"

Kamera

" araması için 44 sonuç listeleniyor

Kamera

Kullanışlı kamera modelleri kişisel kullanıma uygun ürün modelleri içerdiği gibi, iş yerinizi korumak için yararlanabileceğiniz güvenlik kameralarına da yer verir. Kullanışlı özellikleri ve pratik arayüzleriyle dikkat çeken kameralar, hem elde çekim yapmak hem de tripod gibi sabitleyiciler kullanarak çekim gerçekleştirmek için Trendyol'un elektronik kategorisinde kolaylıkla bulunabilir. Gece görüşü özelliği taşıyan video kamera modelleri ile karanlık ortamlarda ve gece saatlerinde de kaliteli çekimler gerçekleştirebilirsiniz. Bilgisayarınızla uyumlu bir şekilde kullanabileceğiniz Webcam çeşitleri, internet ortamında vakit geçirirken kendinizi karşı tarafa daha net bir şekilde gösterebilmenizi sağlar. Alternatif markaların birçok ürün modeline yer veren Trendyol ile kamera fiyatları konusunda bütçenize uygun olan bir ürünü sipariş edebilirsiniz.

Mikrofon Özelliği Bulunan Kameralar

Sadece görüntü aktarmakla kalmayan ve aynı zamanda mikrofon desteğiyle sesinizi de başarıyla karşı tarafa ulaştıran Webcam kameralar yardımıyla sağlıklı bir şekilde dijital iletişim kurabilirsiniz. Hem masaüstü bilgisayarla hem de dizüstü modellerle uyum içerisinde çalışabilen modern özelliklere sahip ürünler, Webcam fiyatları noktasından bakıldığında da kullanıcı dostu nitelikler taşır. Küçük boyutlu dizaynları ile minimum seviyede alan kaplayan Webcam kameraları aracılığıyla pratik bir kullanım deneyimine sahip olursunuz. Sesinizin titreşimsiz olarak aktarılması kendinizi daha kolay ifade etmenize yardım eder. USB bağlantısı ile de kullanabileceğiniz bu kameralar farklı bilgisayar modellerine rahatça uyum sağlar. HD görüntü kalitesiyle görüşme yapabilmeniz için uygun çözünürlük seviyesine sahip olan Webcam kameraları ile teknolojinin sunduğu gelişmiş olanaklardan derinlemesine yararlanabilirsiniz. Dijital yakınlaştırma özelliği bulunan kameralar yakın çekimler için uygundur. Profil fotoğrafı ya da belgelerde kullanılmak üzere ihtiyaç duyduğunuz fotoğrafları da bu ürünler yardımıyla çekebilirsiniz. HD görüntü kaydı da yapabilen kameralar sayesinde YouTube gibi sosyal ağlara kaliteli videolar yükleyebilirsiniz.

Gece Görüş Desteğiyle Gelen Gerçekçilik

Özellikle bina ve iş yeri gibi noktaların güvenliğini artırmak için yararlanabileceğiniz gece görüşlü IP kamera modelleri, günün her saati kendinizi güvende hissetmenizi mümkün kılar. Hırsızlara karşı tehdit oluşturan bu kameralar internet bağlantısı özelliğiyle verileri dijital ortama da aktarır. Montaj işlemlerini kolaylaştıran pratik tasarım avantajı sayesinde güvenlik kamerası modellerini istediğiniz noktaya kısa süre içerisinde takıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Hava şartlarına dayanıklı olan dış mekan kameraları, yıl boyu sorunsuz bir kullanım yaşayarak binanızın ya da işletmenizin güvenliğini artırmanıza yardım eder. Kesintisiz görüntü kaydı yapan akıllı kameralar mini boyutlara sahip oldukları için görüntü kirliliği de oluşturmaz. Hareket algılama sensörüne sahip güvenlik kameraları istenmeyen misafirleri kolayca tespit eder. Micro SD kart yardımıyla hafızasını artırabileceğiniz kameralar, yüksek çözünürlüklü videolar kaydedebilmenize olanak tanır.

Kaliteli Video Kayıtları İçin

Trendyol ile kısa sürede sahip olabileceğiniz video kamera modelleri pratik açma kapama düğmeleri ile kolay kullanım sağlar. Farklı yaş gruplarının kullanımına uygun olan bu kameralar, uzun süreli pozlama yapabilmeleriyle beğeninizi kazanır. Ergonomik tutma noktası aracılığıyla video kamera çeşitlerini kullanarak elle çekimler de yapabilirsiniz. Dahili bataryanın uzun süreli çekim yapabilmek için uygun olarak kayıt özelliğinden faydalanarak kesintisiz video kayıtları gerçekleştirebilir; özel anlarınızı, partileri ve kutlamaları rahatlıkla kaydedebilirsiniz. Kablo bağlantısı yardımıyla çektiğiniz videoları bilgisayar ortamına kısa süre içerisinde aktarıp yeni videolar için ekstra alan kazanabilirsiniz. Otomatik çekim modlarına ek olarak manuel olarak yapacağınız ayarlamalarla ortama, ışığa ve teknik olanaklara göre alternatif modlar da yaratabilirsiniz. Dayanıklı gövde kaplaması ile koruma altına alınan kamera çeşitleri, dış etkenlere karşı korunaklı olan tasarımlarıyla sağlıklı bir şekilde video kaydı yapar.

Yukarı Çık