Isonem Bd Şeffaf Fayans Zemin Yalıtımı 5 lt iso023

Satıcı :
- 13%
450,00 TL390 TL
Cüzdan ile ödersen 3.9 TL kazanabilirsin!
Trendyol Para kazanabilmek için aktif cüzdan hesabın olmalı, cüzdan veya Trendyol Para limitin yeterli olmalı, ödemeyi cüzdanla yapmalısın. Ayrıntılı bilgi için yardım sayfamıza ulaşabilirsin.
Favorilere Ekle

ÜRÜNÜN KAMPANYALARI

9.4
Satıcı Puanı
9.4
Satıcı puanı, müşteri geri bildirimleri ve satıcının sipariş sürecindeki performansı dikkate alınarak hesaplanmaktadır.

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Soru ve Cevapları

Bd Şeffaf Fayans Zemin Yalıtımı 5 lt

ISONEM Bd Şeffaf Fayans Zemin Yalıtımı 5 lt

Satıcı:
9.4

Soru: İyi aksamlar bu urunu fayans uzerine uygulanir mi uygulanmazsa onereceginiz bi urun var mi

Cevap: Merhabalar seramik üzerine uygulanabilir efendim

Keskinshop10 saat içinde cevaplandı.

Ürün Bilgileri

Isonem Bd Şeffaf Fayans Zemin Yalıtımı 5 lt

  • İSONEM BD Şeffaf Zemin Yalıtımı Uygulandığı yüzeyde film oluşturmadan zemine ya da derzlere emprenye olup tam koruma sağlayarak yalıtım yapar. Şeffaftır yüzeyin görüntüsünü bozmaz, parlaklık vermez. Nefes alır, U.V den, güneş ışınlarından etkilenmez, yanmaz. İç ve dış mekanlarda kısa sürede uygulanır. İşçiliği kolaydır, ekonomik ve uzun ömürlüdür. Her türlü kaplaması bitmiş, emici olan ve su yalıtım sorunu bulunan yüzeylere uygulanabilir. TEKNİK ÖZELLİKLER · İçerik : Su bazlı, tek komponent · Görünüm : Beyaz sıvı · Yoğunluk (25°C, g/mL) : 0.90 ± 0.10 · pH (25°C) : 7.0 – 9.0 · Viskozite (25°C, mPa.s) : 0 - 500 · Çözücü : Su · Parlama Noktası (°C) : N/A (uygulanmaz) KULLANIM ALANLARI Her türlü sıva, beton, gaz beton, şap gibi emici yüzeylere uygulanır. Yalnızca mermer, granit, fayans, seramik, cam, metal, plastik gibi emici olmayan yüzeyler ile dik emici yüzeylerde uygulanmaz. YÜZEY HAZIRLIĞI: Uygulama yapılacak yüzeyde çatlak veya kalkan parçalar varsa bunlar tamir edilmeli, zemin yağ, kir, toz vb. kirliliklerden arındırılmalıdır. Derzler aşınmış ise derz dolguları yenilenmeli, kalkan ya da yerinden oynayan kaplamalar kaldırılarak yeniden sağlamlaştırılmalıdır. Mastik ve silikon uygulamaları eskimiş ya da yok olmuş ise bunlar da tamir edilmeli ve yüzey eksiksiz yalıtım uygulamasına hazır hale getirilmelidir. Zemin eğer yıkanmış ise mutlaka kurumaya bırakılmalı ve zemin kuruduktan sonra uygulama yapılmalıdır. Uygulama şekli : ISONEM BD bidonunda iyice çalkalanarak karıştırılır. Daha sonra plastik bir kovaya dökülerek hazırlanan yüzeye bir fırça yardımıyla iyice yedirilir. ISONEM BD seramik, mermer vs. gibi sırlı yüzeyde emilmediği için kuruyunca leke yapması nedeniyle önerilmemektedir. Bu nedenle, özellikle derzlere dikkatlice sürülür. Sürülen yüzey bir saat kurumaya bırakılır. Bir saat sonra nemli bir bez ile emilmeyen yüzeylerde kalan malzeme artığı temizlenir. Temizleme işlemi mutlaka nemli bezle yapılmalıdır ve deterjan türü şeyler kullanılmamalıdır. Ikinci kat uygulama maksimum bir saat içerisinde ilk kat uygulama kurumadan yaş üstü yaş aynı işlemler tekrarlanarak yeniden yapılır ve bir saat sonra nemli bezle seramik ve mermerlerin üzeri silinerek ikinci ve son kat uygulama bitirilir. SARFİYATI : 200 mL/m² ( 2 kat uygulama) Min. 25 m² / bidon. AMBALAJ : 5 L PE bidon. RAF ÖMRÜ : Orijinal, açılmamış ve hasar görmemiş ambalajlarda depolandığı takdirde üretim tarihinden itibaren 24 ay kullanıma uygundur. DEPOLAMA KOŞULLARI : Kuru ve serin ortamda depolayınız.
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.

Ürün Açıklaması

Boyalarımız renk makınamızdan siparişinize özel hazırlandıgı için ( " isteğiniz ile size özel olarak üretilen veya üzerinden değişiklik ya da ilave yapılarak size özel hale getirilen ürünler " maddesine göre ) cayma hakkı kapsamı dısındadır   sarfiyatı : 1 m2 ıcın 200 ml sarfıyatı vardır uygulandığı yüzeyde film oluşturmadan zemine yada derzlere emprenye olup tam koruma sağlayarak yalıtım yapar.
Şeffaftır yüzeyin görüntüsünü bozmaz, parlaklık vermez.
Nefes alır, u.V den, güneş ışınlarından etkilenmez, yanmaz.
Iç ve dış mekânlarda kısa sürede uygulanır.
Bir saat içinde kurur.
Işçiliği kolaydır, ekonomik ve uzun ömürlüdür.
Her türlü kaplaması bitmiş, emici olan ve su yalıtım sorunu bulunan yüzeylere uygulanabilir.
  kullanım alanları: Seramik, mermer, granit, traverten vs.
Kaplı teraslarda, balkonlarda ve seramik, fayans vs.
Kaplı çatılarda, banyo, duş, wc ve mutfaklarda, havuzlarda ve kaplıcalarda, mozaik kaplı zeminlerde, duvarlarda, şap, beton ve sıva yüzeylerde, taş, doğal taş kaplamalarda, mermer, btb, granit, mozaik ve seramik kaplı dış cephelerde.
Uygulama şekli: Hazırlanan yüzeye ısonem bd bidonunda iyice çalkalanarak karıştırılır.
Daha sonra plastik bir kovaya dökülerek bir fırça yardımıyla yüzeye iyice yedirilir.
Özellikle derzlere dikkatlice sürülür.
Sürülen yüzey bir saat kurumaya bırakılır.
Bir saat sonra nemli bir bez ile emilmeyen yüzeylerde kalan (genelde sırlı seramik veya mermer üzerinde kalır ) malzeme artığı temizlenir temizleme işlemi mutlaka nemli bezle yapılmalıdır ve deterjan türü şeyler kullanılmamalıdır.
Nemli bezle temizlik işlemini ısonem bd seramik mermer vs gibi sırlı yüzeyde emilmediği için kuruyup leke yapmaması nedeniyle önerilmektedir.
Ikinci kat uygulama bir saat sonra tekrar aynı işlemler tekrarlanarak yeniden yapılır ve tekrar bir saat aradan sonra nemli bezle seramik ve mermerlerin üzeri silinerek ikinci ve son kat uygulama bitirilir.
Kullanım şekli: yüzey hazırlığı: uygulama yapılacak yüzeyde çatlak veya kalkan parçalar varsa bunlar tamir edilir.
Zemin yağ, kir, toz ve çamurdan yıkanarak arındırılır.
Derzler aşınmış ise derz dolguları yenilenir, kalkan ya da yerinden oynayan kaplamalar kaldırılarak yeniden sağlamlaştırılır.
Mastik ve silikon uygulamaları eskimiş yada yok olmuş ise bunlarda tamir edilir ve yüzey eksiksiz yalıtım uygulamasına hazır hale getirilir.
Zemin eğer yıkanmış ise mutlaka kurumaya bırakılır ve zemin kuruduktan sonra uygulama yapılır.
      ambalaj : 5 kg pe bidon depolama : Kuru ve serin ortamda 18 ay   ürününüz size ulaştığı zaman paketi kargo görevlisinin yanında kontrol ediniz.Bir hasar tespit etmeniz durumunda kargo görevlisine mutlaka “hasar tespit raporu” tutturunuz.Hasarlı kargolar için kargo görevlileri tutanak vermekle yükümlüdür bu ilan entegra entegrasyon sistemleri ile listelenmiştir
Şikayet Et

İlgini Çekebilecek Koleksiyonlar