"

Jumbo

" araması için 676 sonuç listeleniyor

Jumbo

Ürettiği dayanıklı mutfak gereçleri ile beğeni toplayan Jumbo, 1947 yılından beri faaliyet gösteriyor. Ürün çeşitliliği ile göz dolduran ‌Jumbo markası sayesinde mutfaklar zarif bir görünüme kavuşuyor. Tencere, çaydanlık, çatal, bıçak, kaşık ve yemek takımı modelleriyle dikkat çeken marka; kullanıcıların gereksinimlerini ideal bir şekilde karşılıyor. Yemek hazırlarken ya da hazırlanan yemekleri servis ederken faydalanabileceğiniz birçok set, işlevsel tasarımlarıyla hayatınızı kolaylaştırıyor.

Sofraları Güzelleştiren Yemek Takımları

Yemeklerde ya da kahvaltılarda keyifle kullanılabilen ‌Jumbo ürünleri, şık tasarımları ile sofraların vazgeçilmezi hâline geliyor. Kategoride yer alan 30 parça ‌Jumbo çatal kaşık takımı, misafirleriniz için hazırlayacağınız sofralara zenginlik katıyor. Birçok farklı işleve sahip olan 6 kişilik 30 parçalı takımlarda; yemek kaşığı, çatalı ve bıçağının yanı sıra tatlı kaşığı ve tatlı çatalı da yer alıyor. Evinizde konuk ağırlamayı seviyorsanız, 60 parçalı 12 kişilik ‌Jumbo çatal kaşık ve bıçak takımları gereksinimlerinizi fazlasıyla karşılıyor.

Çatal, kaşık ve bıçak takımları ile uyum içinde kullanabileceğiniz ‌Jumbo yemek takımı modelleri de sofraların estetik görünmesini sağlıyor. 61 parçadan oluşan 12 kişilik setlerde tabak ve kaselerin yanı sıra, servis için kullanılan tuzluk ve biberlik gibi ürünler de yer alıyor. Akşam yemekleri için geniş sofralar hazırlayabilmenize imkan tanıyan 12 kişilik yemek takımları, zarif görünümleriyle konuklarınızın beğenisini kazanıyor. ‌Jumbo çatal bıçak takımı ve çeşitli servis gereçleri ile uyum içinde bir görünüm sunan yemek takımları, sağlam yapıları sayesinde uzun süre keyifle kullanılabiliyor.

Mutfakta İşlevsel Yardımcınız

Fonksiyonel ‌Jumbo ürünleri, yemek pişirme sürecine de kolaylık katıyor. Dört parçadan oluşan ‌Jumbo tencere takımı, lezzetli yemekler hazırlayabilmenizi sağlıyor. Farklı boyutlardaki üç tencere ve bir adet karnıyarık tenceresinden oluşan ‌Jumbo tencere seti, kullanıcılara keyifli bir yemek pişirme deneyimi yaşatıyor. İşlevsel düdüklü tencere modellerinde de nohut, kuru fasulye ya da kavurma gibi yemekler pratik bir şekilde pişirilebiliyor.

Şık ‌Jumbo tencere modelleri ile mutfaklar daha güzel görünüyor. Kaliteli malzemelerden üretilen tencereler uzun süre rahatlıkla kullanılabiliyor. Dayanıklı ‌Jumbo çelik tencere modelleri, verimli bir kullanım deneyimi yaşamanızı sağlıyor. ‌Jumbo tencere modelleri, hazırladığınız tariflerin ideal lezzet seviyesine ulaşmasına ve sofralarınızdaki yemek çeşitliliğin artmasına yardımcı oluyor. Tek başına ya da takım halinde sahip olabileceğiniz tencereler, yemek pişirirken ihtiyaç duyacağınız işlevselliği sizlere fazlasıyla sunuyor.

Kullanışlı ve Estetik Tasarımlar

Jumbo çatal bıçak setleri ve yemek takımları sunumlarınıza zarafet katarken, markanın sunduğu işlevsel gereçler de yemek hazırlama sürecini kolaylaştırıyor. Kategoride yer alan karıştırma kabı, rende, sarımsak ezici, limon sıkacağı, süzgeç ve fırın kabı gibi ürünler  sayesinde yemek ve hamur işi tarifleri kolaylıkla hazırlanabiliyor. ‌Jumbo çaydanlık modelleri de kahvaltıda ya da konuklarınızla birlikte içebileceğiniz lezzetli çaylar demleyebilmenizi sağlıyor. ‌Jumbo ürünleri arasında, modern tasarımlarıyla dikkat çeken cezve setleri ve termoslar da yer alıyor.

Sunumlara Zenginlik Katan Ürünler

Gün içinde keyifle kullanabileceğiniz ‌Jumbo çay seti ve kahve fincanı seti modelleri, özgün tasarımlarıyla dikkat çekiyor. ‌Jumbo kahvaltı takımı da zengin bir kahvaltı sofrası hazırlayabilmenize imkan tanıyor. Sunum alışkanlıklarına farklı bir hava katan ‌Jumbo ürünleri, görsel ve işlevsel açıdan beklentilerinizi karşılıyor. İki katlı servis tabağı, renkli su bardağı, pasta standı, peçetelik ve tepsi gibi ürünler; misafirleriniz için şık sunumlar hazırlayabilmenizi sağlıyor. ‌Jumbo çeyiz seti oluşturmak için kullanılabilen farklı ürünleri ile göz dolduruyor. Geniş ürün yelpazesi ile dikkat çeken ‌Jumbo markası, estetik ve dayanıklı mutfak gereçleri ile çeyiz hazırlamak isteyenlerin de beğenisini kazanıyor.

Yukarı Çık