"KAFT" aramanız için ürün bulunamadı. Aşağıdakiler ilginizi çekebilir.
Sonraki Sayfa

Kaft

Birbirinden güzel ve özel tasarımları ile Kaft ürünleri Trendyol'da sizleri bekliyor. Yaratıcı ve özenli tasarımlar ilkesi ile 2010 yılında ürünlerini piyasaya sürmeye başlayan Kaft Türkiye ekibi, tasarım ve ürün yelpazesini her geçen gün genişletiyor. Sizler de piyasadaki klasik kıyafet ve aksesuarlardan sıkıldıysanız ya da gardırobunuzda bir değişiklik yapmak istiyorsanız, Kaft ürünleri ile Trendyol'un avantajlı dünyasında tanışabilirsiniz.

Özgün Tasarımlar ile Fark Yaratın

Kaft tasarımlarının her biri alanında uzman on beş tasarımcı tarafından yapılmakta ve beğeninize sunulmaktadır. Her tasarımın kendine has bir anlamı, fikri ve hikâyesi vardır. Böylelikle bu ürünleri satın aldığınızda piyasadaki birbirine benzeyen klasik tasarımlardan öte, farklı ve yaratıcı ürünleri gönlünüzce kullanabilirsiniz. Satın alma işlemini gerçekleştirmeden önce tasarımları inceleyebilir; felsefesi, figürleri ve konusu size en uygun olanı seçebilirsiniz. 

Kıyafetleriniz ve Aksesuarlarınızda Estetiği Yakalayın

Kaft, ilk yıllarında tasarım ve basic tshirtlere ağırlık vermiş, 2013 yılından itibaren ise kapüşonlu sweatshirt ve ceketler ile çantaları da kullanıcılara sunmuştur. Ek olarak şu an Kaft ürünleri arasında atletler ve bereler de bulunmaktadır. Tüm bu ürünler ile birlikte hem kıyafetlerinizde hem de aksesuarlarınızda Kaft kalitesinin tadını çıkarabilirsiniz. 

Popüler Kültüre Meydan Okuyun

Kaft, "sürüden ayrı" sloganı ile yola çıkmış bir markadır. Bu sebeple ürünlerinde özgünlüğü ve farklılığı yakalamayı önemser. Günümüz toplumunda estetik ve güzel olana verilen önemin azalmasından ötürü, kullanıcıların giydiklerinden ve taktıkları aksesuarlardan keyif almalarını amaçlar. Standardın ötesinde ürünler ile sürüden ayrı duran ve bu konuda farkındalığı olan insanlara tasarım konusunda hizmet etmeyi ilke edinmiştir. Bu sebeple Kaft ürünleri hiçbir zaman popüler kültürün figürlerini taşıyan ve sıradan ürünler değildir. Siz de gardırobunuzda Kaft'a yer açarak kendinizi ifade etmenize yardımcı olacak kıyafetlere sahip olabilirsiniz.

Ciddi Tasarımlar ile Her Daim Şık Olun 

Kaft'ın ürünlerinde önemsediği bir diğer nokta ise komik ya da bayağı esprilerden uzak durmaktır. Tasarımın ciddi bir iş olduğuna inanan Kaft ekibi, sizlere de bu ciddiyeti ürünleri ile yansıtır. Böylece Kaft tasarımlarını dilediğiniz her an kullanabilirsiniz. İşte, tatilde, yolculuklarda veya evde hem konforu hem de şıklığı Kaft ile yakalayabilirsiniz.

Kaft Tasarımları Farklı Ülkelerde de Oldukça Beğeniliyor

Kaft tasarım ürünlerinin hitap ettiği kitle her geçen gün büyümektedir. Dünyanın birçok yerinde kullanıcılar tarafından oldukça beğenilen ve rağbet gören markanın ürünleri bugün elli altı farklı ülkeye ulaşmış durumdadır. Yüzlerce orijinal ve şık tasarım, yepyeni ürünler ile buluşarak yeni ülkelere açılmaya devam etmektedir. Hiçbir zaman kaliteden ve özenden şaşmayan Kaft farkı, dünya çapında da giderek yayılmaktadır. 

Farklı Yolculuklar Farklı Fikirler

Kaft ekibi, öykülerden ve düşüncelerden beslenen tasarımlarına yenilerini katmak için kimi zaman çeşitli yolculuklara çıkar. Bu yolculuklarda tasarım anlamında kendilerine pek çok şey katan ve yenilikler yaratan ekip, ürünlerine de söz konusu katkıları yansıtmaktadır. Böylelikle hiçbir tasarım eskiler ile aynı ya da benzer şekilde yapılmaz.

Kaft Kampanyaları Trendyol'da

Kaft felsefesinin bir parçası olmak ve yaratıcı tasarımlar ile farklılık yaratmak için Kaft ürünleri ve Kaft kampanya seçenekleri Trendyol'da sizleri bekliyor. Her bir ürünün boyutlarına, kumaş özelliklerine ve tasarım bilgilerine ürün açıklamaları aracılığı ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. İade ve değişim koşullarını da yine bu bilgiler arasında bulabilirsiniz. Kaft ürünlerini uygun fiyatlarlarla satın almak istiyorsanız Kaft indirim bilgilerini ve Kaft outlet ürünlerinin fiyatlarını da Trendyol'da inceleyebilirsiniz. Kaft ürünleri hem kendiniz hem de sevdikleriniz için mükemmel birer hediye olabilir.