"

Karmen

" araması için 1129 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Karmen Halı

Özel olarak tasarlanan renk, desen ve tasarımları ile şıklığı ve zarafeti evinize taşıyan Karmen Halı, tüm koleksiyonlarını zevkiniz ve beklentilerinizden ilham alarak tasarlıyor. Etkileyici motiflerinin yanında kusursuz renk uyumuyla evinize ve ofisinize farklı bir boyut kazandıran modeller, geniş ürün seçeneklerine sahip zengin koleksiyonu ile pek çok çeşitlilik sunarak kullanıcılarına büyük kolaylık sağlıyor. Kaliteli dokuları ve özel tasarımları ile birbirinden farklı pek çok model, yaşam alanlarınıza bambaşka bir hava kazandırıyor. Doğaya ve insana saygı doğrultusunda oluşturduğu çevre bilinci ile nano teknolojisine sahip üretim modelini de bünyesine entegre etmeyi başaran Karmen Halı, özgün tasarımları ve etkileyici renk seçenekleri ile dikkat çekmeyi başarıyor.

Karmen Halı Tarihçe

Gaziantep’te kurulan Karmen Halı, 2015 yılında Bölgesel ve Uluslararası Marka ödülünü alarak üretimden satış sonrası desteğe kadar yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile ön plana çıkıyor. TS-EN ISO 9001 Kalite Standartları doğrultusunda uyguladığı yönetim anlayışı ile her ortama uygun dekoratif halı modelleri üreterek büyümeye devam eden marka, gelişmiş Ar-Ge ve inovatif üretim sistemiyle dünyadaki en yeni teknolojik gelişmeleri kendi bünyesine entegre ederek tüketicilerin beğenisine sunuyor. Doğal kaynakları koruma prensibi ile üretim sonucunda oluşabilecek atıkları en aza indirmeyi hedefleyen Karmen Halı, mevcut kaynakları en verimli şekilde kullanan, geri dönüşüm destekli bir üretim modeli ile dayanıklı ve kaliteli ürünler geliştirmeye devam ediyor.

Karmen Halı Ürün Çeşitleri

Dokusu, boyutu ve tasarımlarıyla birçok koleksiyona sahip olan Karmen Halı, birbirinden farklı motiflere sahip güzel ve özel ürün çeşitlerinin yanında kullanışlılığı ve görselliği de bir arada sunuyor. Çeşitli kreasyonlarda birçok Karmen Halı çeşitleri kullanışlı yapısı ve yumuşak dokusuyla kullanıcılar için ideal bir tercih olarak yer alıyor. Ayrıca istediğiniz ebatta özel kesim yapabileceğiniz Karmen Halı yolluk modelleri, evinizi daha hoş bir mekan haline getirmenize yardımcı oluyor. Özellikle geometrik şekillerin hakim olduğu bir tasarıma sahip olan Karmen Halı Gamze serisi, samimi ve mütevazı bir ortam yaratmak istiyorsanız uygun bir tercih olarak karşınıza çıkıyor. Sade renk çeşitleriyle modern motiflere sahip olan Karmen Halı Hünkar koleksiyonu, etkileyici şıklığı ile göz kamaştırıyor. Birbirinden güzel yedi renk seçeneğine sahip olan Karmen Halı Truva modeli ise sahip olduğu oval ve dikdörtgen boyutunun yanı sıra zarif ve şık motifleri ile evinize mükemmel bir uyum sağlıyor.

Nano Teknolojisi ile Üretilen Halı Modelleri

Halı sektöründe yenilikçi bir marka olarak yer alan Karmen Halı, yapılan pek çok araştırma ve geliştirme çalışmaları sonucunda nano teknolojisini bünyesine entegre ederek su ve leke tutmayan halı modellerini başarılı bir şekilde üretebiliyor. Kir ve bakteri oluşumunu engelleyen bu teknoloji sayesinde toksik gaz ve kötü kokuları yok eden Karmen Halı modelleri, zararlı kimyasallar içermeyen yapısıyla güvenli ve konforlu bir ortam oluşturmanıza yardımcı oluyor. Kendi kendini temizleyebilen özelliği sayesinde oldukça kullanışlı birçok halı modeli, dayanıklı ve uzun ömürlü yapısıyla etkileyici bir kullanım deneyimi sunuyor.

Karmen Halı Fiyatları

Boyutuna, iplik kalitesine, ilmek sayısına ve koleksiyon tasarımlarına göre farklılık gösteren Karmen Halı fiyatları, geniş ürün çeşitliliğinin yanında her bütçeye uygun fiyat avantajlarıyla ideal bir tercih olarak yerini alıyor. Seçkin tasarım anlayışıyla her ortama uygun pek çok model, sahip olduğu kullanım özellikleri ile kullanıcılarına çok büyük kolaylık sağlıyor. Tüm aşamalarda olduğu gibi müşteri beklentilerini de dikkate alan marka, esnek fiyat politikasıyla birçok Karmen Halı modellini kullanıcıları ile buluşturuyor.

Trendyol birbirinden farklı boyutlara ve motiflere sahip pek çok Karmen Halı modelini, uygun fiyat avantajları ile kullanıcılarının beğenisine sunuyor.