İlgili Kategoriler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Kamp Çakmakları

" araması için 8285 sonuç listeleniyor

Kamp Çakmakları

Kamp Çakmakları

Kamp, güzel bir güne yeşillerin içinde başlamak gözlerini doğada açmak isteyenlerin vazgeçilmezidir. Yoğun şehir hayatından kaçamak yapılacak birkaç günde deniz kenarına veya ağaçların arasına kurulacak bir çadır, insanın huzur bulmasına yardımcı olur. Doğa hayranlarının vazgeçilmez tutkusu olan kamp birçok araç gereç ihtiyacı doğurur. Bu kamp deneyimini konforlu hale getirmek için doğru araç gereç seçimi önemli bir unsurdur. Kişi sayısına, kalınacak mevsime, geçirilecek gün sayısına uygun çadır ve eşya seçimini doğru ayarlarsanız hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. Çadırların dar yapılı olması, taşınabilecek eşyaların sınırlı olması nedeniyle götürülecek eşyalar minimuma indirilir. Ancak minimuma indirilen bu araç gereçlerin en sağlam ve kullanışlı hali istenir. Doğru bir çadır seçimi kadar çakmak seçimi de önemlidir. Kamp çakmakları sayesinde yalnızca ateş yakarak ısınma ve birçok ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Öncelikle yakacağınız ateş sayesinde yemek pişirebilir, eğer hazır gıda kullanacaksanız ısıtabilirsiniz. Temizliğinden emin olmadığınız suları kullanmadan ya da içmeden önce kaynatabilir bu sayede daha temiz bir su elde edebilirsiniz. Aydınlanma konusunda kullanacağınız ürün ateşle çalışıyorsa, örneğin akşam saatlerinde gaz lambası kullanmak isterseniz bunu kolayca tutuşturabilirsiniz. Herhangi bir metal eşya, ısıtılarak kolayca şekillendirilebilir, tamir edilebilir. Gereksinimleriniz doğrultusunda kamp hayatınıza uygun bir kamp çakmağı modelini kolaylıkla Trendyol’dan inceleyebilir ve güvenle satın alabilirsiniz. İstediğiniz çakmak hakkındaki her türlü teknik bilgiye açık şekilde ürün bilgileri kısmından ulaşıp okuyabilirsiniz.

Kolay Kullanıma Sahip Kamp Çakmağı Modelleri

Kampta kaldığınız süreçte kullanım rahatlığınıza göre ateşi hangi araçla yakmak istediğinizi belirleyebilirsiniz. Kıvılcım ve ateş sıçratma özelliğine sahip bir metal olan magnezyum çubuğunun farklı kalınlık ve uzunluklarda modellerine ulaşmak mümkündür. Genellikle 5 cm ile 10 cm uzunlukta ve 3 mm ile 5 mm kalınlıkta silindir çubuklar halinde Trendyol’da bulmanız mümkün. Bu çubuklarla hava şartları ne olursa olsun, eğer gerekli kullanım bilgisine sahipseniz ateş yakmanız çok kolaydır. Taşıma kolaylığı ve uzun ömürlü oluşuyla birçok kampçının tercihidir. Magnezyum kamp çakmağı, yarı amatör bir doğa hayranıysanız, uzun sayılabilecek doğa seyahatleri planlıyorsanız ateş yakmak için tüm zor şartlarda kullanabileceğiniz yegâne araçtır. Bu taşlar küçük bir sürtme hareketiyle muazzam kıvılcımlar üreterek ateş üretebilmenizi sağlar. Gazlı ya da fitilli çakmaklar gibi tek hamlede kolayca bir ateş üretmezler. Ancak kamp için çakmak taşı da suyun içine soktuktan, taşların altında kaldıktan sonra bile üzerine düşen vazifeyi yaparak ihtiyaç duyacağınız kıvılcımı mutlaka üretirler. Kırılması durumunda bile kırılan parçalardan kıvılcım üretebilirsiniz. Kullanımı oldukça güvenlidir. Yalnızca kıvılcım ürettiği için tehlikeli bir yangına sebebiyet vermez. Kesici ya da delici değildir. Kamp çantanızın herhangi bir yerine sığar. Benzinle çalışan ve metal olan kibritler de bir diğer seçenektir. 2000 defadan fazla kullanabileceğiniz ve her zaman yanınızda kolayca taşıyabileceğiniz bu ürünü de tercih edebilirsiniz. Rüzgârda sönmemesi ve basit kullanımıyla ilk kamplarınız için doğru bir seçim olur. Çubuğu haznesinden çıkarıp kibrit gibi çaktığınızda kolayca ateşi yakabilirsiniz. Pürmüz de fiyat performans açısından değerlendirmeniz gereken bir diğer üründür. 1300 derece sıcaklığa sahip bu ürünü; hobi, mangal, kamp vs. alanlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Alev sabitleme özelliği ile aleti ateşledikten sonra elinizi ateş tuşundan çektiğinizde de ürün çalışmaya devam eder. Ateş uzunluğunu ayarlayabildiğiniz için isterseniz 6-7 cm civarına kadar ateşin uzunluğunu değiştirebilirsiniz. Kimi zaman yoğun yağan bir yağmur, kimi zaman sert darbelerle sarsılacak kamp çantanız hayati önem taşıyan ateşi üretebileceğiniz herhangi bir küçük aracı tehlikeye atabilir. Bu nedenle profesyonel derecede bir kamp için kaliteden vazgeçmemeli ve seçimleriniz hangi üründen yana olursa olsun kesinlikle dayanıklı ürünler bulabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Fiyatlar

Her Bütçeye Uygun Fiyatlar

Kamp hayatı her bütçeyle uyumlu bir şekilde kurulabilir. Kalacağınız süreyi ve kişi sayısını ayarladığınızda buna göre fiyat aralığınızı derecelendirebilirsiniz. Doğayla uyumlu hale gelmek artık çok kolay, kullanışlı ürünleri bulduğunuzda ulaşılabilir fiyatlarla kamp eşyalarını satın alabilirsiniz. Sevdiklerinizle kuracağınız güzel bir kamp alanında kaliteli vakit geçirirsiniz. Kaliteli zaman geçirmek için fazlasıyla alternatif olsa da günü teknolojiden uzak ve doğada güvenli bir şekilde geçirmek isteyenler için bütçeleriyle uyumlu fiyatlar müşterileri memnun eder. Ürünler özelliklerine ve marka farklılıklarına bağlı olarak fiyatlandırılır. Magnezyum taşlarının da geniş bir fiyat aralığı vardır. Kampta yapmak istedikleriniz için yeterli olan bir ürünü ayırdığınız bütçenize göre rahatlıkla bulabilirsiniz. Metal kibrit fiyatları da içerdiği adet sayısına göre değişebilir, kullanacağınız süre ve ihtiyacınız olan alan sayısına göre bunu belirleyebilirsiniz. Her bütçeye ve gereksinime göre ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Birçok marka, müşterilere hitap eden çeşitleri geliştirmek için dünyadaki önemli markaları temel alır. İnceleyebileceğiniz kamp gereçleri de dünya standartlarındaki ürünlerdir. Fiyatları etkileyen unsurlardan biri de; çoklu ya da tekli olarak satılmalarıdır. Daha uygun fiyata satın almak için ürünlerin içerik sayılarına bakabilirsiniz. Kendi kamp deneyiminiz için size uygun olan ürünlere karar verebilirsiniz. Kaliteli olan ürünler diğer seçeneklere göre farklı fiyat aralıklarında değerlendirilir. Fiyat performans açısından oldukça kaliteli birçok ürüne Trendyol’dan ulaşabilirsiniz. Kendi zevkleriniz ve ihtiyaçlarınız açısından en yeterli olan araçları bulmak için ürünlerin görsellerini ve detaylı açıklamalarını inceleyebilir bu sayede bütçenizle uyumlu olan eşyalara daha kolay karar verebilirsiniz. Farklı formlar fiyat üzerinde etkili bir konudur. Trendyol’u ziyaret ederek birçok ürünün fiyatı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Trendyol’un kullanımı rahat uygulamasını indirip bildirimleri açarak da her türlü ürün hakkındaki kampanyaları takip edebilirsiniz.

Trendyol’da Kamp Çakmakları

Trendyol’da Kamp Çakmakları

Kalabalık alanlardan uzak durulması gereken bu günlerde doğaya açılmak birçok insanın yakın zamanda gerçekleştireceği bir planı haline gelir. Güzel bir sahil kenarında denize doğru sıcak bir çayı yudumlamak, kuş sesleriyle uyanmak, çiçek kokuları arasında dolaşmak, özgürce temiz havayı içine çekmek insanların hayalini süsler. Ya da bir orman içerisine doğayla uyumlu bir şekilde kurulacak bir çadır ile kişi kendini huzurlu bir deneyimin içerisinde bulur. Kamp alanında konforunuzu sağlayabileceğiniz çadır, termos, uyku tulumu ve daha birçok ürünü doğru seçmeniz rahatınız için çok önemlidir. Kamp malzemelerini her zaman avantajlı fiyatlarla Trendyol’dan satın alabilirsiniz. Kendisine ve ailesinin sağlığına dikkat eden kişiler için Trendyol her türlü ürünü online olarak müşterilerine sunar. Ürünlerin görselleri ve ayrıntılı açıklamaları sayesinde müşteriler gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilir. Kamp alanında yakacağınız güzel bir ateş ile hem içiniz ısınır hem de ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ateşinizi yakmak için tercih edebileceğiniz kamp çakmak taşı seçenekleri ve çok daha fazlası Trendyol’da yer alır. Kamp planı çerçevesinde ihtiyaç duyulan malzemelere online olarak sağlıklı ve güvenli bir şekilde Trendyol’dan ulaşmak müşterilerin vazgeçilmezi haline gelir. Trendyol, uzun yıllardır sizlerin memnuniyetini ön planda tutarak farklı marka ve satıcıların ürünlerini sunar. Ürün özelliklerine ve hakkındaki doğru açıklamalara Trendyol ile ulaşabilirsiniz. Ürünlerin özellikleri detaylı bir şekilde ilgilenenlerin erişimine sunulur. Çeşitli ürün skalası aradığınız seçeneği bulmanıza yardımcı olurken filtreleme gibi özellikleri kullanarak elinizdeki çeşitliliğini azaltabilirsiniz. Trendyol onayından geçerek müşterilere sunulan yorumlar ise ürün hakkında fikir edinmenizi sağlayarak seçim yapmanızı kolaylaştırır. Ürünlerin fiyatlarını inceleyerek bütçenize uygun olan seçeneği satın alabilirsiniz.