Intel Core I7-12700kf 3.6 Ghz Lga1700 25 Mb Cache 125 W Tray Işlemci T10202

Satıcı : Teknoraks
Peşin Fiyatına 4 aya varan taksit!
7.729 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Intel Core I7-12700kf 3.6 Ghz Lga1700 25 Mb Cache 125 W Tray Işlemci

  • Intel turbo boost teknolojisi termal ve güç paylarından yararlanarak işlemci frekansını dinamik bir şekilde artıran ıntel turbo boost teknolojisi, ihtiyaç duyduğunuzda hızı artırır, ihtiyaç duymadığınız durumlarda ise enerji tasarrufu sağlar. Yönerge seti yönerge seti, mikro işlemcinin anlayabileceği ve yerine getirebileceği temel komut ve yönergelerdir. Gösterilen değer, bu işlemcinin ıntel’in hangi yönerge setiyle uyumlu olduğunu belirtir. Boşta bekleme durumları boşta bekleme durumları (c durumları), işlemci boştayken güç tasarrufu sağlamak için kullanılır. C0, cpu'nun iş yapmakta olduğunu gösteren çalışma durumudur. C1 ilk boşta durumu, c2 ise ikinci boşta durumudur. Gerçekleştirilen güç tasarrufu işlemlerinin sayısı arttıkça, c durumları da sayısal olarak yükselir. Gelişmiş ıntel speedstep teknolojisi gelişmiş ıntel speedstep teknolojisi, yüksek performans sunan ve mobil sistemlerin güç tasarrufu ihtiyaçlarını karşılayan ileri bir teknolojidir. geliştirilmiş ıntel speedstep teknolojisi ise, gerilim ve frekans değişiklikleri arasında ayrım ve saat bölümleme ve kurtarma gibi tasarım stratejileri kullanarak bu mimariyi daha ileri bir düzeye taşır. Termal izleme teknolojileri termal izleme teknolojileri, sunduğu pek çok termal yönetim özelliği sayesinde işlemci grubunu ve sistemi termal arızalara karşı korur. Aynı çipte bulunan dijital termal sensör (dts), çekirdeğin sıcaklığını algılar ve termal yönetim özellikleri gerektiğinde sistemin güç tüketimini, dolayısıyla da sıcaklığı düşürerek normal çalışma sınırları içinde kalmasını sağlar. teknik özellikler çekirdek sayısı 12 iş parçacığı sayısı 20 işlemci temel frekansı 2,70 ghz maks turbo frekansı 5,00 ghz önbellek 25 mb ıntel smart cache tdp 125 w
  • Bu üründen en fazla 2 adet sipariş verilebilir. 2 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

  • Beden Tek Ebat
Şikayet Et