"

Kadeh

" araması için 1241 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Kadeh

Kadeh bir sofranın tüm görüntüsünü değiştiren, şıklık katan ve aynı zamanda işlevi çok olan en önemli öğelerden biri olma özelliğini sürdürüyor. Davetlerde, misafir sunumlarında su ve meşrubat bile ikramlarında imkan dahilindeki en şık kadehlerle sunum yapılıyor. Kadehler içilen içkinin çeşidine, sofranın genel yapısına, evin dekorasyonuna veya restoranın konseptine, kullanıcının zevkine bağlı olarak birçok çeşitte, boyutta ve modelde oluyor. Trendyol'da her içkiye uygun birçok farklı ürün, en güzel örnekleriyle ve en uygun fiyat seçenekleriyle yer alıyor.

Kadeh Çeşitleri ve Özellikleri

Kadehler; şarap kadehi, rakı kadehi, su kadehi, şampanya kadehi, meşrubat kadehi, margarita kadehi, likör kadehi, kokteyl kadehi, konyak kadehi, martini kadehi gibi birçok gruba ayrılıyor. Kadehlerin boyutları kullanıcının beğenisine ve ihtiyacına göre değişiklik gösteriyor. Kadehlerin materyal özellikleri ve incelikleri de gene tercihlere bağlı olarak farklılık arz ediyor. Resmi davetlerde ve özel misafirler ağırlanırken genellikle kristal kadeh takımı modelleri ve yaldızlı lüks modeller kullanılıyor. Kesme kristal kadehler çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Rakı kadehleri genelde benzer modellerde farklı detaylar barındırıyor. Rakı kadehi modellerini ayrıştıran en önemli detaylar camının inceliği, materyali ve kadehin üzerinde eğer varsa desenlerden oluşuyor. Rakı kadehlerinin ince olması tercih edilse de kişisel zevklere bağlı olarak kalın olanları da beğenenler oluyor. Zaman zaman farklı tasarımda rakı kadehleri üretiliyor.  Martini, likör, meşrubat, kahve yanı kadeh bardak gibi kadehler de çeşitli dizayn ve boyutlarda tüketicilere sunuluyor. Renkli kadehler de genç kitle tarafından seviliyor. Trendyol'da her tür içki kadehi en güzel ve farklı modelleriyle yer alıyor. 

Şarap Kadeh Çeşitleri 

Şarap kadehlerinin çeşitliliği en fazla olan kadeh türlerinden oldukları biliniyor. Kısa ayaklı, uzun ayaklı, balon modeller, kırmızı şarap kadehi, beyaz şarap kadehi gibi onlarca çeşidi olan şarap kadehleri sofraların en gösterişli kadeh modelleri oluyor. Şarap kadehleri su ve meşrubat gibi alkolsüz içecek servislerinde de kullanılıyor. Şarap meraklıları şarap kadehinin biçiminin şarabın tadını etkilediğini düşünüyor, ağzı geniş kadehleri kırmızı, ağzı içe doğru kadehleri beyaz şarap içerken kullanıyor. Şarap içiminin ve sunumunun yaygın olduğu evlerde çok çeşitli kadeh modelleri yer alıyor ve şarap sunumu esnasında kişiye tercih ettiği kadeh tipi de soruluyor. Kafe ve restoranlarda son yıllarda balon kadehler şarap sunumunda yoğun olarak kullanılıyor. Renkli veya farklı tasarımlı çok ilginç şarap kadehleri de genç tüketici kitlesi ve sıra dışı ürünlere ilgisi olanlar tarafından beğeniliyor. Özel günlerin ve kutlamaların favori içkisi şampanya kadehleri ise şarap kadehlerine oranla daha ince ve uzun yapıya sahip. Şampanya kadehleri de farklı cam yapısı, dizayn, renk ve desenlerde olabiliyor. Trendyol'da hem şarap ve şampanya kadeh takımı modelleri hem de tek tek kadehler, çok çeşitli yapı, materyal ve renklerle tüketicilere sunuluyor.

Kadeh Fiyatları ve İndirimleri

Bardak ve kadeh fiyatları da diğer tüm ürünler gibi özelliklerine göre farklılık gösteriyor. Kadehler materyal cinslerine, tasarımlarına, el işçiliğine, üretim biçimlerine ve daha bir çok parametreye göre üst kategoriden alta doğru fiyatlandırılıyor. Çoğunlukla özel davetlerde kullanılan el işçiliğiyle üretilmiş, ince kristalden yüksek fiyatlı kadehler olduğu gibi oldukça makul ücretlerde kadehler de tüketicilere sunuluyor. Trendyol'da her bütçeye uygun her türlü kadeh modeli, farklı tasarım, materyal ve renklerle yer alıyor.

Siz de Trendyol'un bardak ve kadeh kategorisi içerisine dahil olan tüm ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her tür kadehi bütçenize uygun fiyat seçenekleri ve avantajlı kampanyalarla satın alabilirsiniz.