"

Kareli Defter

" araması için 74600 sonuç listeleniyor

Kareli Defter Çeşitleri ile Notlarınızı Alın

Kırtasiye malzemeleri günlük hayatın her alanında kullanılan ürünler arasında yer alır. Okul ve ofislerin olmazsa olmaz ihtiyaçları arasında yer alan ürünler, ev ortamında da çeşitli amaçlarla fonksiyonellik kazanır. Kareli defter çeşitleri ise özellikle okullarda en çok kullanılan malzemeler içinde bulunur. İlkokul öğrencilerinden yüksek lisans öğrencilerine kadar herkesin kullandığı bir ürün olması ile günlük yaşantının her anında kendine yer bulur. Matematiksel işlemlerin daha rahat bir şekilde yapılmasına imkân tanıyan kareli tasarımıyla kullanışlı bir parça haline gelen ürünler, farklı kapak tasarımları ile de kullanıcıların ilgisini çeker. Gereksinimlerinizi belirledikten sonra birbirinden farklı onlarca büyük ya da küçük kareli defter çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Kareli Defter Boyutları, Sayfa Sayıları ve Tipleri

Kareli Defter Boyutları, Sayfa Sayıları ve Tipleri

Kareli defter kullanımı kolay ve pratik olmasıyla öne çıkar. Aynı zamanda değişken kareli defter kare ölçüleri sayesinde ürünün kullanım alanını genişletebilirsiniz. Boyut, tel tipi ya da sayfa sayısıyla pek çok farklı alternatife kısa süre içinde ulaşabilirsiniz. Kareli defter telli ya da telsiz olmak üzere genel anlamda iki farklı kategoriye ayrılır. Telli kareli defter ihtiyaç durumunda sayfaların daha rahat bir şekilde koparılmasıyla öne çıkar. Çoklu kareli defter ise bölümlere ayrılmasıyla birden fazla dersin tek bir yerde toplanmasını mümkün kılar. Bölmeli kareli defter sayfa sayısı ve bölümleri bakımından kendi içinde çeşitlendirilir. Ürünleri incelediğinizde 2, 3, 4, 5 ortalı, 5, 6 bölmeli kareli defter gibi değişik onlarca seçenek olduğunu görebilirsiniz. Ciltli kareli defter olarak da isimlendirilen ürünler, lise ve üniversite öğrencileri arasında oldukça popülerdir. Aynı zamanda kareli defter 40, 80, 100, 120, 200, 300 yaprak gibi farklı seçeneklere sahiptir. Bölmeli kareli defter çeşitlerinden kareli metot defter modellerine kadar aradığınıza kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Farklı Kapak Tasarımlarıyla Kareli Defter Çeşitleri

Farklı Kapak Tasarımlarıyla Kareli Defter Çeşitleri

Kareli defter A4 ya da A5 gibi farklı boyut seçeneklerine sahip olmasıyla beraber farklı kapak tasarımlarıyla da kullanıcılara çok fazla seçenek sunar. Çocuklara hitap eden çizgi film karakterlerinin yer aldığı kareli defter modelleri sayesinde küçük yaştaki kullanıcılar derslere daha fazla ilgi gösterebilir. Silik kareli defter çeşitleri ise kapak tasarımında minimalist detaylar kullanılmasıyla daha çok büyük yaştaki kullanıcılara hitap eder. Örneğin, büyük kareli defter çeşitlerinin kapaklarındaki küçük figürler, ürüne sade ve zarif bir hava kazandırır. Kareli defter sert kapak ya da plastik kapak gibi kendi içinde çeşitli türlere ayrılır. Sert kapaklı olanlar genellikle karton gibi sağlam malzemelerden üretilir. Plastik olanlar yumuşak bir dokuya sahip olmasıyla kareli eskiz defteri kullanmak isteyenler için daha kullanışlı hale gelir. Çeşitli tasarımlara sahip 200, 300 ya da 100 yapraklı kareli defter fiyatları ve modellerine kısa süre içinde ulaşabilirsiniz.

Trendyol'da Kareli Defter Fiyatları

Trendyol'da Kareli Defter Fiyatları

Kareli defter spiralli ya da spiralsiz gibi farklı seçeneklere sahiptir. Ürünler arasında A4 ya da A5 kareli defter gibi boyut bakımından çeşitlilik gösteren ürünler görebileceğiniz gibi daha küçük boyutlardaki modellerle de karşılaşabilirsiniz. Kareli not defteri günlük hayatta hızlı bir şekilde not alınması gerektiği durumlarda kullanışlı hale gelir. Matematik kareli defter çeşitleri genellikle A4 boyutunda olanlardan tercih edilir. Kapak, boyut ve kare boyutu bakımından kendi içinde kategorilere ayrılan modeller, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Sahip olduğu bu çeşitlilik sayesinde de kareli defter fiyatları büyük bir aralıkta dağılma özelliği gösterir. Her bütçeye hitap eden seçenekler içinden ister kendiniz ister çocuğunuz için ideal parçaya kısa süre içinde erişebilirsiniz. Eğlenceli ve hareketli kapak tasarımlarından sade ve düz modellere kadar aradığınız her ürüne Trendyol avantajları ile vakit kaybetmeden sahip olabilirsiniz.