placeholder
"

Kare Saat

" araması için 6443 sonuç listeleniyor

Ev Aksesuarlarından Kare Saat Çeşitleri Trendyol'da!

Zamanın ölçümlenebilmesini sağlayan yegane araç ürünü kare saat modelidir. Bu ölçümlenebilmenin yanı sıra bireylerin aksesuar ya da şık bir takı olarak da tercih ettiği bu ürün, geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Erkek, kadın ve çocuklar için farklı modellere sahip olmasının yanı sıra marka özelinde tasarımsal değişiklikler yaşanır. Pratik bir işleve sahip olması ile kare saat kadın kullanıcılar için kombin tamamlayıcı olarak kullanılır. Kare saat erkek kullanıcılar için olmazsa olmaz bir ürün olması yönü ile öne çıkar. Kadınlar tarafından aksesuar özelliği taşısa da erkekler daha çok işlevsel ve zaman ölçümü olarak tercih eder. Bu durum aslında kullanıcıların beklenti ve isteklerine göre de şekillenmektedir. Her sezon kullanılabilen kare akıllı saat modelleri teknolojik gelişmelerle beraber hayatımıza girdi. Özellikle tasarımsal anlamda büyük bir değişikliğe gidilmesi aslında kullanım alanını da şekillendirmeyi başardı. Akıllı kare saat kullanışlı bir formda yer alması ile beraber günlük kullanımda yanımızdan ayırmayacağımız aksesuardır.

Yüksek Sınıf Kaliteli Materyallerden Üretilen Kare Saat

Yüksek Sınıf Kaliteli Materyallerden Üretilen Kare Saat

Kare saat modelleri nostaljik dokunuşlarıyla beraber modern tasarımları ile yer alır. Plastik, silikon, deri gibi pek çok kayış modeline sahip tasarımları görmek mümkündür. Saat kadranının içerisinde yer aldığı ve bütün göstergeleri barındıran alana kasa denir. Bu kasa tipleri dikdörtgen, yuvarlak gibi şekillerde yer alabildiği gibi en sık tercih edilen türü karedir. Minimal kare saat modelleri hem işlevsel hem de estetik anlamda kullanıcıları tarafından büyük bir beğeni kazanmıştır. Yüksek sınıf kalitede materyallerden üretilen bu ürün modelleri, uzun süreli kullanım imkanı tanır. Bu sayede her ne kadar gün içinde sıklıkla da kullansanız kolayca soyulma gibi durumlar yaşanmaz. Ayrıca hassas cilt yapısına sahip olan kullanıcılar için farklı kayış seçenekleri yer alır. Kare formundaki ürünü kendi zevkinize uygun kayış tipi ile birleştirerek kullanabilirsiniz.

Farklı Tasarımları ile Kare Saat

Farklı Tasarımları ile Kare Saat

Vintage kare saat eskisinin modasının tekrar tekrar gündem olmasını sağlar. Nostaljik tasarımı ve havası ile özel bir tarza sahiptir. Kullanıcılar tarafından büyük bir ilgi gören bu model, oturtmalı, tokalı ya da kemerli olarak farklı çeşitlerde sunulur. Küçük kare saat modelleri de özellikle minimal desenlerin tercih edildiği moda anlayışına özel tasarlanmıştır. Bu kullanıcılar daha sade ve şık tasarımları tercih eder. Her ne kadar küçük boyutta yer alsa da işlevsel kullanımından ödün vermez. Dijital kare saat modellerinde karşımıza çıkan takvim göstergesi ve kronometreler bu ürün modeline has bir özelliktir. Kasa tasarımların herhangi bir bölümüne konumlandırılan bu özellik sayesinde zaman ölçümünden daha fazlasına sahip olabilirsiniz. Bazı modellerde sunulan su geçirmezlik özellik dalgılar tarafınsan sıklıkla kullanılıyor. Bu dayanıklı yapı sayesinde zaman ya da lokasyon fark etmeden aktif bir kullanıma sahip olabilirsiniz.

Kare Saat Modelleri Özellikleri ve Fiyatları

Kare Saat Modelleri Özellikleri ve Fiyatları

Kare duvar saat ev ve ofis dekorasyonlarının büyük bir tamamlayıcısıdır. Farklı renk skalasına sahip olması ile kullanıcılar oda tasarımlarına göre bu ürünü tüm odalarda kullanabilir. Küçük metrekarelere sahip olan odalarda tercih edilme nedeni çok fazla yer kaplamayıp özel bir kare tasarımına sahip olmasıdır. Desen, renk gibi alternatifler ile modern bir şıklık kazanabilirsiniz. kare saat fiyatları marka, ürün özellikleri ve kayış türüne göre çeşitlenir. Ürün özellikleri markaların geliştirdiği bir özellik olduğu için sade modellere göre farklı fiyat politikası izlenir. Ürün hakkında daha fazla bilgi almak ve marka fiyatlandırmasını görüntülemek için Trendyol'u inceleyebilirsiniz.