"

Issey Miyake

" araması için 59 sonuç listeleniyor
Issey Miyake
Filtreleri Temizle
Sonraki Sayfa

Issey Miyake

Her zaman yenilikçi bir yaklaşımla hareket eden marka, adını yaratıcısı olan ünlü Japon tasarımcı Issey Miyake’den alıyor. Teknoloji ile modayı harmanlamayı başaran tasarımcı, dünyanın saygı duyduğu tasarımcıların başında geliyor. Markanın ürün çeşitleriyle ruhunuzu özgür bırakmayı deneyebilirsiniz. Issey Miyake’nin özel tasarım kıyafetleri, saatleri, çantaları ve dünyaca ünlü Issey Miyake parfüm çeşitleri, çok sayıda kullanıcının tercihi olmayı başarıyor. Marka, beklenmeyen şeyler olarak da isimlendirilen sıra dışı tasarımları ile tanınıyor. Trendyol’da sunulan Issey Miyake markasına ait ürünleri inceleyerek beğendiklerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

Issey Miyake Hakkında

Teknoloji odaklı kıyafet tasarımları, sergileri, aksesuarları ve hoş kokulu parfümleri ile tanınan moda tasarımcısı Issey Miyake, tasarım stüdyosunu 1970 yılında kuruyor. Sanat, mimarlık ve deneyimlerden esinlenen tasarımcı; geleneksel tarzı Avantgarde stille, yumuşak renkleri canlı renklerle, doğallığı sofistike yaklaşımla ve işçiliği teknolojiyle birleştirerek kendi tasarımlarını yaratıyor. 1938 doğumlu Japan tasarımcının, yaratıcılık ruhuna sahip sıra dışı bir kişilik olduğunu söylemek mümkün.

Ön yargılara meydan okuyan kıyafet tasarımlarıyla işe başlayan modacı, yıllar içerisinde tarzını Issey Miyake parfüm çeşitlerine, saatlerine ve aksesuarlarına da yansıtıyor. Marka, insanların günlük hayatlarına sevinç, mutluluk, heyecan ve rahatlık getiren ürünler tasarlamayı ilke ediniyor. Rahatlığı ve evrenselliği estetik çizgiler ile birleştiren Issey Miyake çanta modellerini incelediğinde markanın özgün tarzını rahatça görebilirsiniz.

Etkileyici Kokular Sunan Issey Miyake Parfüm Çeşitleri

Dinamik, enerjik ve taze kokulardan oluşan Issey Miyake parfüm seçenekleri sayesinde kendinizi gün boyu mutlu hissedebilirsiniz. Çünkü markanın parfümlerinde bulunan koku ve uyum, mutluluk hormonunu harekete geçiriyor. Yumuşak kokulu enerjik Issey Miyake kadın parfüm çeşitleri gibi odunsu notalar taşıyan erkek parfümleri de tüm duyulara ulaşmayı başarıyor. Etkili, çarpıcı ama yumuşak notalı kokulardan hoşlanıyorsanız markanın parfümlerini deneyebilirsiniz.

Issey Miyake parfüm çeşitleri, kokuları etkili olan parfümler arasında yer alıyor. Uyumsuz olabileceği düşünülen notaları birleştirerek kalıcı kokular elde eden Issey Miyake parfümleri, genç kadınlar ve erkekler tarafından büyük ilgi görüyor. Issey Miyake roll on ve Issey Miyake set seçenekleri de aynı beğeniyi kazanıyor. Taze çiçeklerden tasarlanan Issey Miyake kadın parfüm seçeneklerini deneyerek kendinize uygun kokuyu kolayca bulabilirsiniz. Markanın parfümleri dünyaca ünlü parfümörler tarafından tasarlanıyor.

Dikkat Çeken Issey Miyake Saat ve Aksesuar Tasarımları

2001 yılında başlayan Issey Miyake Saat üretimi, dünyaca ünlü tasarımcılar tarafından hayata geçirilen yaratıcı proje özelliği taşıyor. Her biri birbirinden farklı tasarım detayları ile üretilen Issey Miyake saat modellerinde markanın ruhunu hissetmek mümkün. Saatler, her ürün için ayrı kriter ve ayrı tasarım özelliği ile üretiliyor. Issey Miyake erkek saat modelleri gibi kadın saat çeşitleri de Japonya'da tasarlanıyor. Markanın tasarım stüdyosu ünlü Japon saat markası Seiko ile iş birliği yapıyor. Estetik tasarımlı saat modelleri gelişen teknolojilerle uyumlu olarak yenileniyor. Sıra dışı tasarımlar, canlı renkler, kaliteli materyaller ve yeni nesil teknolojiler sunan Issey Miyake saat seçeneklerini hem kendiniz hem de sevdiklerinize hediye etmek için tercih edebilirsiniz.

Markanın tüm ürün grupları Doğu ve Batı arasındaki sınırları aşmayı başarıyor. Evrensel normlar taşıyan ürün grupları arasında önemli bir yere sahip olan Issey Miyake çanta modellerini de unutmamak gerekiyor. Markanın yenilikçi konsepte sahip çantaları işlevsel tasarımlardan oluşuyor. Üçgen parçalar kullanılarak düz yüzeyleri üç boyutlu görünüme dönüştüren çanta tasarımlarını seçerek çevrenizde fark yaratabilirsiniz. Girdiğiniz her yerde iz bırakmanızı sağlayacak Issey Miyake parfümünüzle ilgi odağı da olabilirsiniz. Trendyol, Issey Miyake marka sayfasında kullanmaktan mutlu olacağınız birçok ürün çeşidini sizlere sunuyor. Cazip Trendyol fiyatları sayesinde istediğiniz ürünü hemen satın alabilirsiniz.