"

Jules Verne Kitapları

" araması için 2340 sonuç listeleniyor
MUNDİ 80 Günde Devrialem

MUNDİ80 Günde Devrialem

83,33 TL
Çok Al Az Öde
Sepete Git
Beta Kids Yayınları Küçük Duygusal Nokta

Beta KidsKüçük Duygusal Nokta

(1)
73 TL
Sepete Git

Merak Uyandıran Jules Verne Seti Trendyol'da!

Bilimkurgunun dünyaca ünlü yazarı Jules Verne, dünyada olduğu kadar Türkiye’de de oldukça popüler bir yazardır. 1828-1905 yılları arasında yaşamış olan Fransız yazarın hayatı boyunca 734 adet kitap yazdığı bilinir. Her yaş grubuna uygun Jules Verne romanları, öyküleri vardır. Çocuklar ve gençler için roman ve öykü türlerinde farklı kitapları vardır. Balonla Beş Hafta yazarın ilk romanıdır. Balonda Beş Hafta, Dünyanın Merkezine Yolculuk kitap çeşitleri macera türünde yazılmış son derece başarılı eserlerdir. Yazar yaşamış olduğu yıllardaki eşsiz öngörü yeteneği ile modern bilim kurgu dünyanın oluşmasının sağlanması ve bazı icatlara fikir babalığı yapması ile de tanınır. Nantes kentinde doğduğu bilinen yazarın çocukluğundan itibaren her fırsatta sahile inip, gemileri izlemesi ve kendisini gemilerde hayal etmesi ile Denizler Altında 20000 Fersah gibi eserlerinin ortaya çıkmasını sağlamıştır.

Merak Uyandıran Jules Verne Seti

Merak Uyandıran Jules Verne Seti

Jules Verne eserleri birbirinden farklı türde hikaye ve roman türlerinden oluşur. Bunlar klasikleşmiş eserler olduğu için setler halinde de satılır. Jules Verne kitapları isimleri ile de okurların ilgisini çeker. Jules Verne Aya Yolculuk, İki Yıl Okul Tatili, Esrarlı Ada gibi macera ve bilimkurgu eserleri okuyucuların ilgisini çeker. Gezme tutkusu ile bilinen yazarın Jules Verne serisinde adından sıkça söz ettiren yapıtları gezi ile ilgili olan eserleridir. Jules Verne okunması gereken kitaplarında coğrafya biliminden mutlaka söz eder ve onunla ilgili bilgiler verir. Jules Verne orijinal kitaplarında psikolojiyi, politik durumları ve sosyal hicvi okurlarına hissettirmeden aynı potada eritmesiyle de ön plana çıkar. Jules Verne kitapları Türkçe çevirisiyle okuyucuların beğenisini kazanır. Jules Verne Olağanüstü Yolculuklar serisi okuyucuların hayal dünyasını geliştiren ve zenginleştiren eserlerin başında gelir. Bu eserleri okuyan okurlar çok farklı semalarda gezinirler. Okuyucular Jules Verne seti ile bir gün atmosferi bile geçip Ay’a ayak basacakken, bir gün denizin dibinde iner seyahat ederler. Diğer bir gün ise balta girmemiş ormanda kendilerini bulurlar. Jules Verne kitapları sayesinde evde yaşayan her okur rahatlıkla kendine ait bir parça bulup, keyifli zaman geçirebilir.

Öne Çıkan Jules Verne Romanları ve Öyküleri

Öne Çıkan Jules Verne Romanları ve Öyküleri

Jules Verne Gizemli Adaya Yolculuk, Dünyanın Ucundaki Fener, 80 Günde Dünya Turu gibi eserleri ile oldukça sevilen bir yazardır. Kitapları genelde çocuk ve gençler için bir ilham kaynağı olarak görülür. Jules Verne Gizemli Ada, Aya Seyahat, Karpatlar Şatosu gibi sevilen eserlerinin bir araya getirildiği kitap setleri çok okunan kitapları arasında yer alır. Müşterilerin kendileri de yazarın eserlerinden okunması gereken kitaplar serisi hazırlayabilir. Okumaktan zevk aldığınız türü belirleyip Jules Verne ciltli kitapları okumaya başlayabilirsiniz. Bazı eserleri diğer popüler kitaplarının gölgesinde kalmış olduğu eserleri hakkında bilgi sahibi olmayabilirsiniz. Trendyol’dan detaylı bir araştırma yaparak Jules Verne Esrarlı Ada, Zacharius Usta, İnatçı Keraban, Gizemli Ada kitaplarının konularını kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Avantajlı Fiyatlarla Jules Verne Tüm Kitapları

Avantajlı Fiyatlarla Jules Verne Tüm Kitapları

Jules Verne kitapları fiyatları değişkenlik gösterir. Trendyol’da Jules Verne tüm kitapları tek tek alınabileceği gibi, setler halinde de avantajlı ve uygun fiyatlarla da satın alabilirsiniz. Jules Verne çocuk, bilim kurgu kitapları setleri genellikle 10, 13, 15 ve 20 kitaplık serilerden oluşur. Bayram tatilleri, yaz tatilleri veya sömestr tatilleri için ilkokul, ortaokul ve lise çağındaki çocuklar ve gençler için bu kitap setleri güzel bir hediye olmasının yanında okuma alışkanlığı da kazandırır. Çocuklara okuma alışkanlığı kazandırmak için Trendyol’da bulunan 80 Günde Devrialem gibi eserleri uygun fiyata satın alabilirsiniz. Çocukların yaşına hitap eden eserler ile çocuklar hem okuma alışkanlığı kazanabilir, hem de hayal güçlerini geliştirirler. Siz de hem çocuğunuz hem de kendiniz için bu yazarın Denizler Altında Yirmi Bin Fersah gibi eserlerine Trendyol’dan avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.