"

Jabra

" araması için 130 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Jabra

Dünyanın en eski kulaklık üreticileri arasında yer alan Jabra, kullanıcılarının değişen ihtiyaçlarını göz önüne alarak ürünlerini tasarlıyor. Üstün ses kalitesi sunacak şekilde tasarlanan Jabra kulaklık modelleri, ergonomik detayları sayesinde kullanım konforunu en üst seviyeye çıkarıyor. Sınıfının en iyi sesli iletişim çözümlerini ürünlerine taşıma amacı güden marka, yeni nesil teknolojilere tasarımlarında yer vererek kullanıcılarının hayatını kolaylaştırıyor.

Başarılarla Dolu Jabra Tarihi

1983 yılında Elwood Norris tarafından Amerika'da kurulan Jabra; uzun yıllar Norcom Elektronics Corporation adını taşıyor. 2000 yılında Danimarkalı GN Great Nordic firması tarafından satın alındıktan sonra Jabra adına kavuşuyor. Kurulduğu ilk andan itibaren modern iletişim alanında sunduğu çözümlerle adından söz ettiren marka, yaptığı AR-GE yatırımlarıyla her zaman en iyi olmayı hedefliyor.

Jabra'nın kısa tarihi, birçok ilki barındırıyor. Kullanım konforunu iyileştiren EarGels olarak adlandırılan parçaları geliştiren marka, ilk ultra gürültü önleyici kulaklığın yanı sıra dünyanın ilk Bluetooth destekli mikrofonlu kulaklığı ve ilk nabız ölçerli spor kulaklık gibi modellerin üreticisi olarak biliniyor.

Jabra ve Resound Ortaklığı

Jabra'nın başarılarının ardında, dünyanın önde gelen işitme cihazı üreticisi olan Resound'la beraber yürüttüğü çalışmalar bulunuyor. Müzik dinlerken ve çağrı yanıtlarken berrak, pürüzsüz ve net ses performansı alabilmeniz için işitme uzmanlarından tavsiyeler almayı ihmal etmiyor. Her bir Jabra kulaklık modeli, yüzlerce saatlik araştırma ve tasarım sürecinin sonunda ortaya konuyor. Yapılan araştırmalar, bireysel kullanıcılar kadar profesyonel olarak iletişim çözümlerine ihtiyaç duyan kurum ve kuruluşlara yönelik ürünler ortaya koymalarını sağlıyor.

Sesin tüm detaylarını kusursuz bir şekilde ortaya koyma amacı güden Jabra, 150 yılı aşkın süredir varlık gösteren GN Great Nordic firmasının bünyesine katılmasıyla her geçen gün güçlenmeye devam ediyor. Kurduğu ortaklıklar, yeni kulaklık teknolojileri geliştirmesinin yanı sıra kullanıcılarına rahatlık ve kolaylık sunan tasarımlara imza atmasının sırrı olarak görülüyor.

İhtiyaçlarınıza Cevap Veren Jabra Modelleri

Jabra, bir kulaklığa farklı amaçlarla ihtiyaç duyan kullanıcılar olduğunun bilincinde olarak ürünlerini tasarlıyor. Markanın kulak içi ve kulak üstü modellerinin yanı sıra tek kulaklıklı, kablosuz ya da mikrofonlu seçenekleri de bulunuyor. Müziğin uyum ve ritminin tadını çıkarmanızı sağlayan kulaklık modelleri, aktif gürültü önleme teknolojisi sayesinde yanıtladığınız çağrılarda sesinizin berrak bir şekilde karşı tarafa ulaşmasını garantiliyor. Kullanım rahatlığınızı düşünerek kulak yastığı ve kulaklık uçlarını özenle tasarlayan Jabra, kulaklığın kulağınızdan kaymasını önlemek amacıyla klips ve benzeri detayları kullanıyor.

Jabra Bluetooth kulaklık modelleri, herhangi bir kablo bağlantısı olmadan müzik dinleme ya da çağrı yanıtlama keyfini yaşamanıza yardımcı oluyor. Uzun şarj süresi ve geniş kullanım alanı sunan modellerin kullanım amacına göre değişen pek çok özelliği bulunuyor. Su, toz ya da tere karşı dayanım, sportif kullanım için tasarlanan modellerde öne çıkıyor. Gün içinde çok fazla telefon görüşmesi yapanlar, tek kulağa takılan hafif ve pratik kullanımlı modellere yöneliyor. Ayrıca, sadece kulağın içerisine yerleştirilen iki adet kulaklıktan başka herhangi bir detayı bulunmayan modeller, gerçek kablosuz kulaklık konforunu yaşamanıza imkan veriyor. Giyilebilir teknoloji özelliklerini taşıyan modeller, akıllı teknolojileri hayatınıza entegre etmenize yardım ediyor.

Jabra Kulaklık Fiyatları

Önde gelen kulaklık üreticileri arasında bulunan Jabra, her bütçe ve ihtiyaca uygun geniş ürün yelpazesiyle dikkat çekiyor. Kaliteli malzemeler ve yeni teknolojiler kullanılarak üretilen Jabra kulaklıklar, uzun kullanım ömürleri sayesinde de verilen fiyatı hak ediyor. Diğer taraftan Jabra tarafından sunulan satış sonrası destek ve geniş servis ağı, tercih edilmesinde önemli bir rol oynuyor. Jabra kulaklık fiyatları; sundukları fayda, kullanılan malzeme ve özellikleri doğrultusunda değişkenlik gösteriyor. Görece pahalı olan yeni nesil kulaklık teknolojilerini barındıran modellerin yanı sıra fiyatına göre yüksek performans sunan modeller de bulunuyor.

Aradığınız Jabra kulaklık modeline avantajlı fiyatlara sahip olmak için Trendyol'u takip etmeniz yeterli oluyor. Yılın her günü özel kampanyalarla avantajlı fiyatlar sunan Trendyol, indirimin keyfini yaşamanızı sağlıyor.