İlgili Kategoriler
DAHA FAZLA GÖSTER
Marka
Renk
"

Iphone 7 Batarya

" araması için 1002 sonuç listeleniyor
Apple iPhone 7 Batarya Pil
KARGO BEDAVA
AppleiPhone 7 Batarya Pil
(162)
99 TL
Sepete Git
ŞahTech Iphone 7 Batarya Pil
KARGO BEDAVA
ŞahTechIphone 7 Batarya Pil
(1)
88 TL
Sepete Git

Iphone 7 Batarya Çeşitleri ile Uzun Ömürlü Kullanımlar

Dünyada gelişen teknoloji ile birlikte cep telefonları da gelişme kaydetmiştir. Telefonda, oyun oynamadan tutun, mesajlaşmaya kadar pek çok işlem yapılmaktadır. Dolayısıyla burada telefon bataryaların iyi olması da gerekmektedir. Telefon bataryaları ne kadar iyi olursa kullanıcıya o kadar uzun kullanım imkanı da sunar. Öyle ki, telefon bataryaları, telefonların çalışıp kullanılmasına imkan veren telefon parçalarıdır. Tüm şarj edilebilir telefon bataryaları belli bir kullanım ömrüne sahip olup, telefonun kullanım süreleri tamamen telefon bataryaları ile alakalı bir durumdur. Günümüz dünyasında iletişimin birçoğu cep telefonları ile yapıldığı göz önünde bulundurulursa, kullanılan cep telefonlarının batarya sağlığına dikkat etmekte büyük önem arz etmektedir. Dolayısıyla kullanım şekline göre bataryaların ömürleri değişiklik arz eder. Bu bağlamda iPhone 7 modelleri, sade ve kolay kullanımı ile kullanıcıların beğenisi kazanarak, aynı zamanda da iPhone 7 bataryalarıyla da ön plana çıkar. Buna telefon batarya performansı da eklenince kullanıcı memnuniyet derecesi daha da artar. Gelişmiş bir teknoloji ile ileri düzey mühendisliğin bir araya getirdiği iPhone telefon bataryaları ile de kendinden söz ettirir ve kullanım ömürleri ile dikkatleri üzerine çeker.

iPhone 7 Batarya Özellikleri

iPhone 7 Batarya Özellikleri

iPhone 7 batarya özellikleri ile kullanıcının ilgisini çekerek ön plana çıkar. iPhone 7 batarya ile konuşma süresi 14 saat, internet kullanımı 4G ile 12 saat iken, Wi-Fi ile 14 saate çıkabilmektedir. Video oynatma süresi 13 saat olurken, müzik oynatma 40 saate kadar çıkabilmektedir. iPhone 7 batarya teknolojisinde ise Lithium Ion (Li-Ion) teknolojisi kullanılmaktadır. Özellikle, batarya ve performansı ile de göz dolduran iPhone 7 bataryaları, tüm kullanıcıların büyük beğenisi toplar. iPhone 7 batarya daha hızlı şarj olabilen, uzun süre kullanılabilen, yüksek güç yoğunluğuna sahip olan ve lityum iyon teknolojisi ile kullanıcıya en iyi ve uzun kullanım olanağı sağlar. Ayrıca cep telefonu bataryaların boyutu ve yapısı itibariyle de önem taşır. Bu açıdan telefonun ince ve hafif yapıları ile ürünün ağırlığının azalmasına imkân veren iPhone 7 batarya, taşınmada da kullanıcıya büyük kolaylık sağlar. Dolayısıyla iPhone 7 batarya performansı, kullanım ömrü ve 16 güne kadar bekleme süresi ile hemen herkesin dikkatini çeker.

iPhone 7 Batarya Kapasitesi

iPhone 7 Batarya Kapasitesi

iPhone 7 orijinal bataryaları kullanıcıya üst seviyede anlık performans ve maksimum gücü iletme yeterliliğini sunar. iPhone 7 bataryaları telefonun beklenmedik bir şekilde kapanmasını önleyerek kullanımına devam edilmesini sağlayan maksimum batarya performans ile de göz doldurur. Diğer yandan “iPhone 7 batarya kaç mAh?” olduğu kullanıcılar tarafından merak edile gelmektedir. Bu bağlamda Apple iPhone 7 bataryaları kapasiteleri de fark yaratır. Çünkü iPhone 7 batarya 1960 miliamper (mAh) kapasitesine sahiptir. Bu sayede telefonun bataryası 2 saatte yüzde yüz doluluk oranına ulaşır. Böylece, iPhone 7 bataryasının kaç mAh değerine sahip olduğunu bilincinde olan kullanıcılar tarafından iPhone 7 batarya yorumları yüzde yüze yakın beğenilip olumlu görülmektedir.

iPhone 7 Batarya Fiyatları

iPhone 7 Batarya Fiyatları

Yüzlerce marka ve modelin yer aldığı Trendyol’da, birbirinden farklı model iPhone 7 batarya çeşitlerini, cazip satın alma şartları ile bulabilirsiniz. Ayrıca mağazada, Apple iPhone 7 batarya fiyatlarını ve özelliklerini, rahat bir şekilde inceleme fırsatı bularak, ürün hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Ayrıca, geniş ürün yelpazesini bünyesinde bulunduran Trendyol, iPhone 7 batarya yorumlarına da göz atarak, ürün hakkında geniş bir fikre sahip olabilir ve diğer model ve seçenekleriyle karşılaştırma imkanına kavuşursunuz. Böylece ürünü güvenle ve kolayca sepete ekleyerek, Trendyol ayrıcalığa ile keyifli alışverişin tadını çıkarırsınız. Dolayısıyla, Trendyol‘un fırsatlar dünyası sizleri bekliyor.

Yukarı Çık