"

Karcher

" araması için 69 sonuç listeleniyor

Karcher

Yenilikçi üretim anlayışı doğrultusunda kurulduğu yıldan bu yana büyük bir gelişme gösteren ve temizlik sektöründe dünya lideri olma yolunda hızla ilerleyen Karcher, elektrikli süpürge ve basınçlı yıkama makineleri ile temizlik teknolojilerinin öncülerinden biri konumunda bulunuyor. Ev ve bahçe temizliğinin yanı sıra profesyonel kullanıma uygun ürünler de geliştiren ve geliştirdiği her üründe başarı ve kalitesini bir kez daha kanıtlayan Karcher, temizliğe yönelik bütüncül yaklaşımı ile dikkat çekiyor. Geleneksel temizlik yöntemlerinin dışına çıkıp pratik ve etkiliyici işlemler yapabilen Karcher ürünleri ile temizlik profesyonel ve basit bir hale geliyor.

Karcher Tarihi

Temizlik teknolojilerinin lider markası Karcher'in tarihi 1924 yılına kadar uzanıyor. 1924 yılında henüz 24 yaşındaki genç mucit ve girişimci Alfred Kärcher tarafından ortaya konulan marka, bir aile şirketi halini alarak profesyonel bir kimliğe bürünüyor. İlk zamanlar ısıtma teknolojilerine yoğunlaşan Karcher, 1950 yılından itibaren temizlik alanına giriş yapıyor. Kısa sürede uluslararası bir statüye yükselen ve satış rakamları ile pazarı alt üst eden marka, ilk on yıl içinde 16 farklı ülkeye ulaşır hale geliyor. Günümüze kadar her geçen yıl büyümesini sürdüren Karcher'in şu an 57 ülkede kendi girişimi, 190'dan fazla ülkede ise satış noktası bulunuyor. Karcher tüm dünyaya hizmet veriyor, temizlik denildiğinde akla ilk gelen markalardan biri Karcher oluyor. 

Karcher Ürün Çeşitliliği

Ev temizliği, bahçe temizliği, araç temizliği ya da profesyonel temizlik hizmetleri fark etmeksizin temizlik eylemi içeren tüm işlemlerde Karcher kullanılabiliyor. Karcher'in ürünleri geniş bir ürün çeşitliliği sunuyor. Basınçlı yıkama makinelerinden zemin cila makinesine, çim biçme makinelerinden halı yıkama makinelerine ve elektrikli süpürgelere kadar akıl almaz bir ürün gamına sahip olan Karcher'in öne çıkan ürünlerini ise basınçlı yıkama makineleri ve elektrikli süpürgeleri oluşturuyor. Temel temizlik ihtiyaçlarına başarılı cevaplar verebilen basınçlı yıkama makinesi ve elektrikli süpürge modelleri, neredeyse tüm dünyada kullanılıyor. Karcher süpürge ve Karcher buharlı temizleyici modelleri ile popüler olan markanın Karcher elektrik süpürgesi gibi ürünlerinin tamamı başarılı görülüyor. Bu iki modelin yanı sıra Karcher'in buharlı temizlik makinesi, cam temizleme makinesi ve dış alan temizleyicisi gibi ürünlerini de müşterilerine ulaştıran Trendyol, markanın birçok ürününü barındırıyor.

Karcher Ürün Özellikleri

Karcher'in ürettiği buharlı temizlik makinelerinin tamamında geniş su depoları dikkat çekiyor. Sürekli doldurulabilen hazneler kullanımı kolay ve etkili bir hale getiriyor. Karcher imzalı ürünlerde çok sayıda başlık bulunuyor. Her ihtiyaca uygun bir başlık sunan marka, spesifik anlamda güçlü performans gösterebiliyor. Zemin yapısı, yüzey boyutu gibi değişkenler temizliğin kalitesini etkilemiyor, çünkü Karcher ürünleri her problemin üstesinden kolaylıkla geliyor. 

Karcher ürünleri ile temizlikte kimyasal kullanımı son buluyor. Bakterilerin %99,9'unu yok edebilecek gücüyle tam performans sergileyen Karcher markalı temizlik makineleri, az eforla yüksek etki gösterebiliyor. Elektrikli süpürgelerde alerjisi olanları da düşünen marka, yenilikçi su filtreleri ile ferah bir hava oluşturuyor. Ürünlerin şık tasarımı, hareket özgürlüğünü ayrı bir boyuta taşıyor.

Karcher Şirket Politikası

Karcher'in, kurumsal açıdan bakıldığında, yalnızca ekonomik temelli bir anlayışa sahip olmadığı görülüyor. Karcher sürdürülebilirliğe yönelik yapılan çalışmalar, çevre bilincine yönelik sorumluluklar, yenilenebilir enerji kullanımına ilişkin duyulan hassasiyet gibi geniş perspektifli ve çevreci bir politika güdüyor. Kültürel ve sportif sponsorluk katkılarıyla toplumsal desteklerini sunan ve kurulduğu günden bu yana 1500'ün üzerinde patent ve dizaynın altına imzasını atan Karcher, müşteri odaklı üretim ve satış anlayışı ile ön plana çıkıyor. Bir aile şirketi olan marka, kendi deyimi ile topluma karşı duyduğu sorumluluklar sayesinde ayakta kalıyor. Ürettikleri ürünlerden sunduğu hizmetlere kadar sürecin tamamında çevreye uyumlu olma prensibinden vazgeçmeyen Karcher, büyüme oranlarını ve başarısını da bu misyon ve vizyonuna borçlu oluyor.

Karcher Fiyatları

Karcher markasının sunduğu ürünler farklı fiyat aralıkları ile dikkat çekiyor. Ürün tipi ve modelinin yanı sıra motor gücü, teknolojik donanımlar, teknik detaylar ve tasarım gibi faktörlere bağlı olarak değişen fiyatlar, genel olarak uygun bir görünüm sergiliyor. Müşteri odaklı bir hizmet sunan Trendyol, her markada olduğu gibi Karcher'de de ayrıcalıklı fiyatlar sunuyor. Müşterinin yanında olan ve her yerde her zaman kolay bir alışveriş deneyimi yaşatmayı amaçlayan Trendyol, Karcher'in birçok ürününü müşteri ile buluşturuyor. Karcher'in başarılı ürünlerine Trendyol ayrıcalığı ile sahip olmak için ürünleri hemen sepete atabilir, çok sayıdaki avantajdan yararlanabilirsiniz.

Yukarı Çık