İnkılap Kitabevi Modern Türk Edebiyatının Ana Çizgileri 140674

49,90 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle
Ürünün Diğer Satıcıları (12)
Tahmini Kargoya Teslim: 3 gün içinde
54,90 TL
Hızlı Teslimat: 2 gün içinde kargoda
Hızlı Teslimat: 2 gün içinde kargoda
54,50 TL
Tahmini Kargoya Teslim: 3 gün içinde
56,80 TL
DAHA FAZLA SATICI GÖSTER

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

İnkılap Kitabevi Modern Türk Edebiyatının Ana Çizgileri

 • Modern türk edebiyatının ana çizgileri
 • Kenan akyüz / inkılap kitabevi
 • Sayfa sayısı: 272
 • Kağıt türü: 3.
 • Hm.
 • Kağıt
 • Ebat: 16 x 23
 • Dil: Türkçe
 • Cilt durumu: Karton kapak
 • Isbn-10: 9751002591
 • Yazar: Kenan akyüz
 • Bu baskının hazırlanması için bir önceki baskı gözden geçirilerek bölümler yeniden düzenlenmiş ve gerekli ilaveler de yapılmıştır.
 • Bu ilaveler genellikle edebi devirlerin siyasi sosyal kültürel ve ekonomik durumları ile ilgilidir ve devirlerdeki edebi hareketlerin ve ürünlerin hangi şartlar altında ortaya konulmuş olduklarını daha iyi aydınlatmak maksadını taşımaktadır.
 • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur.
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

 • Boyut Normal Boy
 • Basım Dili Türkçe
 • Yazar Kenan Akyüz
Şikayet Et

Kenan Akyüz Modern Türk Edebiyatının Ana Çizgileri İnkılap Kitabevi Fiyatı - Trendyol

Modern Türk Edebiyatının Ana Çizgileri, modern edebiyatın oluşum sürecini akademik bir dille konu alır. Bu sebeple, modern Türk edebiyatını net bir şekilde anlamak için iyi bir akademik kaynak niteliğindedir. Bu akademik derslerde rahatlıkla kullanılabilecek nitelikte olan kitap, öğrencilerin rahat bir şekilde anlamalarına destek olmak için açıklayıcı ve net bir anlatımla kaleme alınır. Kitapta yer alan konular boyunca açık ve net bir dil kullanılır. Bu sebeple tek gaye, öğrenciler tarafından yer alan konuların rahatlıkla anlaşılması olur. Ek olarak öğrencilerin dikkatini hep kitapta tutmak amacıyla tamamiyle akademik bir dil kullanılmadan yazılmıştır. Bu sebeple eserde gereksiz açıklamalardan kaçınılır. Modern Türk Edebiyatının Ana Çizgileri İnkılap Kitabevi fiyat noktasında müşterilerin bütçeleri zorlamaz.

 • Açık ve anlaşılır
 • Özgün ve açıklayıcı
 • Kaliteli basım

Modern Türk Edebiyatının Ana Çizgileri Özellikleri

Modern Türk Edebiyatının Ana Çizgileri Özellikleri

En iyi performans ve yüksek verim sunan net içerikli ders kaynakları ile öğrenciler zaman kazanabilir. Bu şekilde zorlu sınavlara kısa sürede başarılı bir şekilde hazırlanabilir. Doğru kaynak ve doğru çalışma ile yüksek başarı elde edebilir. Bu hususta Modern Türk Edebiyatının Ana Çizgileri Kenan Akyüz tarafından özenle kaleme alınır. Bu akademik nitelikte olan kitabın yardımıyla çabuk ve rahat bir şekilde öğrenim sağlayabilirsiniz. Çalışmanın en kolay yolu net anlatıma sahip olan kitaplarla çalışmak olur. Bu Kenan Akyüz Modern Türk Edebiyatının Ana Çizgileri kitabı son derece net anlatımı ile rahat bir anlama sağlar. Ayrıntılı ve kesin bilgiler sayesinde sorunsuz öğrenme sağlar. Ne zaman ihtiyacınız olursa, başarılı sonuçlar elde etmek için özenle yazılmış bu kitaptan yararlanabilirsiniz. Kitapta tüm bilgiler güncel bir formatta yer alır.

Modern Türk Edebiyatının Ana Çizgileri Fiyatı

Modern Türk Edebiyatının Ana Çizgileri Fiyatı

Öğrenci yaşamının çeşitli özelliklerinde kullanılan birçok kaynağa rağmen, 140674 kitabı her zaman bilgi noktasında en iyi şekilde desteği sunmada yardımcı olur. Açıklayıcı yazımı sayesinde bu kitabın anlaşılması oldukça kolaydır. Kompakt tasarım, hafif ve taşımasının rahat oluşu ürünü daha özel kılabilir. Günlük hayatta ya da okulda gerek duyduğunuz her zaman kullanabileceğiniz faydalı akademik eserlerden biridir. Bu eser, yüksek kaliteli kağıt, mükemmel basım malzemesi ve mükemmel içerikleri öğrencilerin okul hayatına kolaylık katar. Kenan Akyüz Modern Türk Edebiyatının Ana Çizgileri İnkılap Kitabevi fiyatı hususunda her daim müşteri bütçesi için uygun niteliktedir. İndirim döneminde bu eseri satın almayı tercih ederek maliyet açısından tasarruf edebilirsiniz. İnkılap Kitabevi tarafından basılan bu eseri indirimli fiyattan satın alabilirsiniz. İndirim promosyonları sayesinde, yüksek kaliteli ürünleri cazip fiyatlarla sipariş edebilirsiniz.

Modern Türk Edebiyatının Ana Çizgileri Yorumları!

Modern Türk Edebiyatının Ana Çizgileri Yorumları

Bu kaynakta Modern Türk Edebiyatı ile ilgili aradığınız tüm detayları bulabilirsiniz. Bu, her seviyeden öğrencinin konuları kolayca kavrayabilmesi için gözden kaçırılmaması gereken her detay bu eserde yer alır. Bu kaynak kolay anlaşılır olması ile öne çıkar. Bir edebiyat ders kitabı seçerken akılda tutulması gereken noktalar vardır. Bu noktada, satın almaya karar verdiğiniz kitabın kolay anlaşılır ve doğru bilgiler içerdiğinden emin olmanız gerekir. Bu kitap kalıcı ve akademik bir eğitim kaynağıdır. Kitabı okuması da taşıması da kolaydır ve pek çok alanda rahatlıkla kullanılır. Kenan Akyüz Modern Türk Edebiyatının Ana Çizgileri İnkılap Kitabevi yorumlarına göz atarak kitap hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz. Kenan Akyüz Modern Türk Edebiyatının Ana Çizgileri incelemesi ışığında kitap ve içeriği hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.