Yıldızlı Ürünler
Cinsiyet
Fiyat
Koleksiyon
Boy
Boy / Ölçü
Desen
Dokuma Tipi
Ek Özellik
Kalıp
Kumaş Tipi
Materyal
Paket İçeriği
Stil
Renk
Yaka Tipi
Astar Durumu
Ortam
Kordon Durumu
Sürdürülebilirlik Detayı
Kemer/Kuşak Durumu
Deri Kalitesi
Baskı/Nakış Tekniği
Kol Tipi
Kalınlık
Ürün Değerlendirmesi
"

ince askılı elbise

" araması için 129 sonuç listeleniyor

Modern İnce Askılı Elbise Tasarımları Trendyol'da!

Tek parça halindeki kıyafetler; kadınların günlük hayatta sıklıkla tercih ettiği giyim ürünleri arasında yer alır. Birbirinden farklı detaylara sahip olan çeşitler, fazlasıyla dikkat çeker. Bu noktada popüler modeller arasında ince askılı elbise seçenekleri yer alır. Pek çok kişinin talebinde olan ince askılı saten elbise çeşitleri, modern çizgileriyle ön plana çıkar. Dizayn edilen ürünlerde uzman tasarımcıların modern dokunuşları kullanılır. Bu sayede siyah ince askılı elbise gibi modeller hem günlük hem de özel davetler için harika bir seçenektir. Ayrıca ince askılı uzun elbise seçenekleri de modernliği şıklıkla buluşturmak isteyen hanımların gözdesidir. Siz de ince askılı mini elbise gibi modellerin modern tarzına ulaşmak istiyorsanız Trendyol üzerinden alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Her Tarza Uygun İnce Askılı Elbise Modelleri

Her Tarza Uygun İnce Askılı Elbise Modelleri

Üretimden sonra müşteriler ile buluşturulan ince askılı dar elbise modelleri, her tarza uygun şekilde tasarlanır. Bu noktada size sunulan ürünlerde de aynı detaylar geçerlidir. Son aylarda kadınlar arasında ince askılı beyaz, yeşil, kırmızı elbiseler trend halini alır. Ayrıca pek çok kişi, ince askılı drapeli, çiçekli, pileli, yırtmaçlı, pullu elbise tasarımlarını da tercih eder. Bu kadar çeşit arasında kıyafet almak isteyen herkes, kendi tarzına uygun bir seçenek bulabilir. Üstelik ince askılı midi elbiseler de her kadının seveceği ve gittiği davetlerde favori olabileceği ürünlerdendir. Tüm bunların yanı sıra modeller, tasarım detaylarının haricinde kumaş seçenekleriyle de her tarza uygun olmalıdır. Bu nedenle size sunulan modeller; ince askılı penye, tül, kadife, şifon elbise gibi farklı seçenekler ile aktarılır. Bu sayede gideceğiniz ortama göre renk, desen ve kumaş seçimini kolaylıkla yapabilirsiniz. Siz de ince askılı abiye elbise gibi ürünleri her tarza uygun seçeneklerle satın alabilmek istiyorsanız Trendyol aracılığıyla alışverişinizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Seçenekler

Uygun Fiyatlı Seçenekler

Son zamanlarda hanımlar, satın alacakları ince askılı yazlık elbise gibi modellerin trend ve kaliteli yapıda bulunmasının yanı sıra uygun fiyatlı olmasını da isterler. Bu noktada ince askılı gece elbisesi gibi modeller, farklı bütçelere uygun şekilde satışa sunulur. Bu sayede hanımların ince askılı kına, nişan elbisesi ile her ortamda parlayabilmeleri mümkün olur. Ayrıca seçeneklere cazip biçimde sahip olarak aile ekonomisine de katkıda bulunabilirsiniz. Bu durum, uzun vadede tasarruf edebilmenize de yardımcı olur. Tüm bunların yanı sıra ince askılı balık elbise gibi modeller için sıklıkla indirim kampanyaları düzenlenir. Bu kampanyalara dahil olarak pek çok memnun müşteri gibi ince askılı dantel elbise gibi seçeneklerini daha uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Siz de yılın en trend modellerine uygun fiyatlarla erişim sağlamak istiyorsanız alışverişinizi Trendyol aracılığıyla tasarımlara ulaşabilirsiniz.

Popüler Hale Gelen Tasarımlar

Popüler Hale Gelen Tasarımlar

Giyim modası, her geçen gün geliştiği için ortaya farklı tasarımlar çıkar. Yeni tasarım seçenekleri, ürünlerin adeta zamansız bir trend kazanabilmelerini sağlar. Bu noktada size sunulan ince askılı salaş elbise gibi ürünler, sahip oldukları tasarım çizgileri sayesinde her senenin modası kabul edilir. Üstelik bu durum, kadınlar tarafından zor seçeneklerden biri olarak kabul edilen ince askılı anvelop elbiseler için de geçerlidir. Ayrıca ince askılı zarif elbiseler, zamansız çizgilerin en çok yakıştığı seçeneklerdendir. Bu noktada satın alacağınız ürünleri yıllarca kullanıp gittiğiniz her yerde adeta parlayabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra tasarım detayları ile ince askılı kruvaze elbise modelleri de sizi her zaman çok şık gösterir. Ayrıca ince askılı sırt dekolteli elbiseler de güzel bir kombinle harika seçenekler olur. Siz de ince askılı elbise yorum bölümünü inceleyerek Trendyol üzerinden siparişinizi verebilirsiniz.