İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Renk
Fiyat
Spor Branşı
Cinsiyet
Bilek Stili
Topuk Tipi
Desen
Ortam
Bağlama Şekli
Kullanım Alanı
Fiyat Geçmişi
Taban Materyali
Ayakkabı Tabanı
Dış Materyal
Taban Teknolojisi
Topuk Boyu
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Kadın Basketbol Ayakkabısı

" araması için 825 sonuç listeleniyor

Rahat Kadın Basketbol Ayakkabısı Seçenekleri Trendyol’da!

Basketbol, rekabetin ve takım içerisinde birliğin doruk noktalarda hissedildiği sporların başında yer alır. Bireysel olarak yapılan atış antrenmanları, takımla birlikte oynanan oyunlar ve maçlar bu sporun keyifli yanlarından bir tanesidir. Kendine has bir parke üzerinde oynanan bu oyun için özel olarak üretilen giyim ürünleri bulunur. Parke üzerinde rahat bir şekilde hareket edip dengede kalmak amacıyla özel ayakkabıların tercih edilmesi gerekir. Rahat yapısı ve çarpıcı tasarımıyla öne çıkan kadın basketbol ayakkabısı seçenekleri, sahada ihtiyaç duyduğunuz mukavemeti sağlar. Farklı tasarım özelliklerine sahip olan modeller ihtiyaçlarınıza yönelik olarak uygun tercihler yapmanızı sağlar. Renk geçişlerinden ve geometrik desenlerden faydalanılarak gerçekleştirilen tasarımlar ayakkabının çarpıcı bir görünüme sahip olmasını sağlar. Spor giyimden hoşlananlara da hitap eden basketbol ayakkabısı kadın seçenekleri eşofman ve şort kombinleriyle birlikte sıklıkla tercih edilir. Rahat bir şekilde adım atmayı destekleyen tabanı ve ayağı tam olarak kavrayan yapısıyla öne çıkar. Yorgunluk hissini azaltan ve ayağı destekleyen modeller, gün içerisinde rahat bir şekilde hareket etmeniz için zemin oluşturur. Renk, desen ve bağlama stili bakımından zengin çeşitliliğe sahip olan modelleri inceleyerek tarzınıza hitap eden ürünü satın alabilirsiniz. Her bedene ve her zevke uygun farklı modelleri inceleyebilir, ihtiyaçlarınız doğrultusunda alışverişinizi şekillendirebilirsiniz. Kendi bedeninize uygun olarak satın aldığınız ürün aracılığıyla maç esnasında yüksek performans sergileyebilir, oyunun yıldızı olabilirsiniz.

Özel Tasarımı ile Kadın Basketbol Ayakkabısı Modelleri

Özel Tasarımı ile Kadın Basketbol Ayakkabısı Modelleri

Basketbol sporuna meraklı olanlar ve profesyonel bir şekilde oynayanlar için uygun olan ayakkabılar özel olarak tasarlanır. Parkenin özelliklerinin baz alınmasıyla birlikte uygun taban yapısına sahip, özel ihtiyaçlara yanıt veren farklı modeller beğenilere sunulur. Taban kısmında yaylanma özelliğine sahip olan seçenekler ani hareketlere hızlı bir şekilde uyum sağlar. Hareketin ve rekabetin kesintisiz bir şekilde devam ettiği maçlarda hareket imkanını artırır. Antrenmanlarda ve maçlarda manevralarda yüksek performans sergileyen ayakkabılar oyun başarısını artırmaya yönelik olarak tasarlanır. Farklı renk seçeneklerinin hakim olduğu alternatifler giyim zevklerinize uygun olarak tercih yapmanızı sağlar. Minimal bir tasarıma sahip olan kadın beyaz basketbol ayakkabısı tercihini sadelikten yana kullananlara hitap eder. Yıldızların oynadığı NBA maçlarını takip edenlere özel olarak tasarlanan NBA kadın ayakkabı modellerinde farklı takımların renkleri bulunur. Desteklediğiniz takımı sergilemek, maç esnasında motivasyon kazanmak için farklı alternatiflerin bulunduğu seçenekleri inceleyebilir, sizin için uygun olan ürünü satın alabilirsiniz. Hareket kabiliyetini artıran ve rahatlığı sağlayan özelliklerin başında ayakkabının yapısı gelir. Bileği destekleyen kadın basketbol ayakkabısı boğazlı seçenekleri, zıplamalarda ve ani manevralarda hareketlerinizi destekler. Bilek kısmında yer alan dolgu malzemeleri rahat bir alan oluşturur. Yüksek boğazlı olarak tasarlanan modeller, bileğin üst kısımlarına kadar ulaşır. Ayağı sıkı bir şekilde kavrar ve sakatlık gibi problemlerin meydana gelmesini engeller. Sert bir zeminde oynanan bu spor için özel olarak tasarlanan seçenekler ortopedik olmaları nedeniyle konforu sağlar. Hızlı hareketlere ve sıçramalara uyum sağlamaları nedeniyle oyun esnasında yüksek performans sergilemeniz için uygundur. Yanal bağcık sistemine sahip olan seçenekler, güvenli bir kullanım sağlar. Günlük hayatta kullanım için de uygun olan modeller, tarzınızı ortaya çıkarmanıza fırsat tanır. Sportif kıyafetlerin altına giymek için tercih edebileceğiniz seçenekler ortopedik taban yapısı ve ayağı kavrayan tasarımıyla gün boyu rahatlık sağlar. Kendiniz ve sevdikleriniz için satın alabileceğiniz farklı seçeneklere göz atabilirsiniz. Boğazlı ve boğazsız olmak üzere farklı seçeneklerin yer aldığı alternatifleri Trendyol üzerinden inceleyerek ihtiyaçlarınıza hitap eden ürünü uygun fiyatlar üzerinden satın alabilirsiniz.

Şık ve Rahat Kadın Basketbol Ayakkabısı Seçenekleri

Şık ve Rahat Kadın Basketbol Ayakkabısı Seçenekleri

Zıplama ve sıçrama hareketlerine uyum sağlayan modeller, esnek yapılarıyla öne çıkar. Ayak hareketlerine uyum sağlayan kadın basketbol ayakkabısı modelleri maç esnasında ya da antrenman yaparken hızlı hareketlerde yüksek performans sergiler. İç taban kısmında yer verilen dolgu malzemeleri, zeminle temas hissini minimum düzeylere indirir. Bu spor için özel olarak tesis edilen parke üzerinde rahat bir şekilde hareket edilmesini sağlar. Özel olarak tasarlanan taban kısmı, darbe emici ara tabanlarla desteklenir. Ayakta meydana gelebilecek baskıları ve ani hareketler sonucunda oluşabilecek acı hissini ortadan kaldırır. Zıplama ve sıçrama esnasında maksimum performans sağlayan seçenekler, bası destekleriyle rahat bir yapıya sahiptir. Oyun şartları ve hareket çeşitliliği göz önünde bulundurularak tasarlanan kadın basketbol ayakkabısı önerileri doğrultusunda uygun teknolojilerin kullanımıyla donatılır. Manevralara, zıplama ve sıçrama hareketlerine uygun olarak tasarlanan modeller profesyoneller tarafından sıklıkla tercih edilir. Ortopedik özellikleri ve şık tasarımıyla dikkat çeken seçenekler, spor müsabakalarında öne çıkmanızı sağlar. Farklı beden alternatiflerine sahip olan seçenekleri inceleyerek ayağınızla uyumlu olan ürünü uygun fiyatlar üzerinden satın alabilirsiniz. Adım atma konforu sağlayan modeller, günlük hayatta da sıklıkla tercih edilir. Taban kısmında yer alan dolgu malzemeleri, yürüyüş esnasında meydana gelen yorgunluk hissini ortadan kaldırır. Bilekleri ve tabanları destekleyerek sağlıklı bir deneyim sunar. Yaylı tabanı ve bası desteği sağlayan iç dolgusuyla yürüyüş ve koşu faaliyetlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmeniz için uygundur. Dinamik görünüme sahip seçenekleri inceleyerek tasarım zevklerinize uygun olan seçeneği tercih edebilirsiniz. Genç ve sportif bir görünüme sahip olan kadın basketbol ayakkabısı renkleri zengin bir çeşitliliğe sahiptir. Okula giderken, arkadaşlarınızla buluşurken tercih edebileceğiniz günlük modelleri inceleyebilir, sportif tarzınızı şık bir şekilde tamamlayacak ürünü satın alabilirsiniz.

Bütçe Dostu Kadın Basketbol Ayakkabısı Fiyatları

Bütçe Dostu Kadın Basketbol Ayakkabısı Fiyatları

Yüksek efor gerektiren basketbol için özel olarak tasarlanan modeller, dinamik ve modern bir görünüme sahiptir. Düz tasarımların yanı sıra yer verilen hareketli modeller, farklı giyim zevklerine hitap eder. Bağcıklı bağlama stiline sahip düz modeller bulunur. Bunun yanı sıra bantlarla desteklenen seçenekler, oyun esnasında güvenliğin üst seviyelere çıkarılmasını sağlar. Esnek bir yapıya sahip olan seçenekler, ayak hareketleriyle yüksek bir uyum yakalar. Zıplama, sıçrama ve ani manevralar esnasında dengeli bir uyum yakalamanız için uygun zemin hazırlar. Nefes alan kumaş dokusu sayesinde hararetli anlarda meydana gelebilecek terleme gibi problemlerin azalmasına yardımcı olur. İç sahalarda kullanılmak üzere tasarlanan modeller, kaymayan bir taban yapısına sahiptir. Parke üzerinde oynanacak oyunlar için tercih edebileceğiniz bu seçenekler, oyun esnasında kayma sonucunda meydana gelebilecek yaralanmaları ve sakatlıkları engeller. Bası noktası özel olarak hesaplanan modeller oyun esnasında dengenizi maksimum seviyelerde korumanızı sağlar. Kondisyonunuzu korumanızı sağlayarak oyun boyunca yakaladığınız ivmeyi yukarıya doğru çıkarmanıza aracılık eder. Performansı artıran ve ortopedik özellikleriyle konforu sağlayan, sizin için uygun olan ürünü Trendyol’dan satın alabilirsiniz. Filtreleme özelliğini kullanarak kadın basketbol ayakkabısı fiyatları hakkında araştırma yapabilir, sizin için uygun olan ürünü bütçe dostu fiyatlar üzerinden satın alabilirsiniz. İndirimlerden faydalanabileceğiniz kadın basketbol ayakkabısı kampanya fırsatları aracılığıyla ihtiyaç duyduğunuz ürünü uygun fiyatlar üzerinden satın alabilirsiniz. Farklı alışveriş deneyimlerinden faydalanabileceğiniz kadın basketbol ayakkabısı yorumları ürünü satın almış müşteriler tarafından yazılır. Görünüm, rahatlık ve çeşitli özellikler hakkında bilgi alabileceğiniz yorumları okuyarak alışverişinizi güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Çok yönlü kullanımıyla dikkat çeken seçenekleri inceleyerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda alışverişinizi şekillendirebilirsiniz. Saha içi ve saha dışı kullanıma uygun olan modeller aracılığıyla ayakkabı ihtiyaçlarınıza nitelikli yanıtlar bulabilirsiniz.

Hangi Basketbol Ayakkabısını Almalıyım?

Basketbol oynarken giyilen ayakkabı, oyun sırasında daha rahat hareket etmek açısından oldukça önemlidir. Bu nedenle basketbol ayakkabısı satın alacak bireylerin dikkat etmesi gereken bazı faktörler bulunmaktadır. Bunlardan ilki basketbol ayakkabısının ayak ölçülerine uygun olmasıdır. Her ayakkabının kalıbı farklı olabileceği için sadece ayak numarasına göre ayakkabı seçmek yanlıştır. Satın alınacak ayakkabının ölçüleri, kişinin ayak ölçüsü ile karşılaştırılmalı ve uyuşan numara tercih edilmelidir. Bunun haricinde beyaz ayakkabılar çok kolay kirlendiği için temizlik açısından dikkatli olan bireylerin beyaz haricinde daha koyu renkleri tercih etmesi önerilir. Basketbol oynarken bulunduğunuz pozisyon ve fiziksel özellikleriniz de ayakkabı tercihinde dikkat etmeniz gereken faktörlerin başında gelmektedir. Eğer bu özelliklere dikkat ederek basketbol ayakkabısı satın alırsanız oyundaki performansınız artar ve daha rahat bir şekilde hareket edebilirsiniz.

Basketbol Ayakkabısı Kaç Numara Olmalı?

Basketbol ayakkabısı satın alınırken dikkat edilmesi gereken en temel faktörlerden biri de basketbol ayakkabısının numarasıdır. Bunun için satın alınacak ürünün ölçülerinin kişinin ayak ölçülerine uyup uymadığı kontrol edilmelidir. Yani ayakkabı numarasından ziyade dikkat edilmesi gereken şey ölçülerdir. Ayrıca ayakkabı içerisinde ayakların çok sıkışmaması ve bu durumun rahatsızlık vermemesi için ayakların ayakkabı içerisinde bir miktar boşluk kalacak şekilde oturması ve buna göre ayakkabı tercih edilmesi çok önemlidir. Ayrıca basketbol ayakkabısı numarası seçilirken oyuncunun hangi pozisyonda oyun oynayacağı da ayakkabı numarası tercihini etkileyecektir. Bu gibi özelliklere dikkat edildiği takdirde en uygun basketbol ayakkabısını bulmak çok kolay olacaktır. Basketbol oynarken daha iyi bir performans sergileyebilmek ve daha rahat hareket edip sakatlık risklerini en aza indirgemek için tercih edilecek basketbol ayakkabısının kalitesi ve özellikleri çok önemlidir.

Basketbol Ayakkabısı Tabanı Kaç Cm?

Basketbol ayakkabıları, basketbol oynarken giyilmesi gereken ve çeşitli özellikleri itibari ile normal spor ayakkabılardan ayrılan ayakkabı çeşitleridir. Bu kategori de kendi içerisinde farklı alt dallara ayrılmaktadır. Basketbol oyuncusunun yer aldığı pozisyondan satın alınan markaya kadar pek çok faktöre bağlı olarak ayakkabının taban yüksekliği de değişmektedir. Genel itibari ile bir basketbol ayakkabısının tabanı 2-4 cm yüksekliğindedir. Fakat bu değer aynı markanın farklı modellerinde bile değişiklik gösterdiği için kesin bir değer vermek mümkün değildir. Bununla birlikte basketbol ayakkabısı satın alacak birey için taban yüksekliği oyundaki performansı açısından çok önemlidir. Bu nedenle basketbol ayakkabısı satın alırken ayakkabının rahat olması için tabanının yüksekliğini de göz önünde bulundurarak tercih yapmak oyuncunun oyun performansını, sakatlanma riskini ve daha pek çok şeyi etkileyecektir. Ürünü hemen Trendyol'dan sipariş edebilirsiniz.