Jurassic World

1993 yılında Steven Spielberg tarafından çekilen ilk filmiyle tanıştığınız Jurassic Park evreni, günümüzde de milyonlarca kişide hayranlık uyandırmayı başarıyor. Bugüne dek beş sinema filmi çekilen Jurassic Park serüveni, sizleri dinozorların gizemli ve ürkütücü dünyasına taşıyor. 2015 yılında başlayan ve yeni nesil maceraları konu edinen Jurassic World serisi ise günümüz teknolojisinin üstün imkanlarından faydalanan görüntü kalitesiyle dinozorları adeta hayatınızın gerçek bir parçası haline getiriyor.

Dinozorlar Artık Aramızda

Jurassic World filminin dünya çapındaki büyük başarısı, aksiyon figürü seven tüketicileri de heyecanlandırıyor. Filmin büyük ilgi görmesi üzerine üretilmeye başlanan Jurassic World figürleri ise filmin pek çok hayranı tarafından satın alınıyor. Hem çocuklara hem de yetişkinlere hitap eden Jurassic World oyuncakları, filmin yarattığı büyük etkiyi evlerinize taşımanın ve dinozorları odalarınızda misafir etmenin en etkili yolları olarak dikkat çekiyor.

Jurassic World aksiyon figürleri, dinozorları tıpkı filmde olduğu gibi bilimsel bir gerçeklikle ele alıyor. Bulunan fosiller ve kalıntılar üzerine yapılan bilimsel araştırmalara uygun şekilde üretilen oyuncaklar, dinozorları tıpkı milyonlarca yıl önce göründükleri haliyle canlandırmayı başarıyor. Bu özelliği sayesinde çocuklar için eğitici bir özellik de sergileyen oyuncak serisi, farklı dinozor türlerine yer vermesi sayesinde genel kültüre de katkı sağlıyor. 

Kaliteli Malzeme, Doyurucu Boyutlar

Jurassic World aksiyon figürleri; Rhamphorhynchus, Dracorex, Suchomimus, Protoceratops gibi filmde de yer alan dinozor türlerini canlandırıyor. Dayanıklı özel malzemeden üretilen oyuncaklar, toksik ve kanserojen madde içermemeleri sayesinde güvenli bir kullanım sunuyor. Saldırı dinozorlarını canlandıran aksiyon figürleri, oyun oynamak isteyen kullanıcılar için beş farklı hareket noktası içeriyor. Bu sayede dinozorlar, dilediğiniz açı ve vücut pozisyonuna rahatça ulaşabiliyor. Ürün, heykel olarak kullanmak isteyen kullanıcılar için ise son derece tatmin edici boyutlar sunuyor. 6 x 16 x 21 santimetrelik boyutlarıyla göz dolduran Jurassic World aksiyon figürleri, son derece şık aksesuarlar olarak vitrinlerinizi ve çalışma masalarınızı da süsleyebiliyor.

Hiçbir küçük parçası bulunmayan Jurassic World oyuncakları, küçük çocukların oyuncak yutması gibi ev kazalarının oluşumunu da önlüyor. Bu sayede 3 yaş ve üzeri tüm çocuklar için son derece güvenli ve keyifli bir oyuncak niteliği kazanan ürün, gerçekçi dokusuyla da görsel bir zenginlik sağlıyor. Fotoğraf sanatçıları ve koleksiyonerler tarafından da rahatlıkla tercih edilebilen Jurassic World oyuncak serisinde, düğmesine bastığınız zaman gerçekçi bir dinozor çığlığı çıkaran sesli modeller de bulunuyor. 

Jurassic World Oyuncakları Artık Trendyol'da

Jurassic World oyuncakları kategorisinde, birbirinden keyifli puzzle seçenekleri de kullanıcıların beğenisine sunuluyor. 104 ila 250 parça arasında üretilen Jurassic World puzzle setleri, üzerlerindeki etkileyici dinozor kompozisyonlarıyla adeta birer tablo niteliği sergiliyor. 8 yaş ve üzeri tüm çocuklar için uygun olan Jurassic World yapbozları, 48,5 x 33,5 santimetrelik ölçülere sahip olmaları sayesinde tamamlandıktan sonra çerçeveletilerek duvara da asılabiliyor. Çocuklarınızın analitik düşünme, problem çözme, çok boyutlu algılama ve el becerisi gibi yeteneklerinin gelişmesine de katkı sağlayan puzzle çeşitleri, yüksek baskı kaliteleri ve canlı renkleriyle de uzun bir kullanım ömrü sunuyor.

Eğer siz de Jurassic World filminin hayranlarından biriyseniz ve bu ölümsüz filmin karakterlerini evinizde ağırlamak istiyorsanız, hemen şimdi Trendyol Jurassic World kategorisine göz atabilirsiniz. Birbirinden gerçekçi Jurassic World aksiyon figürlerini ve puzzle seçeneklerini inceleyebilir ve Trendyol'un size özel fırsatlarından yararlanarak dilediğiniz ürüne kolayca ulaşabilirsiniz. Uygun fiyat avantajıyla satın alabileceğiniz Jurassic World ürünleriyle çocuğunuzu mutlu edebilir ve aile boyu kaliteli vakit geçirme şansına erişebilirsiniz.

Yukarı Çık