"

Kadın Hijyen

" araması için 1356 sonuç listeleniyor
KotexUltra Normal Hijyenik Ped
(90)
18,00 TL
5,98 TL
Sepete Git
Sonraki Sayfa

Kadın Hijyen

Kadınların ciltleri ve vücutları için oldukça önemli olan kadın hijyen ürünleri, genital temizlik ve vücut temizliği için kullanılıyor. Regl için pedler, genital bölge yıkama jeli, tampon, günlük ped ve pamuk gibi geniş bir yelpazeyi kapsayan bu ürünler, farklı işlevlere sahip olmalarıyla kadınların hijyen ihtiyacını karşılıyor. Farklı markalardan çok çeşitli ürünlerin yer aldığı kadın hijyen ürün seçeneklerine kozmetik kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Kadın Hijyen Ürünleri

Hijyenik pedler, genital bölge temizliği için oldukça önemlidir. Doğru bir ped seçimi için bazı özelliklere de dikkat etmek gerekir. Tercih edilecek ped, sızıntılara karşı dayanıklı olmalıdır. Bu, zor durumda kalmadan daha rahat ve korkusuz bir gün geçirmenizi sağlar. Kullanılan pedin kaymaması da gün içindeki konforunuz açısından son derece önemlidir. Sıvıyı çabucak emmesi ve kaymaması, pedin kalitesini de gösterir. Hijyenik ped, konforlu olmasının yanında koku giderici özelliğiyle de dikkat çeker. Regl döneminde ve akıntılara karşı kullanılan pedler, kötü kokuyu yok etmeleriyle de bu özel günlerde kadınların kendilerine olan güvenini artırır. Bu nedenle nemi ve istenmeyen kötü kokuları içine çeken özelliğe sahip pedlerin tercih edilmesi, daha doğru olur. Günlük pedler de gün içinde ve gün aşırı yenilenerek temiz iç çamaşırı hissi uyandırır. Akıntılara karşı kullanılan ve sık sık değiştirilmesi gereken pedler, özellikle genital bölgenin sağlığı için oldukça önemli bir işleve sahiptir. Sürekli değiştirilen pedler, bölgenin daima temiz kalmasını sağlar. Vücut temizliği için önemli olan genital bölge temizliğinde jeller, genital bölgeyi steril tutarak mantar, bakteri gibi zararlı oluşumların önüne geçer. Genital bölge yıkama jellerinin zararlı kimyasalları barındırmayan güvenilir ürünler olmasına da dikkat etmek gerekir. Hijyenik pedlere alternatif olarak tercih edilen tampon ise özellikle pedlere alerjisi olanlar için oldukça kullanışlı olmalarıyla öne çıkar. 

Kadın Hijyen Ürünleri Markaları

Vücut bakımı için önemli olan genital bölge temizliğinde seçkin markaların kullanışlı ürünleri yer alır. Orkid, Molped, Kotex, Sleepy gibi markalar, ped ve günlük ped markaları olarak en çok tercih edilenler olur. Sebamed, Farmasi, Gvyna ise genital bölge temizleme jeli ile ön plana çıkan markalar arasında yer alır. Markalar, güvenilir ürünleriyle dikkat çekerek kadınlar tarafından en çok beğenilen ve tercih edilen ürünleri sunmalarıyla öne çıkar. Trendyol, kadın hijyen ve vücut bakımında daha birçok seçkin markayı kadınlara sunar. Genital bölge temizliğinde genital deodorantlar da sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alır. Genital bölge deodorantında Femfresh, öne çıkan marka olmaktadır. Kadın sağlığını ön planda tutan kadın hijyen ürün markaları, kadınların ihtiyaçları için kullanışlı ama aynı zamanda steril ürünler üretir. 

Kadın Hijyen Ürünleri Fiyatları

Kadın hijyen ürünleri; amaçlarına ve içeriklerine göre farklı fiyatlarıyla dikkat çeker. Günlük ped gibi sıklıkla kullanılan ürünler, daha uygun fiyatlardan kadınlara sunulur. Regl pedleri ve günlük pedlerin fiyatları, paketlerin içerisindeki ürün sayısına göre de değişkenlik gösterir. Daha çok içeriğe sahip paketler, avantajlı fiyatlarla satışa sunulur. Genital bölge temizleme jeli, farklı markalarda farklı fiyatlardan satılır. Jellerin ebadına ve içindeki miktarına göre de fiyat farklılıkları bulunur. Genital bölge temizleme mendilleri, jellere göre daha uygun fiyatlardan satın alınabilir. Genital bölge deodorantları da bölgede kötü kokuların oluşumunu engellemek için kadınlar tarafından sıklıkla kullanılır. Her bütçenin alabileceği fiyatlardan satışa sunulan deodorant ve diğer kadın hijyen ürünleri, vücut bakımı ve sağlığı için oldukça faydalı olur. Trendyol, seçkin markaların ürettiği genital bölge ve vücut bakımı için en kaliteli kadın hijyen ürünlerini sizlere sunmaktadır.