"

ipad air 2

" araması için 3323 sonuç listeleniyor

Ipad air 2

Amerika merkezli teknoloji uzmanı Apple bilgisayar, tablet, telefon ve yazılım gibi tüketici odaklı hizmetleri ile tanınan başarılı bir şirkettir. Sektördeki uzun soluklu tecrübesi ve tüketici taleplerine odaklanarak hep daha pratik bir cihaz üretimi ile bilinir. Tüm dünya genelinde en çok tercih edilen, uzun süredir bilgisayar ve telefon endüstrisinin önde gelen markaları arasında yer alan Apple, Ipad Air 2 tablet bilgisayar modeli ile hayatınızı kolaylaştırır. Ipad Air 2, bilgisayardaki işlemlerinizin hemen hepsini bir tablet hafifliği, kompaktlığı ve hızı ile birlikte tek bir cihaz üzerinden gerçekleştirmenize olanak tanır. Büyük bir ses uyandırmış olan Touch ID teknolojisi sayesinde parmak izinizi kullanarak güvenliği üst seviyelere çıkartır. Büyük bir ekran üzerinden, görünürlük kalitesi en üst seviyelere çıkartılmış olan bu cihaz ile tüm işlemlerinizin takibini rahatça yapabilirsiniz. 3 çekirdekli özel işlemcisi ve geliştirilmiş Ram özellikleri sayesinde güçlü bir cihaz çalışma performansına sahip olabilirsiniz. Ipad Air 2 fiyat aralıkları, farklı depolama alanı ve renk seçeneklerine göre çeşitlilik gösterir. Trendyol sayesinde, pratik kullanım sunan Ipad Air 2 64gb veya farklı depolama alanlarına sahip modelleri hemen sipariş edebilirsiniz!

Tüm Verilerinizi Depolayabilirsiniz!

Apple Ipad Air 2, kullanıcılarının ihtiyaçlarına yönelik olarak birbirinden farklı depolama seçeneklerine sahip modeller ile üretilir. Tablet bilgisayarlarınızda oldukça hızlı ve pratik işlemler yaparak farklı depolama alanları sayesinde ihtiyaç duyduğunuz teknik özelliklerin tümüne sahip olabilirsiniz. Ipad Air 2 ürünü tüm kullanımlarınızda internet ve cihaz çalışma hızından maksimum verim almanıza olanak tanır. Ipad Air 2 16gb, 32gb, 64gb ve Ipad 128gb modelleri sayesinde dilediğiniz büyüklükte bir depolama alanına sahip olabilirsiniz. iCloud Drive sayesinde de her tür belgeyi güvenli bir şekilde depolayabilir ve bu belgelere istediğiniz aygıttan istediğiniz an ulaşabilirsiniz. Üst düzey çalışma performansına sahip olan Ipad Air 2 ram ve işlemcisi sayesinde zorlu uygulamaları dahi rahatça çalıştırabilirsiniz. 2g RAM ile çalışan Ipad Air 2, tablet bilgisayarınızı uzun süre kullanabilmeniz için geliştirilmiş daha birçok farklı özelliğe sahiptir. Hızlı ve sorunsuz işlemler, mükemmel bir bağlantı, uzun süre boyunca işlem yapma avantajı ve tasarımı sayesinde her yere rahatça götürebilmeniz Ipad Air 2'nin çoğu kişisel bilgisayarın önüne geçmesini sağlar. Ipad Air 2 128gb ürününün geniş depolama avantajı sayesinde birçok farklı veriyi tek bir cihaz üzerinde toplayabilirsiniz. Farklı depolama seçenekleri ve tasarım özelliklerini evlerinize kadar getiren bu teknolojiye Trendyol ile anında ulaşabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz özelliklerin tümünün tek bir cihazda toplanması ile artık tüm dünya parmaklarınızın ucunda!

Ipad Air 2 Ekran Özellikleri

"Ipad Air 2 kaç inç ekran büyüklüğüne sahiptir?" gibi cihaz tasarımının öncelikli özelliklerinden olan ekran ölçüsüne yanıt veren soruya "9.7 inç ekran" açıklaması yapılır. Retina HD ekran özelliğine sahip olan cihaz sayesinde tüm işlemlerinizi gerçekleştirirken yüksek kaliteli bir ekran deneyimi elde etmeniz sağlanır. Ipad Air 2 ekran ve boyut özellikleri, kullanıcılarına en yeni teknolojik gelişmelerin daha ince, daha kompakt bir şekilde sunulmasına yardımcı olur.  Ipad Air 2 temperli cam ile cihazınızın dayanıklılığı arttırarak ekranı daha kapsamlı bir şekilde koruyabilirsiniz. Bu sayede herhangi bir çarpa, düşme gibi olası durumlar karşısında cihaz ekranı hasarı asgari düzeyde tutar. Darbe emici temperli cam sayesinde Ipad Air 2 tablet bilgisayarınızın ekranında parmak veya kalem izi oluşumunun da önüne geçebilirsiniz. Apple Ipad Air 2 ekran, daha geniş ve estetik bir ekran deneyimi elde etmenizi sağlarken aynı zamanda daha hızlı bir şekilde program çalıştırır. Cihaz hızı sayesinde aciliyet taşıyan tüm işlemlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz. Program ve uygulamalardaki hızı, Wi-Fi ve hücresel veride de oldukça yüksek olan Ipad Air 2 sayesinde dışarıda herhangi bir yerdeyken bile ani işlerinizi internete hemen bağlanarak gerçekleştirebilirsiniz. Ipad Air 2 silver, uzay grisi ve altın renk modelleri, Wi-Fi ya da Wi-Fi+ hücresel seçenekleri ile satışa sunularak kişisel tablet bilgisayarınızı dilediğiniz gibi kullanabilme fırsatını sizlere sağlar. Ipad Air 2 LCD ekran ve boyutu sayesinde daha sağlıklı bir kullanım vadeder. Sıvı kristal ekran teknolojisi, uzun süre boyunca ekrana bakmanız gerektiğinde bile gözlerinizi rahatsız etmez ve yormaz. Ekranın düz bir şekilde yansıtılıyor oluşu sayesinde kitap sayfasından okuma gerçekleştiriyormuş hissi sağlanır.

Daha Şık, Daha Kaliteli

Her yeni ürün modelinde, yeni ve kullanışlı birçok farklı özelliği bir arada bulunduran Apple, Ipad Air 2 tablet bilgisayarında da hem tasarım hem teknik özellikleriyle ön plana çıkar. Ipad Air 2 wifi deneyimini daha hızlı, donma yaşamadan ve daha güvenli bir şekilde gerçekleştirmeniz sağlanır. 2.8 kata kadar daha hızlı Wi-Fi deneyimini ekranına sığdıran Ipad Air 2, bağlantı konusunda karşılaşabileceğiniz hemen her problemin önüne geçmeye çalışır. Ipad Air 2 ekran tasarımının ve cihaz inceliğinin sağladığı şık duruşun yanı sıra, gelişmiş cihaz kullanım özellikleri ile işlerinizi pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ipad Air 2 özellikleri, yüksek teknolojili ikinci nesil 64 bit mimariye sahip A8X işlemcisi sayesinde, kullanımlarınızda yüksek bir performans avantajı sunar. Ipad Air 2 4g bağlantıyı destekleyerek mükemmel bir bağlantı kalitesi ile işlemlerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olur. Ipad Air 2 hdmi adapter kullanımı sayesinde tablet bilgisayarınızı televizyonlarınıza bağlayarak keyifli bir film, dizi veya tv show deneyimi elde edebilirsiniz. Ipad Air 2 hdmi ile cihazınızın hızını tüm televizyon deneyimlerinizde de etkin bir şekilde kullanabilirsiniz. Kendi zevkinize uygun olan tasarım özelliğine sahip Ipad Air 2'yi işte, okulda veya evde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. İster oyun, film, video, kamera gibi yüksek kullanım kalitesi sunan eğlenceli aktivitelere yönelin, ister toplantılarınız için hazırlamanız gereken sunumları detaylı bir şekilde kolaylıkla hazırlayın! Ipad Air 2'yi Trendyol ile birbirinden farklı fırsatlarla hemen alıp kullanmaya başlayın!

Uyumlu Aksesuarlarla Pratik Kullanım

Tablet bilgisayarınızın performansının daha fazla artmasına olanak tanıyan birbirinden farklı aksesuar çeşitleri sayesinde Ipad Air 2 deneyimleriniz geliştirilmektedir. Apple Ipad Air 2 klavye sayesinde tabletinizi kolay bir şekilde notebook haline getirerek rahat bir klavye deneyimi elde edebilirsiniz. İş, okul veya kişisel hobileriniz ile ilgili olan belge düzenleme ve yazı yazma gibi işlemlerinizde Ipad Air 2 klavye ile daha rahat bir kullanım alanına sahip olabilirsiniz. Daha detaylı çalışmalarınız için Apple'ın geliştirdiği mouse uyumluluğunu, Ipad Air 2 klavye mouse setleri oluşturarak kullanabilirsiniz. Çalışma hızları oldukça yüksek olan ve tablet deneyimlerinizi daha pratik hale getiren Ipad Air 2 mouse ve klavye sayesinde gittiğiniz her yerde işlerinizi anında halledebilirsiniz. Cihazınız için özel olarak geliştirilmiş olan, hassas algılama ve rahat kontrol seçeneği sunan Ipad Air 2 kalem ve şarj süresi yeniliği, derste not alırken defter kullanıyor hissine sahip olmanıza ve uzun süreli kullanımlara olanak tanır. Pratik bir şekilde tüm işlemlerinizi gerçekleştirmenize yardımı olan birbirinden farklı aksesuarlar ile Ipad Air 2, bir bilgisayarın performansına eş değer bir performans deneyimi sunar. Ipad Air 2 kaç mAh sorusunun yanıtı, gelişmiş batarya özellikleri sayesinde bu cihazla birlikte 27.3 mAh kapasitesi olan bir batarya performansına da sahip olduğunuzdur. Batarya ömrü uzun olan Ipad sayesinde gün boyu şarj aleti taşımanıza veya aniden cihaz şarjı bittiği için işlemlerinizi sonraya bırakmanıza gerek kalmaz. Apple Ipad Air 2 fiyat aralığı, tercih ettiğiniz ürünün depolama alanı ve renk seçimine göre değişiklik gösterebilir. Trenyol üzerinden cihaz ve özelliklerini inceleyerek dilediğiniz ürünün siparişini bir an önce verebilirsiniz.

Ipad Air 2 Ürün Özellikleri

  • Marka : Apple
  • Kapasite : 16gb, 32gb, 64gb, 128gb
  • Renk Seçenekleri : Uzay Grisi, Altın, Gümüş
  • Garanti Süresi : 6 - 12 Ay
  • Model : 2 Wi-Fi veya Wi-Fi + Cellular
  • Seri : Ipad Air

Ipad Air 2 batarya hakkında kullanıcılara sunulmuş olan en büyük ayrıcalık, şarj süresinin uzunluğu ve hızlı şarj olma özelliğidir. 10 saate kadar dayanan bir pil ömrüne sahip olan Ipad Air 2 cihazı, seyahatlerde, planlarınız esnasında veya herhangi bir etkinlik sırasında lazım olabilecek olan acil kullanımlarınız için çok uygun bir cihazdır. Uzun süre boyunca giden şarjı sayesinde sizi asla yarı yolda bırakmaz. Ipad Air 2 teknik özellikleri kullanıcılar için pratik ve fonksiyonel bir cihaz deneyimi imkanı sunar. Ipad Air 2 dokunmatik ve LCD ekran sayesinde cihazınızın tüm özelliklerine kolay bir şekilde erişim gerçekleştirebilirsiniz. Kullanıcılarına özel olarak Apple Store üzerinden sunduğu onlarca uygulama ile seyahatten oyuna, bütçe planlamadan fotoğrafçılığa kadar her türlü aktiviteyi rahat bir şekilde gerçekleştirebilmenizi sağlar. Ipad Air 2 batarya süresi ve batarya kaç mAh gibi aklınıza takılan konular için 27.3 mAh kapasiteli Ipad Air 2 bataryası sayesinde uzun bir süre yeniden şarj etmeye ihtiyaç duymayacağınız söylenebilir. Apple Ipad Air 2 tablet ve boyut özellikleri sayesinde hareket halindeyken bile kolayca tutabilir, internete bağlı kalabilir, kablosuz bağlantı ile çıktı alabilir ve sadece birkaç dokunuş ile aynı anda birden fazla uygulamayı kullanabilirsiniz. Kullanışlı ve kolayca kişiselleştirebileceğiniz taşınabilir bilgisayarınızı her yerde rahatça kullanabilirsiniz. Trendyol sayesinde Ipad Air 2'nin birçok farklı kolaylık sunan etkileyici çalışma performansına hemen sahip olabilirsiniz.

Yüksek Performanslı Estetik Bir Tablet

"Ipad Air 2 kaçıncı nesil ve boyut ölçüleri nasıldır?" soruları, Ipad Air 2 almayı düşünen kullanıcıların en çok merak ettiği sorular içerisinde yer alır. 3. nesil Ipad Air serisinin bir üyesi olan Air 2, kullanıcılarının taleplerinin istenen doğrultuda daha fazla geliştirilmesi sayesinde birçok farklı özelliği kullanabilmenizi sağlar. Yansıma önleyen ekran kaplama, 264 ppi yoğunlukta 2048 x 1536 çözünürlük ve ana işlemci dışında M8 yardımcı işlemciye sahiptir. Cihazın genel özelliklerindeki kapsamlı yenilikler sayesinde unutulmaz bir işlem yürütme olanağı sağlanır. Ipad Air 2 kamera ve ekran çözünürlüğü özellikleri, Apple kullanıcılarının cihazdan daha fazla keyif alması için birçok farklı yeniliği içerisinde bulundurur. 8 MP iSight kamerası sayesinde fotoğraf ve video deneyimlerinizin tadını doğal renklere en yakın hali ile çıkarmanıza olanak sağlar. Uzay grisi, altın ve gümüş renk seçeneklerine sahip olan tablet bilgisayar, kişisel zevklerinize en çok uyan tasarım özelliğine sahip olmanıza yardım eder. Ipad Air 2 renkleri ve gümüş tasarımlarındaki göz alıcılık, geniş renk seçeneklerinden yana olan kullanıcılar için oldukça idealdir. Uzay grisi rengi ise daha koyu renkleri kullanmayı tercih eden kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği bir renktir. Ipad Air 2 gold renk tasarımı, hafif bir renk tonu ile cihaz tasarım özelliklerinin ve zarafetini ön plana çıkmasına yardımcı olur. Dünyanın en çok tercih edilen teknoloji markası Apple'ın kaliteli materyal ve üretim teknikleri ile sizlere sunduğu cihazı uzun süre boyunca, hiçbir sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Cihaz kaynaklı sorunlarda garanti kapsamından yararlanabileceğiniz Ipad Air 2'yi uygun fiyat ve ödeme kolaylıkları ile bir an önce alabilirsiniz.

Kendiniz için Uygun Tablet Seçimi

Ipad Air 2 çözünürlük ve kamera kalitesi açısından sizlere yüksek performanslı bir hizmet sunar. Tüm multi medya kullanımlarınızın daha canlı, daha net ve daha etkileyici gerçekleşmesine yardımcı olur. Ipad Air 2 ölçüleri ve boyut özellikleri, 9.7 inç ekrana sahip olan cihazın farklı teknik donanımlarla geliştirilmesiyle kullanıcıları etkiler. Cihazı incelerken ilk göze çarpan şey olan ekran büyüklüğü ve cihaz inceliği, performansı arttırılan cihazın sizler için daha şık ve taşıması kolayca gerçekleştirilebilecek bir cihaz olmasına sebep olur. İyileştirilmiş ve arttırılmış tüm cihaz özellikleri ise, ihtiyaç duyduğunuz bütün teknolojik gelişmeleri başarılı bir şekilde sizlere sunar. Kamera özellikleri geliştirilen Ipad Air 2 ile fotoğraf ve videolarınızı daha keyifli bir şekilde çekebilirsiniz. Arka aydınlatmalı sensör, otomatik fokus, yüz algılama, HDR, panaroma ve yüz algılama özellikleri sayesinde ortaya dilediğiniz gibi profesyonel bir sonuç çıkarabilirsiniz. Dock üzerinden sahip olduğunuz tüm uygulamalara hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Pratik kısa yollar sayesinde tüm işlemlerinizi kısa süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Ipad Air 2 ile MS office uygulamalarını çalıştırabilir, Apple imzalı yerleşik uygulamalarla çeşitli avantajlara sahip olabilir ve Apple marka diğer cihazlarınız ile tabletinizi senkronize edebilirsiniz. Ipad Air 2 32gb, 64gb ve 128gb modelleri, depolama alanı arttıkça fiyat aralığı genişleyen modellerdir. Kendinize en uygun olan cihaz özelliklerine karar vererek bir an önce tüm işlemlerinizi Ipad Air 2 ile daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Uygun Fiyat Seçenekleri ve Fırsatlar

Cihaz gücü oldukça yüksek olan, tasarımı ile ilgileri üzerinde toplamayı başaran ve işlerinizde sizlere zorluk çıkarmadan kolay bir kullanım sağlayan Ipad Air 2 tablet ile eşsiz bir teknolojiye sahip olabilirsiniz. Geliştirilmiş bir CPU ve grafik performansı sağlayan tablet bilgisayar birçok kişisel bilgisayar modeli ile aynı özelliklere sahiptir. Bütün bir gün boyunca verimli bir şekilde çalışmanıza, internette dolaşmanıza ve oyun oynamanıza olanak tanıyan 10 saatlik pil ömrü ile, enerji verimliliği yüksek bir cihaz kullanabilirsiniz. Ipad Air 2 batarya uzun ömürlü bir kullanım avantajı sunarak cihaz ömrünü de uzatır. Nerede olursanız olun kolay bir şekilde yanınızda taşıyabileceğiniz bir hafifliğe ve uzun süreli bir şarj ömrüne sahiptir. Ipad Air 2'nin yenilikçi özellikleri sayesinde güvenli alışverişler gerçekleştirebilir ve cihazlarınızdaki tüm verilerin yönetimini kontrol altında tutabilirsiniz. Ipad Air 2 mini ile Face ID ve Touch ID gibi gelişmiş güvenlik özellikleri, cihazlarınızın üst düzey bir güvenlikle korunmasına olanak tanır. Gizlilik konusunda hiçbir soruna yer vermeyen ve IpadOS güncellemeleri ile her zaman en yeni teknolojik özelliklere sahip olan cihaz sayesinde hep bir adım önde olabilirsiniz. Ipad Air 2 ekran boyutu ve ölçüleri sırt veya kol çantanıza sığacak ölçülerde tasarlanmıştır. Oldukça hafif ve ince bir tasarıma sahip olan tablet bilgisayarın dilediğiniz rengini tercih ederek kendi tarzınızı da yansıtarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygun fiyat seçenekleri ile beğeninize sunulan Ipad Air 2 'yi Trendyol ayrıcalıkları ve birbirinden farklı fırsatlar ile birlikte bir an önce alabilirsiniz. Güvenilir alışverişin vazgeçilmez adresi olan Trendyol sayesinde teknolojiyi en ön sıradan takip edin!