"

John Frieda

" araması için 93 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

John Frieda

John Frieda saç bakım ürünleri saçlarınızın ihtiyaçlarına uygun şekilde formüle edilmiştir. Her saç tipine uygun bir ürünü bulunan John Frieda saç bakım ürünleri özellikle saça hacim kazandıran ve elektriklenmeyi önleyici ürünleri ile bilinir. Saçınız ince telli, kalın telli, bukleli veya düz olsun. Her saç tipine uygun bir ürün John Frieda içerisinde bulunmaktadır. Bunun yanı sıra John Frieda sadece saç tiplerine göre değil, farklı saç renklerine uygun saç bakım ürünleri de geliştirmiştir. Bu ürünlerden kahverengi ve sarı saçlara uygun saç bakım ürünleri oldukça bilinen ürünleri arasındadır. Protein özlü saç bakım ürünleri ile de saçlara dipten uca bakım sağlarken, saçların daha canlı ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasını sağlar.

Saç Tipinize Uygun John Frieda Saç Bakım Ürününü Seçin!

John Frieda şampuan ve John Frieda saç kremi ürünleri oldukça farklı saç tiplerinin ihtiyaçlarını karşılar niteliktedir. İnce telli saçlara sahipseniz John Frieda ince telli saçlar için şampuan, içerisindeki protein takviyesi ile saçlarınızı kökten uca güçlendirir, aynı zamanda saçınızı daha hacimli gösterir. Saçlarınızı taramak sizin için yorucu ve yıpratıcı bir eyleme dönüşüyorsa John Frieda saç açıcı sprey yardımınıza koşar. John Frieda saç açıcı sprey, saçın elektriklenip kabarmasını engelleyen formülü ile saçınızın kolayca açılıp taranmasını sağlar. Dilerseniz John Frieda elektriklenme ve kabarmaya karşı bakım serumu kullanarak saçlarınızı besleyebilir, elektriklenme ve kabarmanın önüne geçebilirsiniz. Saçlarınızda gözle görülür bir dolgunluğa ihtiyaç duyuyorsanız John Frieda hacim veren saç spreyi, her bir saç telinizin daha hacimli görünmesine yardımcı olur. Evden çıkmak üzeresiniz ama saçlarınız istediğiniz kadar hacimli ve şekilli görünmüyorsa John Frieda saç köpüğü ile saçlarınızda anında hacim sağlayabilirsiniz. Evden çıkmadan hemen önce saçınızı yıkayacak vaktiniz yoksa da John Frieda kuru şampuan imdadınıza yetişir.

John Frieda saç bakım serumları da farklı ihtiyaçlara göre tasarlanarak saçınızın ihtiyacı olan bakımı sağlamak için geliştirilmiştir. Örneğin, kalın telli saçlarınız mat ve cansız görünüyorsa saçlarınız için geliştirilen John Frieda 6 etkili Ekstra Güçlü Serum saçlarınıza ihtiyacı olan nemin geri kazandırılmasını sağlar, kabarmayı engelleyerek çok daha sağlıklı saçlara kavuşmanıza yardımcı olur ve saçlarınıza yumuşaklık ve parlaklık kazandırır. John Frieda 6 etkili Orijinal Serum bu etkilerin yanı sıra saçınıza ısıya karşı dayanıklılık kazandırır. John Frieda Besleyici Argan Bakım Yağı, saçlarınızı pürüzsüz ve sağlıklı bir görünüme kavuşturmak ve saçlarınızda oluşabilecek tahribatların önüne geçmeye yardımcı olur. John Frieda protein içeren saç bakım ürünleri ince telli, yıpranmış saçların onarımı için de birebirdir. İçeriğindeki protein sayesinde saç tellerini güçlendirir ve onarır. 

Kıvırcık ama bir türlü şekil almayan, kabaran elektriklenen ve sert görünen saçlara sahipseniz John Frieda bukle belirginleştirici sprey ya da John Frieda bukle belirginleştirici köpük imdadınıza yetişir. John Frieda bukle belirginleştirici şampuan ile saçlarınızda oluşabilecek elektriklenmenin, doğal şeklinin bozulmasının önüne daha banyo sırasında geçerek, saçlarınızı hem besler hem de sağlıklı ve doğal bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. John Frieda saç bakım ürünleri düz saçlar için de pek çok seçeneğe sahiptir. John Frieda düzleştirici etkili şampuan ve John Frieda düzleştirici etkili günlük bakım kremi ikilisi saçlarınıza ihtiyacı ola bakımı yaparken saçı ağırlaştırmadan düzleştirip, yatıştırır, kabarma ve elektriklenmeleri önleyerek saçınızın doğal şeklini geri kazanmasına yardımcı olur. Aynı zamanda parlaklık ve yumuşaklık sağlayarak saçlarınızın sağlıkla ışıldamasını sağlar.

John Frieda İle Saç Renginize Uygun Saç Bakım Ürününü Seçin! 

John Frieda saç bakım ürünleri sadece saç tiplerine göre değil saç renklerine göre de ayrılmış ürün yelpazesi ile dikkat çeker. John Frieda kahverengi saçlar için şampuan hem doğal saç rengi kahverengi ve tonları olan saçlar için hem de kahverengi boyalı saçlar için uygun bakımı sağlarken, saçınızın rengini korumasına yardımcı olur. John Frieda sarı saç şampuanı ise saçlarınızda sarının doğal ışıltılarının korunmasına, bu ışıltılara parlaklık kazandırırarak sarılarınızın çok daha parlak görünmesine imkan tanır. Boyadan oluşabilecek sertliği gidererek saçınızın nemini geri kazanmasını sağlar. John Frieda Go Blonder serisi ile güneş ışıltıları saçlarınızda hissedebilirsiniz. Seri saçlarınızın aydınlatılmasını ve güneşten açılmış bir görünüme kavuşmasını sağlar. Aynı zamanda John Frieda saç boyası ile saçlarınız ışıl ışıl ve doğal bir görünüme kavuşur. 

John Frieda erkek saç bakım ürünleri de mevcuttur. John Frieda erkek şampuan ile erkekler de sağlıklı ve gür saçlara kavuşabilir. John Frieda indirim içeren ürünleri ile Trendyol'da sizi bekliyor. Siz de saçınızın ihtiyacı olan bakıma John Frieda ürünleri ile çok daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.