Jbl Amfi

Çok Girişli JBL Amfiler

JBL, merkezi Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan bir ses ekipmanı üretici firmasıdır. 1946 yılında kurulan marka, hoparlörler, araç içi ses sistemleri ve kulaklıklar üretir. Şirket 2016 yılında Samsung Elektronik tarafından satın alınır. Amerika başta olmak üzere Avrupa ve Asya’da büyük operasyonlar sürdürerek ürünlerini markalar altında pazarlar. Jbl amfi dört kanaldan oluşur. 435 wattan oluşan köprülenebilir bir amfidir. Üstün müzik kalitesi arayanlar için ideal bir üründür. Frekans tepkisi oldukça yüksektir. Infinity Reference Amplifikatör özellikleri bulunur, bu özellik müzik sesinin kalitesini artırır. Kompakt şasi tasarımıyla kurulumu kolaylaşır. G Glass sınıfı içinde bulunur. Sinyal gürültü oranı oktav başına 12 db'dir. 20 amper x 2 sigortası bulunur. Bas kontrol, HPF ve LPF ayarı bulunur. Jbl mono amfi 787 w bir kanaldan oluşur. Sesin yüksek ve kaliteli çıkmasını sağlar. Değişken çapraz geçiş ve bas kuvvetlendirme özellikleri bulunur. Aşırı yükleme koruması mevcuttur. Hoparlör seviyesi girişi bulunur. Frekans seviyesi 3 dB’e kadar çıkar. Maksimum hassasiyeti 140 mV’dır. Yüksek SPL performansına sahiptir. Hi-roll kauçuk çerçeveler, woofer konisinin serbestçe hareket etmesine ve daha güçlü bas yaymasına izin verir. Büyük boy 35 mm woofer ses bobinlerine sahiptir. Ekstra bakır ve yüzey alanına sahip büyük boy ses bobinleri, ısıyı eşit bir şekilde dağıtır ve düşük distorsiyonlu maksimum güç kullanımı oluşturur. 3 farklı köprü geçişi sağlanabilir. Distorsiyon bir müzik aletin doğal sesini değiştirme işlemidir ve bu seviyenin yüksek olması tercih edilmez. Düşük dirençli ses bobinlerine yüksek çıkışlı 2 ohm tasarıma sahiptir.  Ev sineması için ses sistemi kullanımında yumuşak dome tweeter’lar geniş, yüksek ve yumuşak ses kalitesi sunar. Basmalı tweeter kontrolü, çok girişli hoparlörde yüksek frekansların isteğe göre ayarlanmasını sağlar. JBL ses sistemleri son teknoloji testlerinden geçerek kullanıcılara sunulur. Yolculuklar müziksiz sıkıcı olur bu nedenle ses kalitesi oldukça önemlidir. Jbl ses sistemleri uzun yolculuklarda veya işe gelip giderken müzik dinlemeyi kaliteli ve keyifli hale getirir. Aracınız için en iyi Jbl ürünlerini Trendyol’dan bulabilir, beğendiğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Çok Girişli JBL Amfiler

Jbl 6 kanallı amfiler, köprü bağlantılı ve bas kontrollüdür. Çok girişli oldukları için araçlarda ideal kullanımı sağlayan bir üründür. Yüksek ses seviyesi almayı isteyenler tercih edebilir. Aşırı yük ve sıcaklık koruması mevcuttur. Yüksek ses filtresi ile sesleri en iyi şekilde duyabilirsiniz. Hava ve kanal soğutmalı sistem özellikleri mevcuttur. Araç içinde bass kullanımlar için oldukça idealdir. Yüksek performanslı JBL Club amplifikatörler, alan dar olduğunda bile araca sığabilen şekilde tasarlanan kompakt bir şaseden birinci sınıf JBL gücü sağlar. Jbl 5 kanallı amfi ve mono modellerde mevcut olan Club amplifikatörleri; hassas kontrol, ayar için değişken geçişler ve bas kuvvetlendirmenin yanı sıra çoğu araba stereosu ile entegre olmalarını sağlayan yüksek ve düşük seviyeli girişlere sahiptir. Ayrıca birçok gelişen sürücü destek sistemi, hibritlerde ve elektrikli otomobillerde daha iyi bir sürüş deneyimi için motor seslerini simüle edebilen bir akustik paket sağlar. Bu sistem çeşitli araç teknolojileriyle uyumludur. Yol gürültüsünü en aza indirir. Sinyal ve gürültü oranı 85 dB’den büyüktür. Araç içine sığan kompakt boyuta sahiptir. Hoparlör seviyesi ve düşük seviyeli girişler, amfilerin hemen her araç stereo sistemine entegre olmasını sağlar. Değişken geçişler ve bas kuvvetlendirme özelliği vardır. Jbl amfiler ince ayar yapılmasına izin verir. Bu ayarlamalar için değişken elektronik geçitler ve bas yükseltme devresine sahiptir. Tam kapsamlı cihazlar, ADAS aksesuarlarına bağlandığında ses sinyalini geçersiz kılan bir giriş mevcuttur. Bununla beraber amfi kurulum sırasında, panele monte kontrolü yapılarak, ADAS yönlendirme konumu atanabilir. Jbl amfi, daha iyi bir ses deneyimi için harici gürültüyü azaltmaya yardımcı olan araç sistemleriyle de çalışabilir. Maximum güç 1800 Watt’tır. Sinyal gürültü oranı 80 dB'den küçüktür. Yüksek derecede ses kalitesi ile aracınızda keyifli bir şekilde yolculuk yapabilirsiniz.Teknolojinin gelişmesiyle beraber yepyeni özellik ve donanımlara sahip amfiler; müzikten, televizyona, sinema sistemlerinden, laptoplara kadar tüm ürünler için en iyi seçenektir. Akşam evinizde güzel bir film izlemeyi istediğiniz zaman sadece görüntüsü değil sesi de iyi olmalıdır. Bu yüzden ihtiyacınıza uygun amfiyi seçerek ses sistemini kullanabilirsiniz. Böylelikle izlediğiniz filmden ekstra keyif alırsınız. Özellikle korku filmi sevenler için markanın amfileri ön plandadır. Özel tasarım ve şık görünümüyle bulunduğu ortamda kendini belli eder. Pikap, DVD, CD oynatıcı ve hoparlörü amfiye bağlayarak kalitesini artırabilirsiniz. Dinlediğiniz şarkıların sanki canlı bir şekilde sahnede izliyor gibi hissetmenizi sağlar. İyi bir bas sistemiyle keyifli müzikler dinleyebilir, kaliteli müzik eşliğinde dans dahi edebilirsiniz. Kaliteli ses sistemleri için en iyi Jbl ürünlerini inceleyebilir, size en uygun Jbl amfiyi satın alabilirsiniz.

JBL Amfi Fiyatları

JBL Amfi Fiyatları

Jbl amfi fiyatları cihazların özelliklerine göre değişir. Amfinin gücü fiyatlandırmada önemli rol oynar. Çıkardığı ses kalitesini doğrudan etkilediği için oldukça önemlidir. Giriş çıkışlar fiyatları etkileyen teknik özelliklerden biridir. Klasik bir model üzerinde bulunan giriş ve çıkışlar bağlayabileceğiniz diğer aletleri belirler. Bu yüzden seçim yaparken giriş ve çıkışlar önem taşır. Kullanılan aletlere göre giriş çıkışların dikkatle incelenerek seçilmesi önerilir. Örneğin elinizde bulunan hoparlör veya ses sistemi gibi cihazların amfi ile uyumlu olduğundan emin olmalısınız. Jbl stereo amfi modelleri network bağlantısı ve bluetooth gibi değişen özelliklere göre fiyat değişikliği olur. Ürünü seçerken kullandığınız diğer ses sistemi araçlarına uygunluğunu incelemeniz gerekir. İlk olarak cihazın teknik özelliklerini öğrenmeniz tavsiye edilir. Belirlediğiniz özelliklere göre ihtiyacınıza uygun modeli seçebilirsiniz. Hangi amaçla ve nerede kullandığınız önem taşır. Kullanım yerinize göre aldığınız cihazın doğru seçilmesi ile gereğinden fazla özelliğe sahip bir cihaza daha fazla para harcamanıza gerek olmaz. Aynı şekilde ihtiyacınızı karşılamayan bir cihaz seçimi yapmadığınıza da emin olmalısınız. Örneğin araç için kullandığınız cihaz özellikleri ve donanımları farklı olurken evde sinema sistemi için kullandığınız amfi özellik ve donanım olarak farklı olur. Teknolojik yeniliklerin öncüsü olarak Jbl, dijital amfilerde kullanıcıların favorisidir. Son teknoloji ile yapılan amfiler ürün yelpazesi açısından oldukça geniştir. Seçim yaparken ihtiyaca göre kanal sayısına dikkat edilmesi gerekir. Örneğin seçtiğiniz mono amfinin, 4 kanallı ya da 5 kanallı olması gibi etkenler fiyat değişikliğine sebep olabilir. Bununla beraber bas sisteminin güçlü olması, sesi en az seviyedeki hasarla yansıtması oldukça önemlidir. Bas seviyesinin oluşması cihazın gücü ile doğru orantılıdır. Bu gibi etkenler fiyatların değişmesine neden olur. Ayrıca son teknoloji amfiler araç için kullanıldığında, otomobillerden kaynaklı dış sesleri yalıtarak en az seviyeye indirir. Cihazlar her türlü araç sistemine uyumludur. Bütçenize uygun cihazların özelliklerini ve donanımlarını inceleyebilir, Trendyol’dan istediğiniz Jbl amfileri gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

JBL Oto Amfi Sayesinde Seyahatleriniz Eğlenceli Geçsin

JBL Oto Amfi Sayesinde Seyahatleriniz Eğlenceli Geçsin

Evden işe giderken uzun kuyruklu trafikte zamanın iyi geçmesi için müzik dinlenmesi stresi azalttığı için gerekli hale geldi. Müzik baslar ve tam donanımlı ses sistemiyle ön plana çıkar. Jbl oto amfiler, aradığınız tüm özellikleri barındırır. Yolculuk sırasında eşsiz müzik keyfi yaşatarak yolculuğunuzun hızlı geçmesine yardımcı olur. Özel kompakt boyutlarda olan cihaz aracınızda minimum yer kaplayarak maksimum güç sağlar. Arabanız için aldığınız stereo cihaz tüm araç sistemlerine entegre olur. Bu cihazlar ile ince ayar yapılabilir, bas güçlendirmesi ve değişken elektronik geçitler sağlanabilir. Tam aralıklı cihazlar ADAS aksesuarlarına bağlandığında, ses sinyallerini geçersiz kılan bir ADAS girişine sahiptir. Amfinizi akustik çözümler paketi ile beraber birçok gelişen sürücü destek sistemi dahil tüm araç sistemlerinde kullanabilirsiniz. Jbl cihazları elektrikli otomobillerde daha iyi bir sürüş deneyimi için motor ses ve dış gürültüleri en aza indirerek yüksek oranda kaliteli müzik dinlemenizi sağlar En yüksek teknoloji ile bas kuvvetlendirme oldukça kalitelidir. 435 w gücüne sahip 4 kanaldan oluşan köprülü amfiler üstün kalitede müzik dinlemenizi sağlar. Jbl amfi eski seri, eski pikaplar ve hoparlör gibi cihazlarla uyum sağladığından dolayı oldukça fazla tercih edilir. Retro görünümü, özellikleri ve donanımları ile kullanıcıların dikkatini çeker. Dört köprülü güç çıkışı ile 2 x toplam güce sahiptir. Sinyal gürültü oranı 93 dB, frekans tepkisi 20 Hz’dir. Hem stereo hem mono özelliklerine sahiptir. Bas gücü köprülenebilir kanal sayısı ile doğrudan orantılıdır. Amfileri DVD, VCD ve müzik çalar aletlere bağlayarak ses kalitesini maksimum seviyede alabilirsiniz. Dış mekan seslerini en aza indiren, bass sistemini yükselterek müzik dinleme keyfinizi arttıran amfileri Trendyol’dan inceleyebilirsiniz. Farklı özellik ve donanımlara sahip modellere göz atabilir, bütçenize uygun Jbl amfilerden birine sahip olabilirsiniz.

Bass Amfi ile Müziği Hissedin

Bass Amfi ile Müziği Hissedin

Bir müziğin dinlenmesinde en önemli etkenlerden biri de içeriğindeki ses ve ritimlerdir. Bu ses ve ritimlerin çıkışı doğru şekilde sağlanırsa müzik dinlemesi keyifli bir hal alır. Jbl bass amfi ile istediğiniz sesleri en yalın ve doğru şekilde alabilirsiniz. 4 kanallı köprülenebilir amplifikatör istediğiniz bir çok ürünü çalıştırır. Teyp, pikap, müzik setleri, DVD ve VCD gibi ürünlere takarak kullanabilirsiniz. Yüksek alaşımlı alüminyum soğutuculu kasa mevcuttur. Bass kontrol seçeneği ile müziğinizin ayarını yapabilirsiniz. Aşırı yük koruma devriyesi mevcuttur. Dinlemeyi istediğiniz müzikleri bass ayarını yaparak kaliteli bir şekilde dinleme imkanına sahip olursunuz. Mosfet teknoloji transistörler mevcuttur. Giriş hassasiyeti 0.2-6 V aralığındadır. Maksimum 1500 watt güce sahip modelleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Evde film keyfi yaparken kullandığınız bass amfi sayesinde sesleri gerçekçi ve yalın olarak alabilirsiniz. Yüksek seviye giriş ile çevirici olmadan orijinal teyplerde kullanabilirsiniz. Alçak geçiş filtresi 40hz.-1.2khz. Arasındayken yüksek geçiş filtresi 50hz-1.2khz arasındadır. Kullanmaya devam etmeyi istediğiniz hoparlör, pikap gibi cihazların satın almayı düşündüğünüz amplifikatör ile uyumlu olup olmadığına dikkat etmeniz önemlidir. İhtiyacınıza uygun giriş ve çıkışların olduğundan muhakkak emin olun. Amplifikatörler iyi bir müzik ve sinema sisteminin yapı taşını oluşturur. Alacağınız tüm cihazların düzgün ve kaliteli çalışmasına doğrudan etkilidir. Bu yüzden kullandığınız cihazlara göre; bass özelliği, gücü, kanalları ve köprülenebilir olması gibi özellikleri değerlendirerek seçim yapmalısınız. Jbl cam amfi, çeşitli özellikler ve son teknoloji ile tasarlanan bir üründür. Mono, 2 ve 4 kanallı seçenekleri bulunur. Köprülenebilir özelliğe sahiptir. Maksimum gücü 450 wattır. Yüksek giriş ve çıkışları bulunur. Bütçenize en uygun modellere göz atabilir, kullandığınız cihazlara uyumlu Jbl amplifikatörü seçebilirsiniz.

Taşınabilir Amfi ile Müziğin Keyfini Her Yerde Yaşayın

Taşınabilir Amfi ile Müziğin Keyfini Her Yerde Yaşayın

Jbl taşınabilir amfi, halka açık mobil ses sitemidir. Kablosuz cihazlara bağlanması için bluetooth özelliği mevcuttur. Hem iç hem dış mekanlarda gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Elde taşınır sistemiyle, kulaklık ve mikrofon takılabilir. Mikrofon kullanıldığından 50 metreye kadar sinyal mesafesi bulunur. Şarkı söylenmesi için idealdir. Küçük toplantılar , konserler ve gösterilerde kullanılabilir. Şarj edilebilir. 6-8 saat arası pil ömrü vardır. El mikrofonu kullanıldığında uzak ve hassas sesleri alır. İyi bir mikrofon akışı vardır. Kaynaklar için aux yuvası mevcuttur. Dvd oynatıcılar, bilgisayar, telefon ve cd player ile çalıştırabilirsiniz. Bass ve tiz ayarlanması için modlar bulunur. İstenilen ses seviyesine göre ayarlama yapabilirsiniz. Cihazda mikrofon yuvası, mmc hafıza kartı girişi, mp3 müzikler için usb girişi bulunur. Dış yüzeyi polipropilen kaplıdır. Sert ve dayanıklı malzemeden tasarlanır. Frekans çıkışı oldukça yüksektir. Doğal sese sahip basslar bulunur. 220v doğrudan güç kaynağı mevcuttur. Bağlantı tipi kablosuzdur. Ortalama ağırlığı 2 kg’dır. Herkes rahatlıkla taşıyabilir. Yuva havalandırmaları vardır. Yüksek ses basıncından ultra düşük bass seviyelerine kadar olanak sağlayan havalandırma muhafazasıdır. Jbl sadece bass performansı üretmez, aynı zamanda ürünün dış yüzeyinin sert ve sağlam olmasını sağlar. 93 dB kadar hassasiyet mevcuttur. İç direnci 4 ohms’dir. Ses özelliği olarak frekans tepkisi 45 Hz ile 130 Hz arasındadır. Yerleşik miksere sahiptir. Klavye, drum makine gibi cihazlarla kullanabilirsiniz. Yerleşik reverb ile sesleri şekillendirebilirsiniz. Şarkıcı ve söz yazarları için oldukça idealdir.Enstrümanlar için dört farklı giriş vardır. Kolay kullanım ve kompakt yapısı mevcuttur. Taşınabilir Jbl amfileri özelliklerine ve modellerine bakabilir, bütçenize en uygun ürünü Trendyol’dan seçebilirsiniz.

JBL Amfiler Trendyol’da

JBL Amfiler Trendyol’da

Teknolojinin gelişmesiyle beraber bazı modellerde, Wifi ve Bluetooth bağlantısı bulunur. Trendyol’dan kolayca ulaşabileceğiniz cihaz kablosuz müzik keyfini istediğiniz her yerde yaşamanızı sağlar. Aracınızda yolda giderken, evde, okulda hatta taşınabilir özelliği ile dışarıda dahi kaliteli müzik dinleyebilirsiniz. Wifi özelliği ile cihazınıza internet bağlantısı kurabilirsiniz. Böylelikle birden çok radyo programına bağlanabilir, istediğiniz müzik uygulamalarından istediğiniz şarkıyı dinleyebilirsiniz.Telefonunuzdan ve bilgisayarınızdan dinlediğiniz şarkıları bu cihazlar olmadan direk bağlantı kurabilirsiniz. Yeni jenerasyon modellerde birden çok cihazı aynı anda kullanabilirsiniz. Maksimum 4 girişi olan cihazlarda klavye, bilgisayar ve hoparlörü aynı anda bağlayabilirsiniz. Örneğin evinizde kullandığınız cihazla seçtiğiniz müziği hem salonda , hem mutfakta hem de yatak odasında aynı anda dinleyebilirsiniz. Tabiki de bunun sağlanması için gerekli donanıma sahip olmanız gerekir. Jbl Hayalet amfi, D sınıfı cihazlardandır. Yüksek verimli düşük ısılı cihazlardır. Bu amfiler çok fazla akım çekmeden üstün şekilde güç verir. Yükseltilebilir yazılımları mevcuttur. Aygıt yazılımını kolayca yükseltmenizi sağlayan mini bir USB bağlantı noktası içerir. 4 kanallı köprülenebilir özelliğe sahiptir. ADAS’tan bir sinyal algıladığında otomatik olarak müzik çalma kaynağını durdurur. ADAS; sürücü yardım sistemidir ve ihtiyaç halinde işe yarayan bir özelliktir. Araç içerisinde az yer kaplayan ve büyük etkiye sahip ürünlerdir. Mono cihazdan tam menzilli ve çok kanallı seçenekleriyle beklediğiniz verimliliği ve gücü alırsınız. Etkin teknolojisiyle üstün performans sunar. Serideki tüm modeller, yüksek ve düşük seviyeli girişleri kabul eder. Trendyol’dan kolayca inceleyebildiğiniz Jbl modelleri, fabrikada kurulan tüm araçların ses sistemlerine entegre olabilir. Bluetooth, network bağlantısı gibi teknoloji ürünlerinden yararlanabilirsiniz. İstediğiniz müziği gerçek zamanlı olarak dinlemenizi sağlar. Tüm Jbl ürünleri, özellik ve modellerine göre karşılaştırma yaparak inceleyebilir, beğendiğiniz ürünü Trendyol’dan güvenle seçerek kısa sürede sahip olabilirsiniz.