"

Kağıt Havlu

" araması için 1337 sonuç listeleniyor
Solo Havlu 12"Li
SoloHavlu 12"Li
(807)
49,90 TL
29,80 TL
Sepete Git
Solo Dev Rulo Havlu
SoloDev Rulo Havlu
(853)
19,00 TL
13,75 TL
Sepete Git
VİVA Kağıt Havlu 6'lı
VİVAKağıt Havlu 6'lı
(416)
10,50 TL
Sepete Git
Selpak Kağıt Havlu 12'li
SelpakKağıt Havlu 12'li
(434)
39,25 TL
Sepete Git
Sofia Mutfak Havlusu 12'li
SofiaMutfak Havlusu 12'li
(315)
36,45 TL
29,90 TL
Sepete Git
Maylo Jumbo Havlu
MayloJumbo Havlu
(23)
19,95 TL
14,95 TL
Sepete Git
Sonraki Sayfa

Kağıt Havlu

Temizlik için önceleri farklı farklı bez ve havlular, tekrar tekrar yıkanarak kullanılırken artık daha hijyenik olan tek kullanımlık peçete ve kağıt havlular tercih ediliyor. Kağıt havlular; kişiye özel olduğundan, bir kez kullanılıp hemen çöpe atıldığından ve sıvıları kolayca emip hapsedebildiğinden en sık seçilen temizlik malzemelerinden biri oluyor.

Hem Pratik Hem Ekonomik

Kullan-at özelliği ile ihtiyacınız olan her anda en büyük yardımcılarımızdan biri olan kağıt havlu, birçok evin olmazsa olmazlarından biri. Özellikle her gün, gün içinde sıkça yemek yapılan ve içecek hazırlanan, bu nedenle tezgah üstlerinin ve masaların yemek artıkları ve çeşitli sıvılar ile kolayca kirlenebildiği mutfaklarda pratik bir temizlik ürününe ihtiyaç duyulabiliyor. Etrafın sıkça kirlendiği bir zaman diliminde bez veya havlu yıkamak ve onu temiz hale getirmek zor gelebiliyor. Bu sebeple kağıt havlu yardımı ile hızlıca silinip kağıt havlunun kolayca çöpe atılması tüketiciye büyük kolaylık sağlıyor. Aynı şekilde banyolarda lavabo kenarları, klozet gibi alanların kolayca ıslanması, kağıt havlu ihtiyacını beraberinde getiriyor. Evinize gelen misafirleriniz, ellerini yıkadıktan sonra kağıt havlu ile kurulamayı tercih ediyor olabilir. Banyonuzun dekorasyonuna uygun bir kağıt havluluğun içinde bulunan bir havlu kağıt, hem hijyenik oluşu ile misafirlerinizi memnun edecek hem sizin için kolaylık sağlayacak. Ayrıca kağıt havlu ruloları, önceden belirlenmiş ve kağıt havludan ihtiyacınız olan kadar parçayı kolayca koparmanızı sağlayacak kesiklikleri ile son derece pratik ve hızlı bir kullanım sağlar. En acil durumlarda bile en kısa sürede ihtiyacınız kadar kağıt havluya ulaşabilirsiniz.

Hijyen Konusunda Hassas Olanların Tercihi

Kağıt havlular, tek kullanımlık olma özelliği ile yalnızca size özel bir ürün olma özelliği taşıyor. Koparacağınız bir yaprak; elinizi kurulamaya, temizlik yapmaya ve ihtiyacınız olan her şeye yeterli gelirken kullanıp çöpe atacağınız için üzerindeki mikrop ve bakterileri hapsediyor ve beraberinde çöpe taşıyor. Restoran, alışveriş merkezi gibi kalabalık ve halka açık alanlarda kağıt havlu kullanılmasının sebebi bu oluyor. Çok sayıda insanın bulunduğu ortamlarda kağıt havlu kullanılması, mikropların taşınmasını ve başkalarına bulaşmasını engelleyerek en temiz ve hijyenik koşulları oluşturuyor. Kağıt havlu fiyatları; kağıt havluların kalınlığına, markasına ve paket içindeki kağıt havlu sayısına göre değişebiliyor. Kağıt havlular, çoklu paketlerde daha avantajlı bir fiyat ile satın alınabiliyor. Ayrıca daha kalın kağıt havlu satın alındığında, tek seferde daha az ve daha küçük bir kağıt havlu parçası kullanıldığından ince kağıt havlulara göre daha ekonomik bir seçenek olabiliyor. Tüketicilerin öncelikli tercihleri; Selpak, Papia, Solo ve Familia kağıt havlu gibi uzun zamandır piyasada bilinen ve kalitesi ile tanınan markalar oluyor.

Kağıt Havlu Markaları ve Özellikleri

Selpak markası, fil gücünde emicilik sloganı ve kendisi ile özdeşleşmiş beyaz fil maskotu ile yıllardır bilinen ve tercih edilen bir marka. Selpak kağıt havlular, arttırılmış yaprak emiciliği ile en az kullanımla en fazla temizlik sağlamayı hedefliyor. Hem yumuşak hem hesaplı mottosu ile tüketici tarafından bilinen Solo markası, kağıt havlu konusunda en iddialı markalardan biri. Buçuk yaprak özelliği ile temizlenmesi gereken ufak alanlar için büyük kağıt havlu kullanımının önüne geçiyor ve bu özelliği sayesinde tasarruf etmenize yardımcı oluyor.

Siz de Solo, Belleza, Selpak gibi kaliteleri ile bilinen kağıt havluları Trendyol kağıt ürünleri kategorisinden kolayca satın alabilirsiniz. Ev gibi kişi sayısının az olduğu, daha küçük ve bireysel alanlar için tercihinize göre 3'lü, 6'lı, 8'li olarak kağıt havlu satın alabileceğiniz gibi; iş yeri, ofis ve gün içinde birçok kişi tarafından aktif kullanılan ortamlar için 24'lü kağıt havlu paketlerini tercih edebilirsiniz. Beğendiğiniz markanın ihtiyaç duyduğunuz kağıt havlu rulo paketini hemen sepetinize ekleyebilir, ürünü kolayca satın alabilirsiniz. Kağıt havluların yanı sıra paslanmaz kağıt havluluk, 100'lük ve 200'lük peçete gibi temizlik ile ilgili başka ürünleri de bulabilirsiniz. Her ortamda hızlı ve pratik temizliğin tadını çıkarın.