"

iphone 7 batarya

" araması için 374 sonuç listeleniyor
Apple Iphone 7 Plus Batarya
Kargo Bedava
AppleIphone 7 Plus Batarya
350 TL
Sepete Git
Apple Iphone 7 Batarya
Kargo Bedava
AppleIphone 7 Batarya
(2)
290 TL
Sepete Git

Iphone 7 Batarya Çeşitleri ile Uzun Ömürlü Kullanımlar

Dünyada gelişen teknoloji ile birlikte cep telefonları da gelişme kaydetmiştir. Telefonda, oyun oynamadan tutun, mesajlaşmaya kadar pek çok işlem yapılmaktadır. Dolayısıyla burada telefon bataryaların iyi olması da gerekmektedir. Telefon bataryaları ne kadar iyi olursa kullanıcıya o kadar uzun kullanım imkanı da sunar. Öyle ki, telefon bataryaları, telefonların çalışıp kullanılmasına imkan veren telefon parçalarıdır. Tüm şarj edilebilir telefon bataryaları belli bir kullanım ömrüne sahip olup, telefonun kullanım süreleri tamamen telefon bataryaları ile alakalı bir durumdur. Günümüz dünyasında iletişimin birçoğu cep telefonları ile yapıldığı göz önünde bulundurulursa, kullanılan cep telefonlarının batarya sağlığına dikkat etmekte büyük önem arz etmektedir. Dolayısıyla kullanım şekline göre bataryaların ömürleri değişiklik arz eder. Bu bağlamda iPhone 7 modelleri, sade ve kolay kullanımı ile kullanıcıların beğenisi kazanarak, aynı zamanda da iPhone 7 bataryalarıyla da ön plana çıkar. Buna telefon batarya performansı da eklenince kullanıcı memnuniyet derecesi daha da artar. Gelişmiş bir teknoloji ile ileri düzey mühendisliğin bir araya getirdiği iPhone telefon bataryaları ile de kendinden söz ettirir ve kullanım ömürleri ile dikkatleri üzerine çeker.

iPhone 7 Batarya Özellikleri

iPhone 7 Batarya Özellikleri

iPhone 7 batarya özellikleri ile kullanıcının ilgisini çekerek ön plana çıkar. iPhone 7 batarya ile konuşma süresi 14 saat, internet kullanımı 4G ile 12 saat iken, Wi-Fi ile 14 saate çıkabilmektedir. Video oynatma süresi 13 saat olurken, müzik oynatma 40 saate kadar çıkabilmektedir. iPhone 7 batarya teknolojisinde ise Lithium Ion (Li-Ion) teknolojisi kullanılmaktadır. Özellikle, batarya ve performansı ile de göz dolduran iPhone 7 bataryaları, tüm kullanıcıların büyük beğenisi toplar. iPhone 7 batarya daha hızlı şarj olabilen, uzun süre kullanılabilen, yüksek güç yoğunluğuna sahip olan ve lityum iyon teknolojisi ile kullanıcıya en iyi ve uzun kullanım olanağı sağlar. Ayrıca cep telefonu bataryaların boyutu ve yapısı itibariyle de önem taşır. Bu açıdan telefonun ince ve hafif yapıları ile ürünün ağırlığının azalmasına imkân veren iPhone 7 batarya, taşınmada da kullanıcıya büyük kolaylık sağlar. Dolayısıyla iPhone 7 batarya performansı, kullanım ömrü ve 16 güne kadar bekleme süresi ile hemen herkesin dikkatini çeker.

iPhone 7 Batarya Kapasitesi

iPhone 7 Batarya Kapasitesi

iPhone 7 orijinal bataryaları kullanıcıya üst seviyede anlık performans ve maksimum gücü iletme yeterliliğini sunar. iPhone 7 bataryaları telefonun beklenmedik bir şekilde kapanmasını önleyerek kullanımına devam edilmesini sağlayan maksimum batarya performans ile de göz doldurur. Diğer yandan “iPhone 7 batarya kaç mAh?” olduğu kullanıcılar tarafından merak edile gelmektedir. Bu bağlamda Apple iPhone 7 bataryaları kapasiteleri de fark yaratır. Çünkü iPhone 7 batarya 1960 miliamper (mAh) kapasitesine sahiptir. Bu sayede telefonun bataryası 2 saatte yüzde yüz doluluk oranına ulaşır. Böylece, iPhone 7 bataryasının kaç mAh değerine sahip olduğunu bilincinde olan kullanıcılar tarafından iPhone 7 batarya yorumları yüzde yüze yakın beğenilip olumlu görülmektedir.

iPhone 7 Batarya Fiyatları

iPhone 7 Batarya Fiyatları

Yüzlerce marka ve modelin yer aldığı Trendyol’da, birbirinden farklı model iPhone 7 batarya çeşitlerini, cazip satın alma şartları ile bulabilirsiniz. Ayrıca mağazada, Apple iPhone 7 batarya fiyatlarını ve özelliklerini, rahat bir şekilde inceleme fırsatı bularak, ürün hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Ayrıca, geniş ürün yelpazesini bünyesinde bulunduran Trendyol, iPhone 7 batarya yorumlarına da göz atarak, ürün hakkında geniş bir fikre sahip olabilir ve diğer model ve seçenekleriyle karşılaştırma imkanına kavuşursunuz. Böylece ürünü güvenle ve kolayca sepete ekleyerek, Trendyol ayrıcalığa ile keyifli alışverişin tadını çıkarırsınız. Dolayısıyla, Trendyol‘un fırsatlar dünyası sizleri bekliyor.

iPhone 7 Batarya Kaç Mah'tır?

iPhone 7 bataryası 1960 mAh değerinde olarak üretilir. Batarya özelliği incelendiğinde 16 güne kadar bekleme süresinin olduğu tespit edilmiştir. Bu süre bir akıllı telefon için oldukça uzundur. Apple iPhone bataryalarından lityum iyon teknolojisi kullanılarak üretilir. Eski nesil telefonlara göre, bu teknoloji sayesinde hızlı şarj süresi ve uzun süre dayanıklılığının mevcut olduğu görülür. Günümüz teknolojisi şarj edilebilir olarak üretilen bu bataryaları sağlar. iPhone 7 batarya gücü kullanıcılara ortalama 14 saat konuşma olanağı sağlayan bir akıllı telefondur. 3G ve 4G teknolojileri ile internet kullanım süresi 12 saat kadardır. Müzik oynatma süresi ortalama 40 saat kadarken; aralıksız video oynatma süresi ise 13 saat kadar olduğu belirlenmiştir. iPhone 7 modelinde, Apple telefonlarının son nesillerinde olan hızlı şarj özelliğinin henüz olmadığı bilinir.

iPhone 7 Batarya Nasıl Değiştirilir?

iPhone 7 batarya değişimi birkaç adımda tamamlanan bir işlemdir. Batarya tamir seti kullanılarak tornavidayla telefonun arkasında vidalar çıkarılır. Ardından tamir setindeki aparatlar yardımıyla ekran kasadan ayrılır. Ekranı kasadan ayırırken hassas davranmak gerekir, aksi halde şeritler zarar görebilir. Şeritlerin kopması halinde ekran bir daha çalışmayabilir. Ekran ve kasa birbirinden ayrıldıktan sonra iPhone 7 bataryasına ulaşılmış olur. Apple standart vidalar kullanmadığı için vidaların yerini karıştırmamaya özen gösterilmelidir. Bataryanın yanında olan bölümde dört vida vardır. Öncelikli olarak bu vidalar sökülür. Ardından metal kısım çıkarılır ve ekran kasadan ayrılır. Sonrasında iPhone 7 bataryanın altında yer alan beyaz bant çıkarılır. Batarya yuvasının üst ve alt bölümüne yatay bir şekilde çift taraflı bant yapıştırılır. Yeni batarya yuvaya yerleştirilir ve son olarak sökülen vidalar takılarak işlem tamamlanır.

iPhone 7 Batarya Ne Kadar Gidiyor?

iPhone 7 bataryaları oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü olarak üretilen ürünlerdir. Batarya dayanıklılığı müzik, video, konuşma ve oyun gibi çeşitli testlerle belirlenmiştir. Aralıksız oyun oynarken batarya süresi 5-7 saat aralığındayken; telefon kullanımı normal seyrettiğinde bu süre ortalama 24 saate kadar çıkabiliyor. Herhangi bir nedenden dolayı iPhone 7 batarya değişimi ihtiyacı olan kullanıcılar için ürün yelpazesi genişliği fazladır. Orijinal iPhone 7 bataryalarından, birinci kalite bataryalara kadar pek çok ürün piyasa içerisinde yer alır. Apple iPhone 7 batarya çeşitleri uzun ömürlü kullanım, üst seviyede bir güvenlik ve üstün bir güç performansı vaatleriyle piyasada bulunur. Orijinal iPhone 7 bataryasında eski nesillerde olan tek katmanlı piller yerine güçlendirilmiş ve yoğunlaştırılmış çift katmanlı piller kullanılarak üretilir. Eski nesillere nazaran ısıyı hapseder ve enerji koruma sağlar. Batarya modelleri ve özellikleri için kullanıcı değerlendirmeleri ve yorumlarını inceleyebilir ve ürünleri Trendyol'dan satın alabilirsiniz.