hızlıca teslim ediliyor.