"

Jacobs

" araması için 110 sonuç listeleniyor

Jacobs

Jacobs kahve, uzun yıllardır sadece tadıyla değil kokusuyla da tüketicileri büyülüyor. Kahve üretiminde kendine has kullandığı tekniklerin yanı sıra kahveye kattığı farklı aromaları ile de hem evlerde hem dış mekanlarda yoğunlukla tercih ediliyor. 11 farklı tür kahve çekirdeği ile birbirinden farklı kahve seçenekleri ortaya çıkarıyor. Dünya ve Türkiye genelinde Jacobs filtre kahve ve diğer Jacobs kahve çeşitleri büyük ölçüde tanınıyor. Üstelik her damak zevkine hitap edecek kadar kahve çeşidinin bulunması tüketicilere ekstra alternatifler sunuyor. Tadına bakmadan önce kokusuyla mest eden Jacobs kahve, günümüzde en fazla tüketilen kahve markaları içinde ilk sırada yer alıyor. Küçük kahve çekirdeklerini hem öğüterek hem de çözdürerek farklı şekillere sokuyor. Böylelikle ortaya farklı tatlarda kahve seçenekleri ortaya çıkıyor.

Jacobs ve Geçmişi

Jacobs markasının doğuşu aslında 1890'lı yıllara kadar uzanıyor. Almanya’da kurulmuş olan Jacobs, günümüzde dünya markaları arasında yer alıyor. Johann Jacobs, ortalama 14 yaşlarında bir bakkalda çırak olarak çalışmaya başlıyor. Sonrasında Jacobs kahvenin ortaya çıkış hikayesi oluşuyor. 1895 yılında çalıştığı yerden istifa ederek kendi dükkanını açıyor ve dükkanında yayılan kahve korkularının mükemmelliği sayesinde kısa süre içerisinde tanınmaya başlıyor. Birinci Dünya Savaşı sırasında marka biraz düşüşe geçse bile sonrasında kolayca toparlanıyor. Markanın büyümesinde TV reklamları büyük rol oynuyor. İşler düzeldikten kısa bir süre sonra Jacobs, ithalata başlıyor. Almanya haricinde pek çok ülkeye de kahve tedarikine başlayan Jacobs, satış oranlarını bir anda iki katına çıkarıyor. Jacobs, Türkiye’de 1995 yılından beridir yer alıyor. Başlangıçta sadece hazır kahve ve filtre kahve seçenekleriyle piyasada tanısa da zaman içerisinde diğer seçenekleri de pek çok kişi tarafından keşfediliyor ve seviliyor. Günden güne genişleyen tüketici kitlesi sayesinde marka ülkenin her bölgesine ulaşabiliyor. Günümüzde Türkiye’de satış oranı en yüksek olan kahve markaları arasında yer alıyor.

Jacobs Kahve Çeşitleri

Jacobs kahve çeşitleri arasında baş sırada Jacobs Monarch filtre kahve geliyor. 500 gram ağırlığındaki paketler halinde satışa sunulan Jacobs Monarch, şekersiz ve sütsüz tüketildiği zaman kalori oranı oldukça düşük oluyor. Ayrıca son dönemlerde Jacobs Gold serisi de büyük beğeni topluyor. Jacobs Monarch Gold, ekstra lezzeti ve harika kıvamı ile pek çok kişi tarafından sıkça tercih ediliyor. Üstelik filtre kahve makinelerinde de demlenmeye uygun. Jacobs Millicano ise, içeriğinde yer alan hem öğütülmüş hem de çözünebilir kahve ile damaklarda ziyafet havası estiriyor. Üstelik günün her saatinde sunulmaya uygun bir ikram olarak öne çıkıyor. Ayrıca yağ yakma özelliğine de sahip olması özellikle kilo problemi yaşayan kişiler için avantaj sunuyor. Filtre kahve Jacobs seçenekleri ise kahve tiryakilerinin vazgeçilmez lezzetlerinden oluyor ve kahvede sert içim tercih edenlerin baş tercihleri arasında yer alıyor. Trendyol'da tüm Jacobs kahve çeşitlerine görselleri ile beraber ulaşabilirsiniz.

Jacobs Kahve Çeşitlerinin Fiyatları

Jacobs kahve fiyatları çeşidine ve gramajına göre farklılık gösteriyor. Aroma oranı fazla olan kahve çeşitlerinin fiyatları biraz daha yüksek olarak belirleniyor. Jacobs kahve çeşitleri genel olarak yarım kiloluk paketler halinde satışa sunuluyor. Ayrıca tek içimlik paketler halinde satışa sunulan kahve çeşitleri de bulunuyor. Jacobs Monarch filtre kahve paketleri 250 gram ağırlığında da satışa sunuluyor. Paketler haricinde şişeler halinde de Jacobs kahve çeşitlerine ulaşılabiliyor. Kolay bozulmayan yapısı sayesinde uzun süre kullanım ömrü bulunan Jacobs kahve çeşitlerinin serin yerlerde muhafaza edilmesi tavsiye ediliyor.

Trendyol, Jacobs kahve çeşitlerini kendi farkı ve avantajları ile tüketiciyle buluşturuyor.