İpekyol Trençkot ile Serin Havalara Hazır Olun

Emsan baharatlık takımları ile mutfağınız oldukça şık bir hale gelecek. Hem kullanışlı hem de tasarım açısından oldukça zarif olan modeller, beğeninize sunuluyor. Birbirinden farklı takım modelleri ile mutfağınıza en yakışan modeli seçebilirsiniz. Emsan baharat takımı, oldukça kaliteli malzemelerden yapılmıştır. Kullanılan malzemeler de, insan sağlığı açısından hiçbir tehdit oluşturmamaktadır. Dayanıklı yapısı ile uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz takımlar, size özel olarak tasarlandı. Baharat takımı Emsan markası güvencesi ile sizlere sunuluyor. Farklı renk ve tasarımlara sahip olan baharatlık takımları, farklı sayıdaki parça tasarımları ile ihtiyacınıza uygun şekilde hazırlanmıştır. Oldukça farklı seçenekler size sunuluyor. Emsan baharat seti, farklı renk seçeneklerine sahiptir. Farklı renk seçenekleri arasında, mutfağınıza ve masanıza en uygun rengi kolaylıkla seçebilirsiniz. Baharatlık takımları, genellikle 7 parçadan oluşmaktadır, fakat ihtiyacınıza göre farklı sayıda parça da bulmanız mümkündür.

Zarif Tasarımları ile Emsan Baharat Takımı

Emsan plaza baharat takımı, 7 parçadan oluşmaktadır. Dikdörtgen şeklinde tasarlanmış olan modeller, aynı zamanda da farklı renk seçeneklerini de size sunmaktadır. Plaza modellerin üst kısmı kaplama iken, alt kısmında cam bölme yer alır. Emsan plaza 8’li 32 parça modelleri, oldukça kullanışlı seçeneklerdir. Bütün baharat çeşitlerinizi yerleştirmek için sizlere büyük avantaj sağlar. Oldukça kullanışlı olan bu modeller, genellikle çeyizler için sık tercih edilen modellerden biridir. Emsan Verna baharat takımı, sizlere farklı renk seçenekleri ile sunuyor. 7 parçadan oluşan bu baharat takımı modellerinde, pembe, gold ve mor renkler en çok tercih edilen renkler arasında yer almaktadır. Alt kısmı cam olan modeller, içinde hangi baharın olduğunu anlamak açısından oldukça avantajlıdır. Emsan 32 parça baharat takımı, oldukça tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Takım içerisinde, baharatlıkların yanı sıra, bakliyat ürünlerinizi de koyabileceğiniz takımlar mevcuttur. Takımda yer alan ürünlerin, üst kısımları kaplama ve alt kısımları camdır. Emsan Verna baharat seti, 7 parçadan oluşmaktadır. 7 parçayı da bir arada tutan bir aparatı vardır. Bu sayede, bütün baharatlıklarınız tek bir yerde düzenli olarak kalacaktır. Oldukça kaliteli malzemeler ile yapıldığı için ürünlerinizin bozulmamasını ve yapışmamasını sağlar. Üst kısmı kaplama olan bu modellerin, kaplama kısmı paslanmazdır. Aynı zamanda bu kaplama kısmını istediğiniz renkte seçebilirsiniz.

En Dayanaklı Emsan Baharat Takımı

Emsan Verna baharatlık modellerinde kullanılan malzeme oldukça kalitelidir. Bu nedenle, zaman içerisinde hangi renk modeli seçerseniz seçin, bir bozulma ya da dökülme söz konusu olmaz. Aynı zamanda, hava geçirmeyen yapıya sahip oldukları için ürünleriniz içinde bozulmaz. Emsan baharatlık mor modeli, oldukça tercih edilen modeller arasında yer alır. Mor rengin üst kısmı kaplaması ile birlikte alt kısmı da camdandır. Mor rengi özellikle yeni ev dizenlerin oldukça beğendiği ve tercih ettiği modeller arasında yer alır. 7 parçadan meydana gelen takım, oldukça işinize yarayacaktır. Emsan plaza baharat seti, tasarım olarak dikdörtgen bir yapıdadır. Diğer modellerde olduğu gibi bu modellerde de üst kısım renkli bir kaplamaya sahiptir. 7 parçadan oluşan takımı, bir arada tutan aparata sahiptir. Emsan baharat takımı fiyatları, tercih etmiş olduğunuz modele göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca ürünlerin fiyatını, kaç parça olduğu da etkilemektedir. Bu nedenle, fiyatları hakkında net bir şey söylemek mümkün değildir. Sizlere oldukça farklı fiyat seçenekleri sunulmaktadır. Emsan baharat takımı mor modelleri, ister Verna isterseniz de Plaza model olsun, en sık tercih edilen renk seçeneklerindendir. Oldukça kullanışlı olan bu baharat takımı, mutfağınızda sizlere oldukça yardımcı olacaktır. Sağlamış olduğu kolaylık nedeni ile mutfakların olmazsa olmazı durumundadır. Emsan plaza baharatlık modelleri, kolay doldurulabilir ve kullanılabilir bir şekilde hazırlanılmıştır. Bu sayede sizlere oldukça kolaylık sağlayacaktır. Aynı zamanda modelleri, son yıllarda moda olan seçeneklerden oluşmaktadır. Emsan mor baharat takımı modelleri, üst kısmı kaplama olarak hazırlanmıştır. Kaplama kısmında, herhangi bir renk dökülmesi ya da solması gibi durumlar yaşanmaz. Baharatlık takımlarınızın renklerini, uzun yıllar korumak için nasıl temizlemeniz gerektiğini mutlaka okuyunuz. Emsan rose gold baharat takımı modelleri, sizlere isterseniz 2’li, isterseniz de 7’li olarak sunulmaktadır. İhtiyacınız olan kaç parça ise ona göre kolaylıkla seçebilirsiniz. Gold renginin oldukça yakışmış olduğu modeller, mutfağınıza ayrı bir hava katacaktır. Emsan baharatlık plaza modelleri arasında da gold renk bulunmaktadır.

Emsan Baharatlık Takımı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Emsan baharatlık kırmızı modelleri, mutfaklarda yerini alan en şık baharat takımı modelleridir. Oldukça kaliteli malzeme yapısı ile baharatlarınız içinde terleme yapmaz. Bu sayede sürekli kuru halde kalır. Emsan kırmızı baharat takımı modelleri, özellikle yeni evleneceklerin en çok tercih etmiş olduğu modeller arasında yer almaktadır. Oldukça kullanışlı olan baharat takımları, uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bir kaliteye sahiptir. Emsan baharat takımı modelleri, diğer baharat takım modellerine göre oldukça şık ve kullanışlı ürünleri size sunuyor. Mutfağınızda yerini alacak olan takımlar, mutfaktaki işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Emsan 7 parça baharat seti, aynı anda bütün baharatlarınızı tek bir yerde toplar. Bu sayede, kolay bir şekilde taşıma kolaylığı da sunar. Dilerseniz parça parça, dilerseniz de bütün şekilde masanıza yerleştirin. Baharat seti Emsan güvencesi ile oldukça farklı modeller ile sizi karşılıyor. Severek kullanacağınız baharat takımlarınız, size de oldukça kolaylık sağlayacaktır. Emsan baharat takımı kırmızı modelleri, kaplama kırmızı rengi ile dikkat çekiyor. Alt tarafında yer alan cam detayı ise tasarımda oldukça hoş bir tarzı ortaya çıkartıyor. 7 parça modelleri ya da 2 parçalı modelleri seçebilirsiniz. Emsan kırmızı baharatlık modelleri, kadınlar tarafından en çok tercih edilen modeldir. Kırmızı kaplama detayında, herhangi bir dökülme söz konusu olmaz. Bu nedenle gönül rahatlığıyla bu modeli seçebilirsiniz. Emsan baharat takımı pembe modelleri oldukça moda olan modeller arasındadır. En sık tercih edilen renk seçeneği olan pembe renk, baharatlıklarınızın oldukça şık ve hoş durmasını sağlar. Özellikle yeni evleneneler tarafından oldukça beğenilir. Emsan tuzluk baharatlık modelleri, sizlere 2 parça şeklinde sunulan modellerdir. Tuzluk ve karabiberlik olarak sizlere sunulan bu modeller, masanızda fazla yer kaplamaz. Kaliteli malzemesi sayesinde de terleme ya da nem gibi sorunlar yaşanmaz. Emsan baharatlık modelleri son yıllarda oldukça dikkat çeken modellerdir. Oldukça kullanışlı olan bu baharatlık takım modelleri aynı zamanda görsel açıdan da oldukça hoş durduğu için popüler hale gelmiştir. Farklı renk seçenekleri ile sizlere sunulan bu modeller, mutfağınızın olmazsa olmaz parçaları arasında yer alacaktır. Emsan porselen baharat takımı modelleri, farklı desen seçenekleri ile sizlere sunuluyor. Üzerinde yer alan farklı desenler ve farklı renkleri ile sizlerin beğenisine sunulan baharat takımları, porselen yapısı nedeni ile iç kısmı göstermez. Trendyol üzerinden farklı baharatlık takımlarını görebilir, fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.