Marka
Nurgaz
Stanley
Penguen
Freecamp
Starbucks
KORKMAZ
Bambum
Baysal
Cooker
LAKEN
Vagonlife
Hediyehanem
Zippo
Silvio Monetti
HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRIN
Aladdin
Hunter
S.T. Dupont
Contigo
Master
Sigg
Herevin
Corkcicle
TEFAL
Tantitoni
Qmatara
Polar Watch
VICTORINOX
Biggdesign
Hiper
Karaca
Trendix
Bic
Schafer
Dometic
And Outdoor
Emsan
ZOJIRUSHI
Defacto
Tupperware
Miniso
Coghlans
TREND
Lotus
Uzspace
Transformacion
Remetta
Salewa
Gondol
Frank Martin
Marka
Thermos
Wmf
Kitchen World
Neva
HomeCare
Trekmates
Arma House
Lenox
Skygo
Smart Shake
Berghoff
Quiksilver
Sinbo
Babyjem
KaktüsKedi
Relax
Vaude
Sahra
Xolo
Vango
AROW
İpek
CVS
Jack Wolfskin
Jumbo
Robens
Primo
Aygaz
Porland
Kristal
3M
Edco
Mukko Home
Legami
English Home
Jerf
Fenerium
Paşabahçe
Madame Coco
Arena
Tchibo
Sevi Bebe
Taşev
Eltos
Gerber
Universal
iBag
Diplomat
Noon Collection
Reisenthel
KUSTAR
Öncü Kamp
Tedarikcenter
Nuk
Nehir
Paçi
ModaCar
EvoBond
Sgs
Watton
İkram Dünyası
Queen's Kitchen
Coleman
Buffer
Hakan Çanta
Easy Camp
Busso
Makalu
Cookplus
Şahin
Cars
Weblonya
Umix
Santoro
Bobble
Anka
Kahve Dünyası
Helen's Home
FREE
checkmate
Meleni Home
Dijitsu
Taksun
Chicco
Hobby
Slazenger
Yargıcı
Nike
LC Waikiki
Bun Design
Yaygan
Hera
Sema Bebe
Tabac
SNR
AWOX
DOĞRULAR
FANTOM
Intex
TURBO
MasterCare
VESTEL
Everest
Enjoy
Marmot
Moonstar
Helly Hansen
Gsi
Dmm
TRYON
Skip Hop
Cooler Master
Motomo
Panther
Tatonka
Narin
Refikadan
Akayev
Royal Windsor
Buz Devri
Retro
Gülsan
Unicorn
Leitz
Lions
Uğur
Dermosept
Penny
ACE
Armelit
New Life
LCW Home
Spigen
Dualit
Göz-Göz Store
Binbirreyon
Aden
Kitchen Life
Pip Studio
Rainbow
Kama
Bravilor Bonamat
Keyfi Sepet
Nano Absolute
Vip Ahmet
Arzum
Avon
Kütahya Porselen
Davidoff
Arma Life
Köstebek
The North Face
Sony
Siemens
Winx
GoldMaster
Beats
Renk
"

Kamp Mutfak Ürünleri

" araması için 15469 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Kamp Mutfak Ürünleri

Keyifli bir açık hava etkinliği olan kampçılık, doğada vakit geçirmeyi sevenlerin tercih ettiği bir aktivite oluyor. Şehirden uzaklaşıp doğal yaşam alanlarında deneyim kazanmak ve dinlenmek amacıyla yapılıyor. Doğa sporlarıyla uğraşan kişiler de sık sık kamp yapıyor. Kamp sırasında en çok ihtiyaç duyulan kamp mutfak ürünleri ise yapılan kampın türüne göre değişim gösteriyor. Ama temel ihtiyaçlar hep aynı kalıyor. Macera kampı, bisiklet ve motosiklet kampı ya da kış kampı gibi türleri bulunan kamp aktiviteleri için gerekli olan kamp mutfak ürünlerini, Trendyol kamp malzemesi kategorisinde rahatça bulabilirsiniz.

En Önemli Kamp Mutfak Malzemeleri

Kamp kurmak ile piknik yapmak birbirine karıştırılsa da aynı içeriği taşımıyor. Kamp malzemelerin fazla ağır olmaması ve kamp çantasında taşınabilen ürünlerden oluşması gerekiyor. Ama kamp yapmaya araba ile gidecekseniz o zaman daha zengin bir kamp seti sahibi olabilirsiniz. Doğa yürüyüşü ve dağ tırmanışı gibi spor etkinlikleriyle birlikte yapılan kamplar için minimum malzeme ile yola çıkmak önem kazanıyor. Doğada birkaç gün geçirmek ve doğal yaşamı hissetmek için yapılan kamplara araba ile gideceğiniz için bir kamp masası götürmeyi düşünebilirsiniz. Katlanabilen portatif kamp masaları ile ihtiyacınızı kolayca karşılayabilirsiniz. Yemek yapmak için kullanacağınız bir tava ya da küçük tencereye ek olarak tabak, bardak, çatal ve kaşık da götürmeniz gerekiyor. Kamp çaydanlığı ve kamp ocağı ise en önemli kamp ürünleri arasında yer alıyor. Kamp kurarak tatil yapmayı planlıyorsanız, yanınızda soğutucu ya da buzluk götürmeniz ise kaçınılmaz oluyor. Kamp ocağını yakmak için kullanacağınız çakmak ile bulaşıklarınızı yıkayacağınız temizlik ürününü de unutmamanız gerekiyor. Yanınıza içeceğinizi sıcak veya soğuk tutmaya yarayan bir termos ile matara da alabilirsiniz. Gıda taşımak için kullanacağınız kaplar, çöplerinizi koyacağınız poşetler ve birkaç mug ile kamp için gerekli olan mutfak ürünleri ihtiyacınızı tamamlayabilirsiniz.

Kamp Mutfak Ürünlerinin Özellikleri

Kamp yapmaya giderken günlük yemek yapmanıza yetecek miktarda kamp mutfak malzemesi götürmeniz yeterli oluyor. Alacağınız ürünleri kolay taşınabilen malzeme ile yapılmış modellerden seçerseniz daha rahat edebilirsiniz. Kullan-at özelliği taşıyan plastik kaşık, çatal ve bıçaklar, keskin bir bıçak, çelik klipsli yemek saklama ve gıda taşıma kapları, vakumlu soğuk içecek matarası ve çelik termos en kullanışlı kamp mutfak ürünleri arasında yer alıyor. Benzin veya mazot ile çalışan kamp ocaklarını, mini ateş üstü ızgara modellerini, bez buzlukları, soğutucu çantalı tabureleri ve termos bardakları da tercih edebilirsiniz. Kamp süresince besinleri bozulmadan korumanıza yarayan ve kolayca temizleyip pişirmenizi sağlayan ürünlerin yanınızda olması ise büyük önem taşıyor. Birbirinin içine geçen böylece az yer kaplayan saklama kaplarını, tencere ve tavaları seçebilirsiniz. Hafif yapılı olmaları nedeniyle alüminyum malzeme ile üretilen bardakları, kupaları, tencereleri, tavaları ya da emaye mug modellerini tercih edebilirsiniz. Kamp ocağı ve kamp çaydanlığı seçimi yaparken de kolay taşınabilen modellere yönelebilirsiniz.

Kamp Mutfak Ürünleri Fiyatları

Yapmak istediğiniz kamp çeşidine uygun özellikte kamp mutfak seti alırsanız, ekonomik bir alışveriş yapabilirsiniz. Evde kullanılan ürünlerden daha farklı niteliklere sahip olan kamp mutfak malzemeleri değişen fiyat özellikleri ile sunuluyor. Kamp ürünleri markalarına, tasarımlarına ve sundukları işlevsel özelliklerine uygun fiyatlarla satılıyor. Soğutucu ve buzluk gibi ürünlerin fiyatları, diğer kamp mutfak ürünlerinden daha yüksek oluyor. Termoslar, saklama kapları, tencere, tava ve tabak setleri malzeme ve tasarım özelliklerine uygun fiyatlar taşıyor. Trendyol kamp malzemesi kategorisi size birçok ürün modeli sunuyor. İhtiyacınız olan kamp mutfak malzemelerine kolayca sahip olabilirsiniz.