İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Renk
Cinsiyet
Materyal
Desen
Fiyat
Paça Tipi
Kalıp
Ortam
Sürdürülebilirlik Detayı
Teknik
Koleksiyon
Boy
Ek Özellik
Kol Boyu
Kol Tipi
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Yaka Tipi
Satıcı Tipi
"

İtalyan Kesim Takım Elbise

" araması için 348 sonuç listeleniyor

Klasik Sevenlere İtalyan Kesim Takım Elbise Modelleri

İtalyan kesim takım elbise son dönemlerde oldukça öne çıkan ürün haline gelerek erkek modasına adeta yön vermektedir. Klasik kesimlerin ön plana çıkmasıyla damatlık olarak kullanımı yaygınlaşan İtalyan kesim erkek takım elbise, sade takımlarının yerini almıştır. Artan popülaritesi nedeniyle, model yelpazesi makul bir hızda genişlemektedir. Bu açıdan İtalyan kesim kruvaze takım elbise modelleri, çok çeşitli desen ve renklere sahiptir. Kendine has çizgilere sahip bir erkek fenomeni olan İtalyan dikim takımlar, hemen hemen herkese hitap eden bir tasarıma sahiptir. İş, günlük kullanım, davetler, toplantılar ve resmi akşam yemekleri için kullanımı kolay birkaç model vardır. Bu takım elbiseler genel olarak vücudu saran bir kesime sahiptir. İtalyan dar kesim takım elbise modelleri, genellikle polyester, akrilik, viskon ve sentetik elyaflardan yapılır. Esnekliği ile bilinen likralı kumaş kullanan modeller vardır. Bunlar özellikle takım elbise içinde uzun süre kalacaksanız ve hareket özgürlüğünüzü kısıtlamadan tüm gün rahatlıkla kullanabilmeniz için tercih edilir. Her yılın her döneminde rahatlıkla kullanım imkanı sunan bu ürün, sezonluk tasarımları ile sunulurken nefes alan bir yapıya sahiptir. Düz desenlerin yanı sıra ekose desenler veya farklı renk değişimleri de vardır. Davetinizin dikkatini çekmesi için İtalyan kesim çizgili takım elbise modeli önerilir. İtalyan kesim takım elbiseler, gri, siyah, lacivert ve bordo gibi farklı renklere sahiptir. Aynı zamanda ekose, çizgili ve düz gibi farklı modellerde de üretilir. İtalyan kesim takım elbise fiyatları her üründe olduğu gibi markaya, modele ve üründe kullanılan kumaşın kalitesine göre performans sunar. İtalyan kesim siyah takım elbise modeli, klasik tarza sahip insanlar tarafından sevilmektedir. Bunun yanı sıra birçok renge sahip ürün de bulunur. Bu açıdan doğru uyumun sonucundan memnun kalır ve etrafınızdaki bütünleşmiş enerjiyi rahatça ifade edebilirsiniz.

Kaliteli Kumaşları ile İtalyan Kesim Takım Elbise

Kaliteli Kumaşları ile İtalyan Kesim Takım Elbise

İtalyan kesim takım elbise özellikleri çeşitli şekillerde karşınıza çıkar. Örneğin ceketin modeli vücut şeklinize bağlıdır. İtalyan takımlarında ceketin kalıbının slim fit tasarlandığı görülür. Bu bağlamda tercih aşamasında takımların özelliklerine dikkat etmek gerekmektedir. Farklı renklerin İtalyan dikim takımlarla birleştiği çok farklı tasarımlar ve modeller vardır. İtalyan takım elbise modeli üzerinde öne çıkan kareli model tercih edilebilir. Klasik vurgulara sahip bu modeller iki farklı renk kombinasyonu ile kombin edilebilir. Günlük kullanıma uygun olan bu modeller, saks mavisi pantolon ve cekette bordo yelek kombinasyonu ile tasarımı destekler. İtalyan kesim kareli takım elbise modeli özel günlerde de tercih edilen modellerden biridir. Bu yaz ve kış giyilebilir tasarımlar genellikle nefes alabilen viskon ve polyester karışımıdır. Bu özellikleriyle mavi, füme ve lacivert gibi çeşitli renklerde bulunabilirler. Klasik tutkunları için bordo ve lacivert geçiş kontrolleri olan gri bir takımda mevcuttur. Bu ürü modellerinde ceket, yelek ve pantolon takımı gibi renkli detaylar yer alır. Polyester kumaş ve viskoz kumaşın birleşimi olan ısıyı emmeyen parlak bir renk, terlemeyi önler ve iç mekan konforunu sağlar. Bu ürün grubunda apolet detaylı parlak takımlar da bulunmaktadır. İtalyan kesim takım elbiseler, lacivert renklerde giyebileceğiniz en iyi takımlardan biri olabilir. İtalyan kesim lacivert takım elbise renk ve tasarımın şıklığını birleştiren bir modeldir. Tek ya da çift düğme seçenekleri ile gri, bordo, kahverengi, krem ve siyah gibi renk detayları yer alır. İtalyan kesim damatlık da çok şık ve göz kamaştırıcıdır. Model ve detaylar göz önüne alındığında siyah, kırmızı, lacivert ve bordo renkleri kullanıcılarda büyük bir hayranlık oluşturmaktadır. Bu damatlık takımları mavi ve siyah gibi iki renk ile kombin olarak da bulunabilmekte ve genellikle takım olarak teslim edilmektedir.

İtalyan Kesim Takım Elbise Seçimi

İtalyan Kesim Takım Elbise Seçimi

İtalyan kesim takım elbise markaları tarafından üretilen bu takım elbiseler, düğme sayısından yakasına, kol uzunluğundan paça kesimlerine kadar hemen her konuda klasik takımlardan farklılık gösterir. Normal bir takım elbisenin bacakları düz ve uzun olur. Öte yandan İtalyan kesim takım elbiselerin bacak kısmı dar ve 12 cm daha kısadır. Normal takımların gömleği kapatmak için daha uzun kolları vardır ve bu tasarımlar gömleğin kuyruğunu keserek görünür hale getirir. Normal bir takım elbise ceketinin boyu kalçaları kapatacak şekilde tasarlanmıştır ancak bu modeller de kısa tutulmuştur. Bu sebeplerden dolayı bu takımların normal takım elbise bedenleri tam olarak uymayabilir. Bu kadar geniş takımlarda damlalar belirgindir ancak bu takımlar genellikle altı damla ve bir beli saran bir model olarak tasarlanır. Takım elbise bedenleri normal giyime göre farklılık gösterse de özellikle dar kesim İtalyan kesim takım elbise modelleri için farklılık gösterebilir. Bu açıdan bir ürün satın almadan önce vücudunuza uygun olmasına özen göstermeli ve beden ölçünüzü bilmeden tercih yapmamalısınız. Kalite, her üründe olduğu gibi İtalyan kesim takım elbise modellerinde de dikkat edilmesi gereken önemli bir unsurdur. Kalite terimi hem kumaş kalitesini hem de dikiş kalitesini içerir. Kaliteli kumaşlardan üretilen İtalyan kesim yelekli takım elbise modelleri, bir yandan şık bir görünüm verirken, diğer yandan da uzun bir kullanım ömrü sağlar. Bu nedenle takım elbisenizi seçerken kumaşın yün veya pamuk gibi doğal ipliklerden yapıldığından emin olmanız gerekir. Polyester içeriği yüksek veya zayıf olan kumaşlar, şıklığınızı etkileyeceği için güneşte parlayabilir. Bu açıdan takım elbisenin diz ve dirsek gibi parçaları, daha uzun süreler boyunca dayanıklı kalır ve kısa süreli deformasyon riski en aza iner.

İtalyan Kesim Takım Elbise Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

İtalyan Kesim Takım Elbise Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Slim fit veya dar kesim, özellikle geniş omuzlu ve vücut kitle indeksi normal olan kişiler tarafından tercih edilir. Günlük kullanım için olduğu kadar özel günler ve davetler için de ideal olan İtalyan kesim gri takım elbise modellerini, diğer modellerden ayıran en dikkat çekici özelliği ise vücuda tam oturan bir model olmalarıdır. Aynı zamanda önemli farklılıklardan biri de kolların ve bacakların kısa olmasıdır. Aynı zamanda bu modelin ceket boyları diğer klasik olan modeller ile kıyaslandığında daha kısa olarak ölçümlenebilir. Üçgen bir fiziğe sahip erkekler, omuz ve bel ölçülerindeki farklılıklar nedeniyle geleneksel takım elbiselerle beden sorunları yaşayabilir. İtalyan kesim takım elbise modelleri ise genellikle kolları dolgulu olarak tasarlanmakta olup, omuzları geniş ve aşağı doğru vücudu olan kişiler tarafından tercih edilmektedir. İtalyan kesim takım elbise modelini diğer modellerden ayıran özelliklerden biri de çoğunlukla tek düğmeli bir ceket ile kombinlenmesidir. Ek olarak, birçok takım elbise modelinde sırt yırtmaçları bulunur, bu çoğu İtalyan dikili takım elbise için geçerli değildir. Klasik ve sportif modeller İtalyan kesim takım elbise seçeneklerinde yer aldığı gibi diğer takım elbiseler de de ciddi ve resmi bir duruş sergilenmesini sağlar. İş veya günlük kullanım için giymenin tercih edilmesinde önemli bir rol oynar. Takım elbiseler genellikle yeleklerden yapılır, ancak bazı modellerde arma bulunur. Bu açıdan bu takım elbiseler ile toplantı, özel gece ve davetlerde bir fark yaratabilirsiniz. Bu aşamada ise sayfamıza göz atarak mevsime göre farklı kumaşlardan yapılmış takım elbise fiyatlarını karşılaştırabilir ve bir ürün satın alabilirsiniz.