"

IKEA

" araması için 8502 sonuç listeleniyor
IKEA aramanız için ürün bulunamadı. Aşağıdakiler ilginizi çekebilir.

IKEA ile Evinizi Güzelleştirin

Köklü tarihi ile geleneksel olarak evlerde şık ve kullanışlı birçok farklı ürünü bulunan IKEA, marka hikayesi ile ilgi çekiyor. 1943 yılında, babasından aldığı borç ile mobilyacı dükkanı açan Ingvar Kamprad, yenilikçi düşünceleri ile İsveç'te fark yaratan bir marka oluşturmayı başarıyor. Düşük bütçesi nedeniyle mobilyaları parçalı halde satan IKEA, ergonomik çözümleri ile insanların ilgisini çekiyor. Böylece pratik ve kullanışlı ürünleri kullanıcılarına düşük maliyetlerle sunabilmeyi başaran IKEA, izlediği reklam kampanyaları nedeniyle popülerliğini katlamaya devam ediyor.

48 Ülkede 400 Mağazası ile IKEA

Sürekli olarak ürün çeşitliliğini yükselten IKEA, bir taraftan da yüksek sayıda tüketiciye ulaşmaya gayret gösteriyor. Günümüz itibarıyla dünya üzerinde 400'den fazla mağaza ve 200.000'e yakın çalışanı bulunan IKEA, dekorasyon denilince akla gelen ilk marka olmayı başarıyor. Türkiye'de de 9 şubeye sahip olan IKEA, mobilya sektöründe devrim yaratan ürünleri ile dikkat çekmeye devam ediyor. Ürünlerin pratik kullanımları ve ergonomik tasarımları nedeniyle kullanıcıların ev ürünleri denildiğinde bir numaralı tercihi olan firmanın, müşteri memnuniyetini bir numaralı öncelik olarak aldığı biliniyor. Ayrıca kullanıcılarına satış sonrası sağladığı destek ile de ün kazanan IKEA, ürün çeşitliliğinde her daim sıra dışı tasarımlar barındırmayı başarıyor.

İçerisinde Binlerce Ürün Barındıran IKEA Katalog

IKEA markasının en ünlü geleneklerinden biri, içerisinde binlerce farklı ürünü barındıran IKEA katalog basımı ve dağıtımı olarak biliniyor. Her daim dikkat çekici kampanyalara sahip IKEA, aynı zamanda farklı tasarımlar ile kullanıcılarının gözlerine hitap etmeyi ihmal etmiyor. Böylece kullanıcılarına düzenli olarak ürünlerindeki yeni tasarımları ve kampanyaları katalog aracılığıyla aktarmayı başarabilen IKEA; mobilya, dekorasyon ve benzeri birçok üründe kullanıcılarına mağazaya gelmeden bulundukları yerden rahatlıkla seçim yapabilmeyi sağlıyor. IKEA farklı tasarımlarının yanı sıra dayanıklı ve uzun süreli kullanım sunabilen ürünler üretmeye gayret gösteriyor. Böyle olmayan durumlarda ise satış sonrası destek sağlayarak kullanıcılarını her daim memnun etmeyi başarıyor.

IKEA Mobilya ve Dekorasyon Ürünleri

Markanın en iddialı olduğu kategori mobilya olarak görülüyor. Renkli ve çeşitli tasarımlara sahip mobilyaları sevenlerine sunan IKEA, evlere kimi zaman sade ve basit kimi zaman ise sıra dışı tasarımlar ile şıklık katmayı başarıyor. Ayrıca firmanın ün kazandığı konulardan biri olan parçalı mobilya satışı ise nakliyeyi kolaylaştırıyor. Taşınma sırasında hasar görebilecek mobilya türlerini parçalı şekilde satan IKEA, kullanıcılarının ürünü taşımasına da yardımcı oluyor. Ürün, kullanılacağı yerde kurularak kullanıma hazır hale geliyor. Genel olarak IKEA ev ürünleri ile kullanıcılarına sadece şıklık değil, pratik ve kullanışlı ürünler kazandırıyor. Ayrıca IKEA mobilya çeşitlerinde sadece şık ve kullanışlı tasarımlara değil, fiyatlara da büyük önem veriyor. Üretim maliyetlerini minimize eden IKEA, kaliteli ürünleri kullanıcılara en uygun fiyatlarla sağlamaya gayret gösteriyor.

Sıra Dışı Hikayesi ile Dünyanın En Büyük Markalarından Biri: IKEA

Yenilikçi ve girişken kurucusu Ingvar Kamprad tarafından uzun süre yönetilen IKEA, adını bu kişinin isim, soy isim ikilisinin baş harflerinden alıyor. Ayrıca ilk mobilya dükkanının açıldığı yer olan Elmtaryd Agunnaryd bölgelerinin baş harflerinin de alınması ile üretilen marka ismi, Yunanca ev anlamına gelen "oikia" kelimesi ile benzerlik taşıyor. Kurulduğu yıldan beri ürün çeşitliliğini sürekli olarak değiştiren IKEA; mutfak, yatak odası ve salon gibi evin içerisindeki her bölgeyi baştan aşağı değiştirecek ürün çeşitliliğini sürekli olarak kullanıcılarına sunmaya gayret gösteriyor. Ayrıca kullanıcılarına sadece mobilya türü eşyalar değil, renkli dekoratif ürünler de sunmayı başaran IKEA, evlere farklı bir hava katmaya devam ediyor.

Uzatma Kablosundan Kanepeye Yüzlerce Çeşit Ürün IKEA'da!

IKEA, sahip olduğu ürün çeşitliliği ile kullanıcısına neredeyse evini baştan yaratma fırsatı tanıyor. Ayrıca evin her bölgesine destek olabilecek ürün çeşitliğinin yanı sıra fiyatları ile de dikkat çeken IKEA, uluslararası düzeyde kaliteli ürünlerini kullanıcılarına ulaştırmayı başarıyor. Her bütçeye ve zevke uygun ürünlerin bulunabilmesini hedefleyen firma, ev denilince akla gelen ilk marka oluyor. Ayrıca kendi bünyesinde barındırdığı IKEA Food ile geneli İsveç kökenli birçok gıda ürününü sevenleriyle buluşturuyor. Bağımsız olarak nakliye ve montaj hizmeti de verebilen marka, uygun maliyetler ile kullanıcılarının yüzünü güldürmeyi başarıyor. Sadece evler için değil, ofis ve benzeri iş yerleri için de pratik ve kullanışlı mobilya ürünleri sunan IKEA, her platformda ergonomik ürünleri ile dikkat çekiyor.

Yukarı Çık