"

Kawai

" araması için 65 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Kawai

1927 yılında Japonya'da üretim hayatına başlayan Kawai markası elektronik ürünler konusunda geliştirdiği kullanışlı modellerle öne çıkar. Japon teknolojisini ürünlerine taşıyan marka kullanışlı ve pratik ürünleriyle farklı kategorilerdeki farklı gereksinimlere cevap verir. Trendyol üzerinden rahatlıkla ulaşabileceğiniz Kawai Double teyp modelleri ile arabanızı daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. Seyahatleriniz boyunca kaliteli bir şekilde müzik dinlemek için ideal olan teypler aynı zamanda çok sayıda radyo kanalına da toplu olarak ulaşabilme olanağı yaratır. Dijital ekran özelliğine sahip Kawai Double teyp çeşitleri hassas dokunmatik ekranlarıyla son derece kullanışlıdır. Teyp, müzik dinlemenin yanı sıra oyun oynamak ve hesap makinesi ile işlem yapmak gibi farklı fonksiyonlar da içerir. GPS özelliği ile ulaşmak istediğiniz noktaların yol tariflerini güncel olarak alabilirsiniz. 

Uyumlu Teyplerle Gelen Konfor

Farklı araba modellerine kolayca uyum sağlayabilen Kawai teyp ürünleri yol boyunca vaktinizi daha verimli bir şekilde değerlendirebilmeniz için size katkı sağlar. Alternatif ses özelliklerini değerlendirerek yüksek ya da düşük desibelli olarak müzik ya da canlı radyo yayınlarını dinleyebilirsiniz. Güncel teknolojilerle uyumlu bir biçimde üretilmiş Kawai teyp çeşitleri güçlü işlemcileri sayesinde tüm özelliklerden etkin bir şekilde faydalanabilmenize olanak tanır. RAM ve hafıza kartı gibi teknolojilerle işlevleri artırılan teypler modern özellikleriyle internet ortamında vakit geçirebilmenize de imkân yaratır. Tema özelliklerini değiştirerek sevdiğiniz renklerden oluşan bir menü tasarımı yaratabilirsiniz. 

Kawai oto teyp modelleri geri görüş kamerasını size yansıtarak arabanızı park ederken çevreyi kontrol edebilmenizi kolaylaştırır. Arabanızı geri vitese aldığınızda otomatik olarak devreye giren arka kamera görüntüsü ile kusursuz ve kısa sürede tamamlanan park etme işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Bluetooth özelliğiyle kullanışlılığı artırılmış olan Kawai oto teyp modelleri sayesinde kablosuz bir şekilde telefonunuz üzerinden veri paylaşımı yapabilirsiniz. RDS özelliği ile teyp içerisindeki radyo kanalları spor, müzik ya da haber gibi kategorilere göre sıralanarak kolay bir şekilde seçim yapabilmenizi sağlar.

Daha Çok Kanalı Daha Konforlu Şekilde İzleyin

Kawai uydu alıcısı ürünleri televizyonunuzdan tam performansla yararlanabilmenizi sağlar. Pratik kanal arama özellikleri ile göz dolduran uydu alıcısı modelleri kısa zaman içerisinde arama işlemini tamamlar. Manuel ve otomatik arama modlarıyla ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde arama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Yüksek kanal hafızasına sahip Kawai uydu alıcısı çeşitleri ile kolay bağlantı özelliğinden yararlanarak kısa zaman içerisinde modern teknolojiden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Çok sayıda girişe yer veren tasarımlarıyla dikkat çeken uydu alıcıları kurulum konusunda işinizi kolaylaştırır. Uzaktan kumandadan yararlanarak uydu alıcınız üzerinden kanal geçişleri gerçekleştirebilirsiniz. Kolay anlaşılır menü aracılığıyla kanal listeleme ve düzenleme işlemleri konusunda konfora erişirsiniz.

Yüksek Ses Kalitesi Sağlayan Kulaklıklar

Kawai kulaklık modelleri kulak içi ve kulak üstü olmak üzere farklı gereksinimler için uygun çözümler sunar. Yastıklama ve silikon kaplama gibi özelliklerle beraber müzik dinlerken kulağınızın rahat etmesi sağlanır. Ses seviyesi aralığı konusunda desibel çeşitliliği yaratmayı başaran teknolojileriyle dikkat çeken Kawai kulaklık çeşitleri renk alternatifleri de sunarak günlük hayatınızda müzikten uzak kalmamanızı sağlar. Toplu taşıma araçlarında veya uzun süreli yolculuklarınızda çevrenizi rahatsız etmeden konforlu bir şekilde müzik dinleyebilirsiniz.

Kawai kahve makinesi aracılığıyla misafirlerinize sunabileceğiniz leziz kahveler yapabilirsiniz. Son derece kısa bir zaman içerisinde hazırlayabileceğiniz bu kahveler farklı modlarla beraber zevkleriniz için uygun hale gelir. Kahve makinesine ek olarak yine mutfağınızda bulundurabileceğiniz Kawai elektrikli cezve çeşitleri aracılığıyla elektrik enerjisinden yararlanarak kısa zaman içerisinden nefis Türk kahveleri hazırlayabilme şansı elde edersiniz.