Avantajlı Ürünler
Fiyat
Roman Türü
Cilt Bilgisi
Basım Yılı
Setli/Tekil
Basım Dili
Boyut
Fiyat Geçmişi
Yazar
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

John Verdon Kitapları

" araması için 91 sonuç listeleniyor
Koridor Yayıncılık Şeytanı Uyandırma

Koridor YayıncılıkŞeytanı Uyandırma

(6)
Şeytanı Uyandırma
149 TL
Sepete Git

John Verdon Kitapları ile Sevilen Hikayeler

John P. Verdon, Amerikalı bir romancıdır. New York City'deki Regis Lisesi ve ardından Fordham Üniversitesi’nden mezun olan yazar, kariyerine New York'taki bir reklamcılık şirketinde başlar. Reklamcılıktan ayrıldıktan sonra kırsal bir bölgeye taşınmaya karar verir. Şehir hayatından sonra yazarlığa başlar. John Verdon kitapları genel olarak gizem ve polisiye üzerine kurgulanır. 2010 yılında, Dave Gurney dedektif serisinin ilk romanı olan "Aklından Bir Sayı Tut" adlı gerilim yazısını yayımlar. Yazarın popüler romanları arasında ise "Fırtınada Yanacaksın", "Gözlerini Sımsıkı Kapat", "Aklından Bir Sayı Tut" gibi eserler yer alır. Gizem ve polisiye temalı John Verdon serisi uygun fiyatlarıyla Trendyol’da sunulur ve kitaplıklarınız için birbirinden eğlenceli eserleri buradan alabilirsiniz.

John Verdon Kitap Serisi

John Verdon Kitap Serisi

Arthur Conan Doyle'dan Ross Macdonald'a ve Reginald Hill'e kadar her türden klasik dedektif hikayelerinin hayranı olan Amerikalı yazar, eşinin ilhamından yola çıkarak yazarlığa başlar. John Verdon Aklından Bir Sayı Tut isimli romanıyla polisiye meraklısı okuyucuların ilgisini çeker. Yazar; gerilim, macera, gizem, dedektiflik gibi konularda ilgi uyandırır. John Verdon kitap serisi genel olarak cinayet masası dedektiflerine yönelir. John Verdon Gözlerini Sımsıkı Kapat kitabıyla eski bir dedektifin yaşadıklarına dikkat çeker. Eski dedektif Dave Gurney'in emekli olmadan önceki hikayelerini ele alan bu seri, John Verdon kitap seti için önemli bir yere sahiptir. Dave Gurney karakteriyle polisiye dünyasında önemli bir yere sahip olan John Verdon Fırtınada Yanacaksın romanıyla ise toplumsal sorunlara değinir. Ekonomik açıdan zorlu bir yaşamı ve ırksal olarak kutuplaşan bir nüfusu ele alan bu roman, üstün betimlemeleri sayesinde cinayet olaylarını başarılı bir şekilde yansıtır. Gizem ve dram konularında da başarılı karakterler oluşturan John Verdon'un tüm eserlerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz. İster kendinize isterseniz de polisiye okumayı seven arkadaşlarınıza hediye olarak bunları satın alabilirsiniz.

Polisiye Tutkunları İçin John Verdon

Polisiye Tutkunları İçin John Verdon

John Verdon polisiye seti koleksiyonunun ön plana çıkan karakterlerinden biri cinayet dedektifi Dave Gurney'dir. Yazarın cinayet serisi olarak yarattığı bu karakter, dramadan eğlenceli olmaya kadar farklı durumlara ayak uydurabilir. Polisiye kitap eleştirmenlerinden tam not almayı başaran John Verdon Şeytanı Uyandırma eseriyle usta dedektif Dave Gurney'i sahneye çıkarır. Meşhur bir seri cinayetin çözülmesi için devreye giren Gurney karakteri, okurları merak içerisinde bırakmayı başarabilir. John Verdon Kurt Gölü isimli kitabında belirsizlikleri ön plana çıkarır. Kitapta, farklı yerlerde yaşayan ve çok az ortak yanı olan dört kişinin aynı rüyayı görmesi ele alınır. Aynı rüyayı gördüğünü söyleyen bu dört kişinin aynı şekilde öldürülmesi de merak uyandırır. Eski dedektif Dave Gurney'in başrol olduğu bu polisiye eseri, karanlık betimlemeleriyle gizem yaratmayı başarır. Gizem, drama ve polisiye alanında ön plana çıkan Amerikalı yazar John Verdon’ın tüm eserlerine Trendyol üzerinden göz atabilir ve merak uyandıran hikayelere sahip bu kitapları uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.

John Verdon Kitapları Trendyol’da

John Verdon Kitapları Trendyol’da

Polisiye ve gizem kategorisinde çok satan yazarlardan biri olan John Verdon'ın kitapları iki düzineden fazla dile çevrilir. John Verdon kitaplar on Harrow Hill setiyle 5'li olarak sunulur. Bu sayede tüm polisiye macerasını tek seferde alabilirsiniz. Yazarın ilk eseri "Aklından Bir Sayı Tut" isimli eserden başlayarak maceranın devam eden hikayelerine bu şekilde geçiş yapabilirsiniz. Seri içerisinde birbirini takip eden olaylar sayesinde merak ikiye katlanır. Etkileyici kapak tasarımları ve kaliteli baskısıyla göz yormayan bu eserler, hem standart hem de cep boy olarak satışa sunulur. Trendyol üzerinde yer alan John Verdon tüm kitapları koleksiyonuna erişebilir ve bütçenize hitap eden polisiye setlerini satın alarak alışverişi tamamlayabilirsiniz.