"

Karali Çay

" araması için 57 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Karali Çay

1993 yılında Rize'de kurulan Karali Çay, bugün geniş dağıtım ağıyla Türkiye'nin farklı noktalarındaki faaliyetlerini sürdürüyor. Karali; organik dökme siyah çay, süzen poşet ve demlik poşet çaylarıyla farklı tüketici taleplerini karşılamaya devam ediyor. Her geçen yıl pazar payını artıran ve tüketici nezdindeki güvenilirliğini sağlamlaştıran marka; Karadeniz Harman, Premium Filiz, Tiryaki, Alternatif Çay, Demlik Süzen Poşet ve Demliğin Beklediği gibi çay çeşitleriyle müşterileriyle buluşuyor.

Karali Çay Çeşitleri

Karali Çay çeşitleri, farklı beklenti ve ihtiyaçlara cevap veren seçenekleriyle beğeni topluyor. Bu seçeneklerin başında Karali Organik Çay geliyor. Rize'nin Güneysu ilçesinde bulunan organik çay tarlalalarından elde edilen çay, özenle toplanıp paketleniyor. Üretim aşamasından tüketime kadar tüm süreçlerde sertifikalanan Karali organik çay, özel üretim bir çay markası olarak dikkat çekiyor. Sağlıklı yaşama önem veren çay tiryakilerine hitap eden Karali organik çay, güvenle ve keyifle içiliyor. Yeşil çay yaprağının üst kısımlarından elde edilen Karali filiz çay, hem burukluğu hem de lezzeti, aroması ve kokusuyla oldukça özel bir çay çeşidi olarak öne çıkıyor. Karali Çay'ın özel üretimi olan bu çay çeşidinin en önemli özelliği, az miktarla çok dem sağlaması olarak dikkat çekiyor.

Karali Tiryaki Çay

Karali Çay'ın günün her saatinde çay içmeyi seven, kaliteli ve lezzetli bir çay arayışında olan müşterilerine özel olarak sunduğu Karali Tiryaki Çay; kokusu ve aromasıyla beklentileri karşılıyor. Çay bitkisinin üst kısmında bulunan yapraklarından elde edilen Tiryaki Çay, kahvaltılarda ve akşam yemeklerinden sonra yüksek kalite bir keyif çayı içebilmeyi mümkün kılıyor. Karali'nin harman, tomurcuk ve vending çay çeşitleri ise az miktarla çok dem sağlayan çay çeşitleri olarak öne çıkıyor. Hızlı dem veren ve ince çaydan oluşan bu çay çeşitleri, aynı zamanda çay otomatlarında da kullanılabiliyor. Karali Geleneksel Turist Çayı, yeşil çay yapraklarının geleneksel lezzetini taşıyor. Özel harmanı, lezzeti ve aromasıyla günün her anı tercih edilebilecek bu özel çay çeşitleri, çayda kaliteyi bir adım öteye taşıyor.

Karali Poşet Çaylar

Karali; bitki, meyve ve siyah çay çeşitlerinden oluşan poşet çay seçenekleriyle de öne çıkıyor. Yeşil çay yaprağının filiz kısmındaki en özel yapraklardan elde edilen poşet siyah çaylar, hızlı dem vererek her yerde çay keyfi yapabilmeyi mümkün kılıyor. Karali bitki ve meyve çayları içerisinde ise ıhlamur, adaçayı, kuşburnu, form ve nane limon çayı, böğürtlen, papatya, yeşil çay, yaseminli yeşil çay ve limonlu yeşil çay gibi çeşitler bulunuyor. Karali Premium Süzen Poşet ise havayla teması önleyen poşetlerle paketleniyor. İlk günkü tazeliğini ve lezzetini koruyan süzen poşet çaylar, kendine özgü çay karışımlarıyla da öne çıkıyor. Karali Demlik Poşet Premium Siyah çay ise özel Seylan harmanı ile tüketicilere standart bir lezzet sunuyor. Karali poşet çaylarda kullanılan gıdaya uygun doğal filtre kâğıtlar ile aroma kaybının önüne geçiliyor. Karali tarafından üretilen organik bardak poşet bitki ve meyve çayları, zengin çeşitleri ve lezzetleriyle hem doğal hem de benzersiz bir lezzet sunuyor.

Karali Çay Fiyatları

Siyah çay, bitki çayı ve meyve çayları başta olmak üzere birbirinden lezzetli ve sağlıklı harmanları çay tiryakileriyle buluşturan Karali Çay, kalite ve aromanın yanı sıra ekonomik olarak da diğer çay markalarından ayrılıyor. Kokusu, aroması ve tadıyla öne çıkan Karali çay çeşitleri, uygun fiyatlarıyla beğeni kazanıyor. Karali çay fiyatları, hesaplı ve kaliteli bir çay markası arayışında olanları tatmin ediyor. Özellikle günün her saatinde çay tüketenler için avantajlı bir seçenek olan 5 kilogramlık çaylar, uzun süre tüketilebiliyor. Karali 5 kg çay fiyatı ile tüketicilerin takdirini kazanıyor. Trendyol, Karali çay çeşitlerini çay tiryakilerine oldukça avantajlı fiyatlarla sunuyor.