John Frank

John Frank, iç giyim başta olmak üzere tişört, mayo ve çorap gibi ürünlere farklı bir soluk getirmek amacıyla 2008 yılında İstanbul'da kuruldu. Renkli, hareketli ve eğlenceli desenlere ürünlerinde yer veren marka, hayatına renk katmak isteyen kullanıcılar ile sıra dışı ürünleri buluşturuyor. Birbirinden yaratıcı tasarımlarıyla her geçen gün genişleyen kullanıcı kitlesine sahip olan John Frank, ikonik ürünleri denemek isteyen kullanıcılara enerjik ve rengarenk ürünler sunuyor. 

Canlı, Eğlenceli ve Sıra Dışı Ürünler

Tek düze tasarımlardan, klasik çizgilerden sıkılan, giyim tarzına yepyeni bir anlayış eklemek isteyenler, kendileri ile aynı düşünceyi paylaşan yaratıcı ürünlere ulaşmanın keyfini çıkarıyor. Hayata farklı bir bakış açısı getirmek, alışkanlıkları değiştirme fikriyle yola çıkan John Frank markası; günlük hayatın önemli bir parçası olan çeşitli ürün gruplarını yeni baştan tasarlıyor. Markanın kadın, erkek ve çocuklar için hazırladığı koleksiyonlar, kullanıcılarını bulunduğu her yerde bir moda ikonuna dönüştürüyor. Ürünlerde kullanılan görsel tasarımlar, özellikle tişört ve çoraplarda giderek popüler hale gelen renkli desenlere kıyasla bambaşka motifler içeriyor. Estetik çizgileriyle kıyafetleriniz için bir aksesuara dönüşen çoraplar; uzun boğazlı, kısa patik ve babet çorap modellerinden oluşuyor. Özgür ruhun yansıması niteliğindeki ürünler, özel tasarımlarıyla kendinizi insanlar arasında daha iyi ifade etmenize katkı sağlıyor. John Frank, kaliteli ürünlere sahip çorap koleksiyonuyla aradığınız konforlu giyimi ayaklarınıza getiriyor.

Tüm Mevsimler John Frank ile Renkleniyor

Farklı mevsimler için ihtiyaç duyduğunuz bere, boyunluk, tişört ve havlu gibi birçok ürünün de içinde olduğu giysiler tekil ve set seçenekleriyle sizlerin beğenisine sunuluyor. Dijital baskı yöntemiyle hazırlanan ürünler, ilk günkü renklerini koruyup uzun süren konforlu kullanıma imkan tanıyor. Erkek tişörtler için hazırlanan basic, marine, monochrome modelleri, farklı yaka seçenekleriyle satışa sunuluyor. Dijital baskılı ve Eighty Five tişört modelleri, günlük giyimin yanı sıra iç giyimin bir parçası olan atlet ve fanila şeklinde de kullanabileceğiniz çok amaçlı tasarımları içeriyor. Multicolor olarak hazırlanan ürünlerin sunduğu çoklu kullanım özelliği hayatınızda yeni ürünlere yer açmanızı sağlıyor. Hem kadın hem de erkek John Frank iç giyim ürünlerinde uygulanan rahat kalıp seçenekleri, kullanıcıların rahat etmelerini sağlıyor. İç giyim ve çoraplarda yakalanan sıra dışı çizgiler, yaz mevsiminin vazgeçilmez giysileri şortlarda da devam ediyor. Mayo ve şort olarak kullanılabilen ürünler, rahat kesimli özel yapıları sayesinde havuzda, denizde hatta günlük olarak kullanmanıza olanak tanıyor.

Yeni Nesil Giyim Tarzınız

Kaliteli ürün koleksiyonunu yaratıcı ve eğlenceli tasarımlarla genişleten marka, kış sezonuna özel ürün seçeneklerine de yer veriyor. Kış aylarında soğuktan korunmanız için hazırlanan bere ve atkı modelleri, canlı ve mat renklerin birlikteliğinden oluşuyor. Marka adını ve patch işlemesini içeren baskılı ve sade modellerden oluşan bereler, akrilik ve pamuklu iplikler kullanılarak hazırlanıyor. Sıcak tutan, lastiksiz olarak hazırlanan ürünler, kullanıcılarına rahat edecekleri bir kullanım imkanı yaratıyor. Soğuk günlerde berelerin tamamlayıcısı olan atkı ve boyunluklar, katlanabilir ve doğrudan boynunuza takabileceğiniz tek parçalı modeliyle satışa sunuluyor. Çok katlı olarak takılabilen ürün, esnek yapısıyla kullanım anında rahatsız etmezken, yapısı gereği soğuk havadan etkilenmenize de engel oluyor. Kaliteli malzemeler ile hazırlanan kendine özgü şık tasarımlar, yerli üretimden gelen avantajla ulaşılabilir fiyat aralığında sizlerle buluşuyor. Plaj havlusu, tişört, deniz şortu ve kış grubu ürünlerinde tekli paketlerde satılan ürünler, iç giyimde farklı tarzları birleştiren ikili ve üçlü setler şeklinde alternatifler sunuyor. Alışılmışın dışında, kendine has giyim tarzı yaratmak isteyenler, John Frank dünyasında aradıkları özel ürünleri keşfetmenin mutluluğunu, Trendyol'un eşsiz avantajlarıyla birleştirerek hayatlarına renk katıyor.