Isonem
Liquid Glass (sıvı Cam) Şeffaf Zemin Su Yalıtımı 4 Kg ISOLIQ

4.7Ortalama Puan
5
2
4
1
3
0
2
0
1
0
330,00 TL250 TL
100 TL Üzeri 10 TL İndirim
240 TL
KARGO BEDAVA
Satıcı:
9.4
Satıcı Puanı
9.4 /10
Satıcı puanı, müşteri geri bildirimleri ve satıcının sipariş sürecindeki performansı dikkate alınarak hesaplanmaktadır.
Tahmini Teslimat Tarihi: 16 - 21 Temmuz
114 kişinin favorisi
Ürün Bilgileri
Tüm Özellikleri Gör
  • 15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın
  • Bu ürün Nalburzade tarafından gönderilecektir.
  • Boyalarımız Renk Makınamızdan Siparişinize Özel Hazırlandıgı İçin ( " İsteğiniz İle Size Özel Olarak Üretilen Veya Üzerinden Değişiklik Ya Da İlave Yapılarak Size Özel Hale Getirilen Ürünler " Maddesine Göre ) İADE / İPTAL YAPILAMAMAKTADIR..ISONEM LIQUID GLASS cam, mozaik, fayans, porselen, seramik, mermer, granit, doğal taş, ahşap, beton, şap, pvc, galvaniz sac, alüminyum vb. yüzeyler üzerine yapışması mükemmel olan, atmosferik şartlara mukavemeti yüksek şeffaf veya renkli olarak üretilebilen mükemmel su direncinin yanı sıra yüksek kimyasal ve fiziksel dirence sahip su yalıtımında ve ayrıca dekoratif amaçlı kullanılan çift bileşenli bir üründür. U.V'den ve dış hava koşullarından etkilenmez. Zamanla sararma, solma ya da kalkma yapmaz. Özellikle balkon, teras, banyo, havuz gibi zeminlerde doğan yalıtım problemlerinin çözümünde mevcut kaplamayı bozmadan ve zarar vermeden kolayca uygulanır. TEKNİK ÖZELLİKLER: • Kuruma Süresi 4 – 8 saat/20°C (uygulanan yüzeye, uygulama dolgunluğuna ve neme bağlı olarak değişiklik gösterebilir.)• Sertleşme süresi 18 - 24 saat/20°C (havanın bağıl nemi %80 den aşağı olmalıdır.)• Kür reaksiyonu 7 gün sürer. Sarfiyat ve ÖneriAMBALAJ: A Bileşen: 3,5 kg, B Bileşen: 0,5 kg olmak üzere 4 kg set halinde. SARFİYAT: 0,15-0,20 kg/m2 (tek kat) RAF ÖMRÜ: Kuru ve serin ortamlarda ısı ve ateşten uzakta ambalaj kapakları sıkıca kapalı olarak üretim tarihinden itibaren 1 yıldır.Uygulama Şekli• Uygulama Şekli: Fırça, rulo yada püskürtme ile uygulanır. • Karışım Oranı (Ağırlıkça): 7 Kısım Liquid Glass A Komponent / 1 kısım Liquid Glass B Komponent • Karışım ömrü: 1 saat / 20°C (ortam sıcaklığına bağlı olarak değişebilir) • Uygulama koşulları: Havanın bağıl nemi en çok %80, ortam sıcaklığı 15-35°C ve uygulanacak yüzey sıcaklığı en az +5°C olmalıdır. Yağmurlu havalarda açıkta uygulanmamalıdır. deki, sıvı cam ile zemin arasında, sıvı camın yüzeye yapışmasını engelleyebilecek her türlü yağ, toz, kir, pas ve benzer maddeler tümüyle temizlenmelidir. İyi bir adezyon için yüzey temizliği çok iyi yapılmalıdır. Üzerine sıvı cam uygulaması yapılacak eski boyalı yüzeylerde boya bozuk ve kabarmış durumdaysa tümüyle kazınmalıdır. Zımparalanmış yüzey sıvı cam uygulaması için daha iyi mekanik özellik sağlar ve sıvı camın yüzeye daha iyi yapışmasına yardımcı olur. Uygulama öncesi iki bileşen verilen oranlarda ve ağırlıkça iyice karıştırılmalıdır. İki bileşen ancak üniform ve tam bir karışım durumuna geldiğinde istenilen reaksiyona girebilir. Katlar arasında bekleme süresi 24–48 saat/20°C olmalıdır, en iyi performans için 2 veya 3 kat olarak kullanılmalıdır. Kullanım Alanları• Cam, cam tuğla, mozaik, karo mozaikte,• Fayans, seramik, mermer, granit, doğal taş, porselen yüzeyler • Traverten, pres tuğlalarda, • PVC, alüminyum, galvaniz sac, ahşap, polikarbonat levhalarda, • Balkon, teras, banyo, mutfak, taş kaplı dış cephelerde. • Seramik, cam mozaik kaplı havuzlarda. UYGULAMA:
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.

Ürünün Diğer Satıcıları

Ürün Değerlendirmeleri

4.7
4.7Ortalama Puan
5
2
4
1
3
0
2
0
1
0
3 Değerlendirme
2 Yorum
Ürünü değerlendirmek için lütfen

fiyatı çok uygun terasımıza kullandık paketlemedeiyi yapılmıştı

**** **** | 10 Temmuz 2020
Ürünü satın aldı
Yorumu beğenmek için lütfen

Çok memnunum düşündüğüm gibi sızıntıya tek çözüm

SALİH ÖZEL | 2 Temmuz 2020
Ürünü satın aldı
Yorumu beğenmek için lütfen

Ürün Açıklaması

Isonem liquid glass sıvı cam 4 kg ısonem lıquıd glass cam, mozaik, fayans, porselen, seramik, mermer, granit, doğal taş, ahşap, beton, şap, pvc, galvaniz sac, alüminyum vb.
Yüzeyler üzerine yapışması mükemmel olan, atmosferik şartlara mukavemeti yüksek şeffaf veya renkli olarak üretilebilen mükemmel su direncinin yanı sıra yüksek kimyasal ve fiziksel dirence sahip su yalıtımında ve ayrıca dekoratif amaçlı kullanılan çift bileşenli bir üründür.
U.V"den ve dış hava koşullarından etkilenmez.
Zamanla sararma, solma ya da kalkma yapmaz.
Özellikle balkon, teras, banyo, havuz gibi zeminlerde doğan yalıtım problemlerinin çözümünde mevcut kaplamayı bozmadan ve zarar vermeden kolayca uygulanır.
Teknik özellikler:Kuruma süresi 4 ? 8 saat/20°c (uygulanan yüzeye, uygulama dolgunluğuna ve neme bağlı olarak değişiklik gösterebilir.)sertleşme süresi 18 - 24 saat/20°c (havanın bağıl nemi %80 den aşağı olmalıdır.)kür reaksiyonu 7 gün sürer.
Kullanım alanlarıcam, cam tuğla, mozaik, karo mozaikte,fayans, seramik, mermer, granit, doğal taş, porselen yüzeylertraverten, pres tuğlalarda,pvc, alüminyum, galvaniz sac, ahşap, polikarbonat levhalarda,balkon, teras, banyo, mutfak, taş kaplı dış cephelerde.Seramik, cam mozaik kaplı havuzlarda.Uygulama şekliuygulama şekli: Fırça, rulo yada püskürtme ile uygulanır.Karışım oranı (ağırlıkça): 7 kısım liquid glass a komponent / 1 kısım liquid glass b komponentkarışım ömrü: 1 saat / 20°c (ortam sıcaklığına bağlı olarak değişebilir) uygulama koşulları: Havanın bağıl nemi en çok %80, ortam sıcaklığı 15-35°c ve uygulanacak yüzey sıcaklığı en az +5°c olmalıdır.
Yağmurlu havalarda açıkta uygulanmamalıdır.
Uygulanacak yüzeylerdeki, sıvı cam ile zemin arasında, sıvı camın yüzeye yapışmasını engelleyebilecek her türlü yağ, toz, kir, pas ve benzer maddeler tümüyle temizlenmelidir.
Iyi bir adezyon için yüzey temizliği çok iyi yapılmalıdır.
Üzerine sıvı cam uygulaması yapılacak eski boyalı yüzeylerde boya bozuk ve kabarmış durumdaysa tümüyle kazınmalıdır.
Zımparalanmış yüzey sıvı cam uygulaması için daha iyi mekanik özellik sağlar ve sıvı camın yüzeye daha iyi yapışmasına yardımcı olur.
Uygulama öncesi iki bileşen verilen oranlarda ve ağırlıkça iyice karıştırılmalıdır.
Iki bileşen ancak üniform ve tam bir karışım durumuna geldiğinde istenilen reaksiyona girebilir.
Katlar arasında bekleme süresi 24?48 saat/20°c olmalıdır, en iyi performans için 2 veya 3 kat olarak kullanılmalıdır.Sarfiyat ve öneriambalaj: A bileşen: 3,5 kg, b bileşen: 0,5 kg olmak üzere 4 kg set halinde.Sarfiyat: 0,15-0,20 kg/m2 (tek kat)raf ömrü: Kuru ve serin ortamlarda ısı ve ateşten uzakta ambalaj kapakları sıkıca kapalı olarak üretim tarihinden itibaren 1 yıldır.
Satıcı: Nalburzade Satıcı Ünvanı: RECEP EROĞLU İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Sakarya Vergi Kimlik Numarası: 10915312136
Şikayet Et