"İnce Topuk" aramanız için ürün bulunamadı. Aşağıdakiler ilginizi çekebilir.
Sonraki Sayfa

İnce Topuk

İnce Topuk, geçmişte birçok farklı firma ile marka yönetimi ve stratejisi alanında çalışmış iki profesyonel tarafından yaratılmış bir markadır. 2009 yılında, her ikisi de ayakkabılara oldukça düşkün olan iki ortaktan biri hayalindeki ayakkabıyı satan hiçbir yer ve firma bulamamış, böylece kendi ayakkabısını tasarlamaya karar vermiştir. Tasarladığı ayakkabıyı tamamen el işçiliği ile yaptırması sonucu çevresinde pek çok kişinin ilgisini çekmiş ve ortaya özel tasarım ayakkabılar fikri çıkmıştır.

Söz konusu fikir üzerine yapılan uzun çalışmalar sonucunda bir marka haline gelen İnce Topuk, ayakkabılara ek olarak özel tasarımlara sahip ve kaliteli kıyafetlerin satışını da yapmaktadır. On yıldır başarısını ve popülaritesini gitgide arttıran markanın ürünlerini Trendyol'un avantajlarla dolu dünyasında bulabilirsiniz.

Kişiye Özel Ayakkabılar 3 Boyutlu Modelleme ile Tasarlanıyor

2011 yılının ikinci yarısında İnce Topuk bir yeniliğe imza atmış ve dünyada ilk kez 3 boyutlu modelleme yöntemiyle kişiye özel tasarım yapılabilen bir site oluşturmuştur. Yaklaşık bir buçuk sene süren yoğun çalışmalar sonucu ortaya çıkan site sayesinde pek çok kişi için hayalindeki ayakkabıya ulaşmak oldukça kolaylaşmış ve ortaya birçok orijinal model çıkmıştır. Böylelikle tamamen el işçiliği ile üretilen birbirinden şık ayakkabı modeli ile İnce Topuk, birçok kadının favori markası haline gelmiştir. 

Sıradan Ayakkabılardan Sıkılanların Tercihi

İnce Topuk, sıradan ve her biri birbirine benzeyen ayakkabılardan sıkılan kadınlar için doğru adrestir. Hem oldukça kaliteli hem de rahat ayakkabılar ile şıklığı ve konforu buluşturan marka, kıyafete uygun ayakkabı seçimi yapmayı bir problem olmaktan çıkarmıştır. Siz de zarif ve farklı ayakkabılar arıyorsanız, Trendyol ayrıcalıklarıyla İnce Topuk ürünleri ile tanışabilirsiniz.

Kıyafet Tercihlerinizde de Farklılığı Yakalayın

İnce Topuk Butik, ayakkabıların yanı sıra birbirinden şık ve rahat pek çok kıyafet çeşidini de kullanıcıların beğenisine sunmuştur. Her davette ve özel günde gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz zarif elbiseler ve etekler, özel tasarım ayakkabılar ile mükemmel bir kombin yaratabilir. Günlük hayatta veya işe giderken giyebileceğiniz ve oldukça konforlu kıyafetler için İnce Topuk markalı eşofman, gömlek, bluz, tunik, ceket, yelek, pantolon, şalvar, tulum ve   tişörtleri de inceleyebilirsiniz. Hiçbir kıyafet ve ayakkabıda kaliteden şaşmayan İnce Topuk ile gardırobunuzda dilediğiniz değişiklikleri gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. 

Büyük Beden Kıyafetlerde Şıklığın Adresi

Pek çok marka büyük beden kıyafet üretimi yapmadığı için piyasada fazla çeşit seçeneği olmadığı düşünülmekte ve bu yüzden pek çok kişi hep benzer kıyafetleri tercih etmek durumunda kalmaktadır. Ancak bu durum İnce Topuk markalı ürünler için geçerli değildir. İnce Topuk büyük beden kıyafetlerde kullanıcılara birçok seçenek sunar. Siz de piyasadaki ürün azlığından sıkıldıysanız İnce Topuk tarafından üretilmiş büyük beden kıyafetler ile ister gündelik hayatta ister özel günlerde birbirinden şık kombinler yaratabilirsiniz. Büyük beden eşofman takımları ile evinizdeki konforunuzu maksimum hale getirebilir, farklı boyutlardaki elbise modelleri ile şıklığınıza şıklık katabilir, gömlek ve pantolonları dilediğinizce kombinleyebilirsiniz. 

Her Mevsim İnce Topuk Ayrıcalığını Trendyol'da Yaşayın

İnce Topuk ürünleri hakkındaki tüm bilgiler Trendyol'da yer almaktadır. Satın almak istediğiniz her ürün ile ilgili detaylara "Ürün Bilgileri" kısmından ulaşabilirsiniz. Kargo seçeneklerini, değişim koşullarını ve indirim bilgilerini inceleyebilir, Trendyol dünyasının sizi sunduğu avantajlara göz atabilirsiniz. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz fakat bir türlü bulamadığınız ayakkabıyı veya tam istediğiniz modeldeki bir kıyafeti İnce Topuk ürünleri arasında bulabilirsiniz. Her mevsim kullanabileceğiniz özel tasarımlı ayakkabıların ve birbirinden şık kıyafetlerin adresi İnce Topuk, Trendyol'da sizi bekliyor.