"

JBL

" araması için 1857 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

JBL

Dinlediği müzikleri gerçek formunda ve dengeli bir şekilde duyabilmek isteyen teknoloji tutkunlarının yakından takip ettiği JBL markası, üretim serüvenine birbirinden kaliteli kulakiçi kulaklıkları ürün skalasına katarak devam ediyor. Ses ekipmanları konusundaki deneyimini mühendislik becerileri ile harmanlayan JBL, müzikseverlerin beğenisini kazanıyor.

JBL kulakiçi kulaklık modelleri, müzikseverlerin ve spor tutkunlarının ihtiyaçlarını göz önüne alarak tasarlanıyor. Göz alıcı tasarımlara sahip JBL kulakiçi kulaklıklar, tasarımları ve ergonomik yapısı ile hayranlık uyandırıyor. Teknik açıdan birçok farklılığı da beraberinde getiren cihazlar, JBL’in olmazsa olmazı haline gelen ses kalitesi ile benzer marka ve modellerden bir adım öne çıkmayı başarıyor.

JBL Teknolojisi ile Çarpıcı Sesler

6 mm’ye kadar genişliğe sahip olan sürücüsü sayesinde tiz, orta ve bas sesleri mükemmel şekilde kullanıcısına ileten JBL kulakiçi kulaklık modelleri, kablolu ya da kablosuz olarak satın alınabiliyor. Üst düzey malzemeler kullanılarak üretilen, bu sayede hafiflik ve dayanıklılık konusunda iddialı hale gelen ürünler, özelliklerine göre farklı kategorilere ayrılıyor. Kablolu JBL kulakiçi kulaklık modelleri, 3,5 mm jak girişli aletler ile kullanılabildiği gibi, iOS işletim sistemine sahip akıllı cihazların Lightning portları ile de uyumlu şekilde çalışıyor. Müzik dinlemeyi bir tutku olarak gören kullanıcılar için özel olarak dizayn edilen JBL Bluetooth kulaklık modelleri, günlük hayatta ve yolculuklarda sorunsuz şekilde kullanılabiliyor. JBL’in Pure Bass teknolojisi ile sarmalanan kablolu ve kablosuz kulakiçi aygıtları, derin ve etkileyici bir yolculuğa çıkmak isteyenlerin ilk tercihlerinden biri oluyor. Dolaşma önleyici özel tasarımları sayesinde kullanıcılarını kablo karmaşasından kurtaran modeller, ergonomik ve hafif tasarımları ile sorunsuz kullanım olanağı vadediyor. Cihaz üzerinde yer alan mikrofon ve kumandalar aracılığı ile gelen çağrıları yanıtlama ve şarkı değiştirme gibi seçenekler sunan JBL kulakiçi kulaklık modelleri, kullanıcıların hayatına tam manasıyla adapte oluyor.

Kablosuz Bağlantı Sayesinde Özgürce Müzik Dinleyin

JBL Bluetooth kulaklık modelleri, hareketli şehir hayatına da kolaylıkla uyum sağlıyor. Taşınabilir şarj cihazları ya da Micro-USB portlarından sorunsuz şekilde şarj edilebilen JBL cihazlar, uzun saatler süresince kesintisiz bir şekilde kullanılmaya devam ediyor. Tasarımı ve şıklığı ile ses getiren bu ürünler, telefon görüşmelerinde de rahatlıkla kullanılıyor. Kontrol tuşları ve mikrofonu sayesinde Hands-free görüşmelerin problemsiz şekilde gerçekleştirilmesini sağlayan JBL aygıtlar, görüşme sırasında otomatik şekilde mono ya da stereo ses geçişi yapabiliyor. Spor tutkunlarının ve özellikle profesyonel koşucuların tercih edeceği modellere imzasını atan JBL Bluetooth kulaklık modelleri, aktif kullanım sırasında dahi kulaktan çıkmayan ürünleri sayesinde kullanıcıların takdirini kazanıyor.

Antrenman Sırasında Sizi Yalnız Bırakmayan Kulaklıklar

Stabil şekilde çalışmasına ve kulaktan hiçbir şekilde çıkmamasına karşın, kullanıcıda herhangi bir rahatsızlık oluşturmayan JBL markalı cihazlar, 10 saatlik aktif kullanım süresi vadederek kişisel antrenmanların efektif geçmesine yardımcı oluyor. IPX5 teknolojisi ile desteklenen ürünler; yağmur, ter ve su sıçramalarına karşı dayanıklılık sağlıyor. JBL kulaklık modelleri, kişisel antrenör uygulamaları ile uyumlu şekilde çalışıyor. Kalp atış hızı verilerini akıllı aygıtlara iletebilen spor tutkunları için özel olarak dizayn edilen JBL kulakiçi kulaklık modelleri, titreşim özelliği ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Gelen arama ve önemli bildirimler olduğu zaman titreşim yayarak kullanıcısına bilgi veren modeller, NXTGEN gürültü engelleme teknolojisi ile güç kazanıyor. Çevreden yayılan sesler kısmen ortadan kaldırılarak kullanıcının daha iyi odaklanması sağlanıyor. Canlı renkleri ve şık tasarımı sayesinde her türlü kullanıcıya hitap eden JBL kulaklık çeşitleri, kampanyalı uygun fiyat seçenekleri ile kullanıcılarını bekliyor.

JBL Go Bluetooth Hoparlör

JBL Go Bluetooth hoparlör, her ortamda en kaliteli ses seviyesine ulaşmanızı sağlıyor. Akıllı telefon ve tabletlere kolaylıkla entegre edilebilen JBL Go Bluetooth hoparlör, gelişmiş Bluetooth teknolojisi ile kesintisiz müzik akışı vadediyor. JBL Go Bluetooth hoparlör, kolaylıkla şarj edilerek uzun süre boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor. Tam dolu pil ile 5 saate kadar kullanım olanağı sunan JBL Go Bluetooth hoparlörde etkin gürültü önleme özelliği de yer alıyor. Diğer JBL hoparlör modellerinde olduğu gibi, bu cihaz da telefonunuza bağlıyken çağrıları almanızı sağlıyor. JBL Go; dayanıklı, şık ve canlı renkleri ile kullanıcılarından tam not alıyor. Üründe yer alan taşıma kayışı ve kancası, müziği dilediğiniz her yere taşımanıza imkan tanıyor.