"

Kanz

" araması için 327 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Kanz

Joseph Kanz tarafından 1949 yılında kurulan ve çocuk modasına öncü olmayı amaç edinen Kanz, her çocuğun ihtiyacının farklı olduğu ilkesiyle hareket ediyor. Çocukların tıpkı fiziksel özellikleri gibi bilişsel özellikleri ve duygu durumları da birbirine oranla değişiklik gösteriyor. Kanz'ın bu durumu ilke edinmesi ve bu yönde tasarım ve üretim yapması çocukların kendi kişiliklerini bulması açısından önem taşıyor. Kanz; çocuk kıyafetleri, oyuncaklar, bebek bakım eşyaları üreterek onların bireysel kimliklerini ön plana çıkarmayı amaçlıyor. Kanz online alışveriş keyfi indirimli fiyatları ve geniş ürün yelpazesiyle Trendyol'da sizi bekliyor.

Her Çocuğun Tarzına Uygun Tasarımlar Trendyol'da

Tekdüze çocuk kıyafetlerinden sıkılan aileler Kanz'ın özgün tarzından etkileniyor. Böylelikle çocuk modasında yeni bir döneme geçiliyor. Kanz giyim ürünlerini üretirken doğal ve vücuda herhangi bir zararı dokunmayacak kumaşlar tercih ettiğinden çocuklar rahat kıyafetlerin keyfini çıkarıyor. Kanz; bebek giyimde de çocuk giyimde de kalitesinden ödün vermeden tasarımlar yapıyor. Kanz bebek ve çocuk montlarıyla kış daha sıcak geçerken Kanz uyku tulumuyla rahat bir uyku çocukları bekliyor. Kanz her sezon tasarımlarda kullandığı renkler ve desenlerle bahar mevsimini yaşatıyor. Bahar ve yaz aylarında Kanz bebek elbiseleriyle Kanz sandalet modelleri kombinleniyor, evinizde çiçekler açıyor.

Annelerin Tercihi Sağlıklı Materyaller ve Fonksiyonel Tasarımlar

Kanz bebek arabası ve puset modelleriyle de annelerin ve anne adaylarının tercihi oluyor. Annelerin Kanz'ı seçmelerindeki ana etken üretimde ve tasarımda fonksiyonun ön plana çıkmasından kaynaklanıyor. Bebek arabası, oto güvenlik koltuğu, park yatak, mama sandalyesi ve puset Kanz'ın hayat kolaylaştırıcı işlevsel ürünlerinin başında geliyor. Kanz Yürüyüş Arkadaşım sayesinde çocuğunuzun ilk adımlarını atması eğlenceli hale geliyor. Kanz Bloom Travel Sistem bebek arabası sayesinde bebekli seyahatler daha rahat geçiyor. Tüm taşıma aparatlarını bir arada bulunduran Kanz Travel Sistem bebek arabasının içerisinde puset de yer alıyor. Ürünlerde farklı renk seçenekleri sayesinde her zevke hitap eden bir seçenek bulmak mümkün oluyor. Böylelikle hem anneler hem de bebekler mutlu oluyor.

Zihinsel Gelişimin Temelleri Küçük Yaşta Atılıyor

Kanz, çocukların zihin gelişiminin küçük yaşta oluştuğunun farkında olarak buna yönelik oyuncaklar tasarlıyor. Eğitici ve öğretici Kanz oyuncaklardan; Kanz İlk Kumandam ile çocuğunuz şarkılar eşliğinde sayıları, hayvan ve araç seslerini öğreniyor, Kanz Neşeli Kule ile 10 ay ve üzeri çocukların zihin ve el koordinasyon becerileri gelişiyor, Kanz Eğitici İlk Akıllı Telefonum ile bebekler taklit döneminde anne babalarını örnek alırken öğretmeyi amaçlıyor. Kanz Oyun Parkı ile kendine ait alanı oluşan çocukların uyku ve oyun alanı birleşiyor.

Minikler İçin Tarz Tasarımlar 

Kanz alışılmışın dışında çocuk giyim modelleri üretiyor. Farklı mont seçeneklerine sahip olduğundan hem kız hem erkek çocuklar için geniş bir ürün yelpazesi oluşuyor. Kanz erkek çocuk montlarında farklı desen ve renklerin yanı sıra tasarım olarak da Kanz astronot mont ve tulum modelleriyle ilgi çekiyor. Kanz bebek tulumları ve Kanz bebek montlarıyla bebeklerin doğdukları günden itibaren üşümemesi amaçlanıyor. Kanz pantolonlar, Kanz sweatshirtler ile kombinlenerek tarz bir görünüm oluşturuyor.

Evde de Kanz Annelerin Bir Numaralı Yardımcısı

Annelerin çocuk bakımında en çok ihtiyaç duyduğu eşyalar Kanz'da üretilerek beğeniye sunuluyor. Bebek bakımı eşyalarını bir arada tutabileceğiniz Kanz çanta, içeride ya da dışarıda bebeği soğuklardan koruyabileceğiniz Kanz bebek battaniyesi, bebeğinizi temizlerken aynı zamanda keyifli vakit geçirebileceğiniz Kanz bebek banyo seti ile çocuklu hayatta karşınıza çıkabilecek her soruna yönelik çözümler Kanz'da yer alıyor. İndirimli bebek ürünleriyle Kanz Trendyol'da ebeveynleri bekliyor.