"

Kartal Yuvası

" araması için 154 sonuç listeleniyor

Kartal Yuvası

2001 yılında Beşiktaş taraftarlarına lisanslı kulüp ürünlerini ulaştırabilmek için kurulmuş olan Kartal Yuvası, kaliteli ve zengin ürün seçenekleriye Beşiktaşlıların beğenisini kazanır. Kadın ve erkekler için ayrı ayrı tasarlanmış üst ve alt giyim ürünleri, günlük giyiminizde tuttuğunuz takımı yansıtabilmeniz için size olanak tanır. Çocuklu aileler için de çok sayıda ürüne yer veren Kartal Yuvası, ebeveynlere çocuklarını erken yaştan itibaren Beşiktaşlı yetiştirebilme imkânı yaratır. Trendyol ile sahip olabileceğiniz Beşiktaş Kartal Yuvası ürünleri, hesaplı fiyatları ile hem takımınıza hem de bütçenize katkı sağlamayı başarır. Kartal Yuvası forma modelleri sezonlara göre farklı seçenekler sunar. Nostaljik formalar ile geçmiş sezonların efsaneleşmiş formalarına aynı anda sahip olup bu ürünlere koleksiyonunuzda yer verebilirsiniz. Halı saha maçlarında, şampiyonluk kutlamalarında ya da spor yaparken giyebileceğiniz Beşiktaş formaları, kaliteli kumaşları ve esnek yapılarıyla verimli bir kullanım yaşatır. Kartal Yuvası ürünleri, alternatif renk ve beden seçenekleri ile Trendyol'da beğeninize ve ölçülerinize uygun seçenekler oluşturur.

Günlük Yaşamınızda Takımınızı Yansıtın

Modaya uygun kesimleri ve yüksek kaliteli kumaşları ile dikkat çeken Kartal Yuvası outlet ürünleri arasındaki sweatshirt modelleri soğuklardan korunmanızı sağlar. Kapüşonlu seçeneklerle başınızı da yağışlara karşı koruma altına alabilirsiniz. Dayanıklı fermuarlarla kapanış kolaylığı yaratan Kartal Yuvası sweatshirt çeşitleri, kadın ve erkek taraftarlar için günlük yaşamda giyilebilecek şık modeller içerir. BJK Kartal Yuvası, mutfaklarınızda kullanabileceğiniz kupa bardaklarla yemek masanızda Beşiktaş logolu ürünlerden yararlanabilmenizi sağlar. Sıcak ve soğuk içeceklerde değerlendirebileceğiniz kalın kupa bardaklar, kartal figürü ve Beşiktaş arması gibi farklı tasarım seçenekleri ile üretilmiştir. Kartal Yuvası bebek ürünleri arasındaki tulumlar, çocuğunuzun tenini tahriş etmeyen yumuşak kumaşlarıyla beğeninizi kazanır. Ergonomik özelliklere sahip tulumlar, farklı yaş grupları için alternatif modeller içererek anne babaların çocuk giyimi konusundaki işlerini kolaylaştırır. 

Sportif Alt Giyim Çeşitleri 

Trendyol Kartal Yuvası ürünleri konusunda geniş bir ürün gamına sahiptir. Bu ürünler arasındaki kapri modelleri, yaz aylarında alt giyim konusunda size destek olur. Rahatça hareket edebilmeniz için uygun olan kapriler ince kumaşları ve şık kesimleri ile göz doldurur. Spor yaparken kullanabileceğiniz şortlar ile siyah ve beyaz renklerin yansıttığı Beşiktaş temasını sahalara taşıyabilirsiniz. Terlemenizi önlemek amacıyla pamuklu dokuyla ve hava geçirgenliği sağlayacak şekilde üretilmiş olan şortları çamaşır makinenizde yıkayarak uzun ömürlü bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Bermuda şortlar ile yürüyüş ve koşularınızı gerçekleştirebilir, ev ortamında konforlu bir şekilde hareket edebilirsiniz. Şortların ipli tasarımı ürünü istediğiniz gibi bağlayıp belinize tam oturmasını sağlayabilmenize olanak yaratır. Kartal Yuvası bileklik çeşitleri, basketbol ya da tenis oynarken takıp terinizi silebileceğiniz kullanışlı aksesuar modelleridir. Açık veya koyu renkli bilekleri tercih edebileceğiniz gibi, her ikisini birden de kullanabilirsiniz.

Yazın Ruhuna Uygun Üst Giyim Modelleri

Beşiktaşlıların saygısını kazanmayı başaran kaliteleriyle göz dolduran Kartal Yuvası tişört modelleri, yaz aylarında kendinizi daha rahat hissetmeniz için tasarlanmıştır. Yumuşak kumaşları terlemeyi önlemeye yardımcı olan tişörtler vücudunuza tam oturan zarif kesimleri ile sportif bir görünüm elde etmenizi sağlar. V yaka ve polo yaka gibi farklı dizayn özelliklerine sahip tişörtler arasından giyim tercihleriniz doğrultusunda seçimler gerçekleştirebilirsiniz. Güvenli ödeme desteği sağlayan Trendyol sayesinde Kartal Yuvası ürünleri satın alıp Beşiktaş'a maddi olarak katkıda bulunabilirsiniz. Bere ve atkılarla hem tuttuğunuz takımı giyiminize taşıyabilir hem de kış aylarında soğuklardan korunabilirsiniz. Eldiven çeşitlerine de ürün seçenekleri arasında yer veren Kartal Yuvası aracılığıyla ellerinizi soğuk havalara karşı koruma altına alabilirsiniz.

Yukarı Çık