"

Kağıt Mendil

" araması için 92 sonuç listeleniyor
SoloSüper Peçete 200 Yaprak
(288)
11,50 TL
7,90 TL
Sepete Git
MayloPuf Mendil 300'lü X 2 Paket
39,90 TL
23,90 TL
Sepete Git
SelpakLosyonlu Mendil 10'lu Paket
(1)
20,00 TL
14,90 TL
Sepete Git
SelpakMentollü Mendil 10'lu Paket
20,00 TL
14,90 TL
Sepete Git
SelpakProfessional Butik Kutu Mendil 48li
18,50 TL
Sepete Git
SelpakSelpak Klasik Mendil 10'Lu
(23)
8,25 TL
4,45 TL
Sepete Git
familiaMendil 10'Lu
(6)
36,90 TL
11,90 TL
Sepete Git
SelpakLosyonlu Mendil 10 'lu
(3)
25,00 TL
11,75 TL
Sepete Git
Sonraki Sayfa

Kağıt Mendil

Kâğıt mendil hijyen ve temizlik kategorisinde yer alan son derece işlevsel bir üründür. El ve yüz temizliği için yaygın biçimde kullanılan kâğıt mendil çeşitleri, yumuşak kâğıt materyalden üretilir. Bu hijyen ürünlerinin farklı boyutlara sahip her türü; çantada, araçlarda, yaşam alanlarında, ofis ve bürolarda ve hatta cepte taşımaya uygundur. Farklı ebatlardaki kâğıt mendil çeşitlerine; desenli ve logolu olanlarına, farklı katman sayılarına, hoş kokulu veya kokulu ve parfümsüz - kokusuz olanlarına rastlamak mümkündür. Mendiller hem çocuklar hem de yetişkinler için gereklidir ve gündelik hayatı hayli kolaylaştırır. Kâğıt mendil çeşitlerinin tekli paketlerde satılanları olduğu gibi, avantajlı çoklu paket seçenekleri de mevcuttur. Kampanyalı çoklu ekonomik paket seçenekleri çok daha yaygındır. Kâğıt mendil markaları ve çeşitlerini Trendyol online mağazayı ziyaret inceleyebilir ve ihtiyacınıza uygun seçenekleri kampanyalı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Kâğıt Mendil Çeşitleri

Kâğıt mendil, hem ıslak hem de kuru çeşitleri ile satışa sunulur. Kâğıt mendil çeşitleri de kendi içerisinde farklı kategorilere ayrılır.

Kuru Kâğıt Mendiller

Kuru kâğıt mendillerin çanta ve cepte taşımaya uygun olanları ile araçta ya da evde kullanmaya elverişli olanları vardır. Çoğunlukla mutfak için kullanılan kâğıt havlular, çantada veya pantolon ve montta taşınabilen mini cep mendilleri ya da özel araca konulan karton muhafazalı ve kolay çekiş ve alış özellikli ince kâğıt mendiller tercih edilir. Gribal enfeksiyon durumlarında kullanılan özel mentollü kâğıt mendil, hastalık dönemlerinde kişilere hem kolaylık hem de rahatlık sağlar. Kâğıt mendiller; antibakteriyel olmaları, hassas ciltlere uygunluğu, farklı doku ve katmanlara sahip olmaları ile de birbirinden farklılaşır. Hem bu kâğıt mendil ürünlerine hem de diğer ev & yaşam malzemelerine kategori üzerinden erişebilirsiniz.

Islak Mendiller

Kuru kâğıt mendil gibi, ıslak mendiller de çeşitlidir. Göz makyajı temizleme, bebek vücudu temizleme, hassas cilt temizliği, genel kullanım ya da gözlük camı temizleme de dahil geniş bir çeşitlilik arz eder. Bakterilerden korunmak için antibakteriyel ıslak kâğıt mendil çeşitleri bulunur. Hoş kokulu, parfümlü ya da kokusuz seçenekleri bulunan kâğıt mendil fiyatları; mendil adedine ve boyutuna, kâğıt mendil türüne ya da markaya göre farklılık gösterebilir. Farklı ve geniş kullanım alanı bulunan ıslak mendillerin üzerinde açılır – kapanır bir bölüm bulunur. Markaların kendi tasarımlarına göre yapışkanlı ya da açma kapama kapaklı olabilen bu mekanizma hem mendilin kolayca alınabilmesini hem de ıslaklığını koruyarak kurumasını önler. Trendyol online mağaza üzerinden kâğıt mendil çeşitlerini inceleyebilir ve dilediğiniz kâğıt mendilleri avantajlı fiyat seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

Kâğıt Mendilin Faydaları

Kâğıt mendil çeşitlerinin kişisel bakımdan nesnelerin temizliğine değin geniş bir kullanım alanı vardır. Araç içi, cep ya da çanta başta olmak üzere farklı alanlarda kullanmaya uygun biçimde tasarlanan kâğıt mendil küçük ve ergonomik yapısı ile taşımaya uygundur. Nezle ve grip gibi akıntılı hastalıklarda fayda sağlar. Kuru kâğıt mendil ile dökülen sıvıları anında temizlemek de mümkün olur. Islak kâğıt mendiller ise temizlik ve hijyen sağlama bakımından en fazla kullanılan ürünler arasında yer alır. Bebek ve çocukların vücut temizliğinden masa, kitaplık ve kırtasiye malzemeleri gibi eşyaların silinmesine ya da tozlarının alınmasına ve elleri temizlemeye değin pek çok açıdan kâğıt mendil işlevseldir. Ayakkabıların temizlenmesi, elektronik eşyaların dış yüzey temizliği ya da ahşap mobilya ve malzemelerin tozunun alınması anlamında da ilk akla gelen yardımcı araçlardandır.

Kâğıt mendil; yemek yemeden önce, yemek sonrasında ya da fark edilen bir lekeyi çıkarma söz konusu olduğunda ilk akla gelen nesnelerden biridir. Bu sebeple gidilen büyüklü küçüklü kafe, lokanta ve restoranlarda mutlaka bulunur. Kâğıt mendil ürünlerinin uygun fiyatlı olması ve mobil hâlde taşınabilmesi kullanıcı açısından önem arz eder. Kâğıt mendil ürünlerinin yumuşak kâğıt ve türevi materyallerden üretilmesi vücutta kullanım sonrası tahriş oluşumunu önler. Bu sebeple, grip gibi viral enfeksiyonel hastalıkların yan etkilerini bertaraf etmek anlamında ya da bebeklerin vücut temizliğinde kâğıt mendil tercih edilir. Çoğunlukla setli paketler şeklinde satılan kâğıt mendil çeşitlerinin; 6’lı, 12’li ya da 18’li gibi varyasyonları vardır. Bu mendiller özel şeffaf ambalajda olabileceği gibi, kutu biçiminde de bulunur.

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun kağıt mendil çeşitlerini Trendyol kağıt ürünleri kategorisinde bulabilirsiniz.