"

Jameson

" araması için 161 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Jameson

1985 yılından bugüne elektronik ürünleri ithalatının yanı sıra kendi tesislerinde tüketici elektroniği üretimleri de gerçekleştiren Jameson, hızla büyüyen ürün yelpazesiyle dikkat çekiyor. Geniş satış ve servis ağıyla; oto müzik, ses ve görüntü sistemleri alanında farklı cihazlar üreten marka, yüksek kalite ve dayanıklılık esaslarıyla faaliyetlerine devam ediyor. Jameson'un geniş ürün skalası içerisinde bluetooth hoparlörler, LED TV sistemleri, ev sinema sistemleri, oto ses sistemleri, uydu alıcılar, multimedya cihazları, tabletler, kablo ve aksesuarlar bulunuyor.

Jameson Oto Teyp Modelleri

Oto müzik sistemleri alanında ürettiği ürünlerle öne çıkan Jameson, arabada yüksek kalitede müzik dinlemek isteyenlere özel teyp modelleri üretiyor. Bluetooth özelliğine sahip olan Jameson oto teyp modelleri ile yüksek sesli müzik dinlemek keyifli bir deneyime dönüşüyor. Bluetooth sayesinde telefona bağlanabilen teyp, telefondan müzik dinlemeyi ve handsfree görüşme yapabilmeyi de mümkün kılıyor. Jameson teyp modellerinde LCD ekran da yer alıyor. Jameson ekranlı teyp modellerinde USB kart ile müzik dinlenebildiği gibi radyo FM özelliği de bulunuyor. Jameson teypler, görünümleriyle de öne çıkıyor. Şık ön panel, arabasında estetiğe önem veren kullanıcılar için etkileyici bir aksesuar oluyor. Jameson oto teyplerde uzaktan kumanda, dijital şarkı seçme, resim görüntüleme, sağlam montaj ve anfi çıkışı özellikleri de bulunuyor.

Jameson Hoparlörler

Jameson'un bir diğer ürün grubunu ise hoparlörler oluşturuyor. Markanın hoparlör modelleri arasında tavan hoparlörleri, duvar hoparlörleri ve portatif hoparlörler bulunuyor. Oto hoparlörler anfiye göre dayanıklı olmalarının yanı sıra, mükemmel bas ve tiz kalitesiyle de öne çıkıyor. Yüksek kalite müzik dinlemeyi mümkün kılan Jameson hoparlör modelleri genellikle ikili olarak satışa sunuluyor. Yeni nesil bas teknolojisiyle üretilen Jameson oval hoparlör modelleri, teknolojik özelliklerinin yanı sıra dayanıklı kasalarıyla da beğeni topluyor. Jameson duvar hoparlörleri; müzik yayını, seslendirme ve anons gibi amaçlarla okul, sinema, tiyatro ve konserlerde kullanılabiliyor. Jameson portatif hoparlörler ise elektriksiz ortamda da çalışan, taşınabilir hoparlörler olmaları dolayısıyla pratik bir kullanım sergiliyor.

Jameson Anfi

Jameson anfi modelleri oto müzik sistemlerinin en önemli öğelerinden birini oluşturuyor. Araçta sesin gücünü ve kalitesini artırmaya yarayan anfilerin güç ve teknik özellik olarak oldukça yüksek bir performansa sahip olduğu görülüyor. Çok kanallı Jameson anfilerde bas kontrol kumandası ve güç kablosu bulunuyor. Araç içerisinde müzik dinlemeyi eşsiz bir deneyime dönüştüren Jameson anfi modelleri, sağlam kasalarıyla uzun süre sorunsuz kullanıma da imkan veriyor.

Jameson Fiyatları

Ünlü tüketici elektroniği markası Jameson; oto müzik ve ses sistemlerinin yanı sıra araç kamerası, LED TV, ev sineması sistemleri ve tablet modellerini de kullanıcılarla buluşturuyor. Çözünürlük, kontrast ve görüntü kalitesi açısından son derece kaliteli ve modern olan LED televizyonlar uygun fiyatlarıyla hesaplı bütçelere de hitap ediyor. Jameson marka tabletler piyasadaki benzerlerine oranla daha uygun fiyatlarla öne çıkıyor. Jameson ev sinema sistemleri ise yüksek teknoloji ve dayanıklılık özellikleriyle dikkat çekiyor. 1+1, 5+1 ya da 2+1 olabilen sinema ses sistemleri mükemmel ses deneyimi ile kullanıcıların beğenisini topluyor. Jameson oto müzik sistemleri ise hoparlör, anfi ve oto teyp modelleriyle müzik dinlemeyi çok seven araç kullanıcılarını teknoloji ve kalite ile buluşturuyor. Dayanıklı kasalarıyla uzun yıllar sorunsuz kullanım sunan ürünler, güçlü ses özellikleriyle benzerleri arasından sıyrılıyor. Jameson, fiyat performans noktasında da dikkatleri üzerine çekiyor. Güçlü tasarımlarıyla öne çıkan son teknoloji cihazlar kullanıcılarına uygun fiyat seçenekleriyle sunuluyor.

Trendyol, Jameson ürünlerini ayrıcalıklı fiyatlarla teknoloji meraklılarına sunuyor.