"

Kedi Ödülü

" araması için 637 sonuç listeleniyor
GimcatPuding 150 gr
(333)
49,90 TL
27,50 TL
Sepete Git
Sonraki Sayfa

Kedi Ödülü

Kediler, doğaları gereği itaat etmeyi sevmeyen canlılar olmasına rağmen öğrenme kapasiteleri oldukça yüksek ve hızlıdır. Ev ortamına uyum sağlamaları kısa sürer ve tuvalet eğitimi sürecini çok hızlı atlatırlar. Kedilerin enerjileri, özellikle yavru oldukları dönemde çok daha fazladır. Merakları ise bir ömür boyu hem başlarını derde sokar hem de hayatlarını kurtarır. Durum böyle olunca çoğu zaman ufak tefek; bazen de büyük ev kazalarına karışırlar. Kendilerini çabucak affettirme yetenekleri sayesinde tüm haylazlıkları anında unutuluverir ve huzur veren mırıltıları ile evin havasını değiştiriverirler. Yaradılışı gereği mağrur ve boyun eğmez olan kediler, sadece varlıkları sebebiyle her zaman ödülü hak ederler. Kedi ödülü olarak tasarlanmış stick, macun, içi dolgulu tablet, içi dolgusuz tablet, krem, kedi bisküvisi, kedi gevreği, kedi ödül maması ve kedi çorbası çeşitleri ile kedinizi ödüllendirirken uzun ve sağlıklı bir yaşam için gerekli olan vitaminleri almasını da sağlamış olursunuz. Kedi ödülü olarak verebileceğiniz kedi ödül maması ve kedi ödül çubuğu çeşitlerini Trendyol ayrıcalığı ile hemen şimdi keşfedebilirsiniz.

Kedi Ödülü Maması

Kedi ürünleri kategorisinde yer alan kedi ödül mamaları, temel olarak, kedi ödül maması, kedi ödül çubuğu, kedi ödül bisküvisi ve kedi çorbası olarak satışa sunuluyor. Kedi ödül maması, kedinizin kolaylıkla yiyebileceği yumuşaklığa sahip olması ile dikkat çekiyor. Kedi ödül çubukları, küçük parçalara bölünerek verilebiliyor ve kedinizin çiğneyerek tüketebileceği kıvamda üretiliyor. Kedi ödül tabletlerini ise küçük parçalar hâlinde üretilmiş olması sebebiyle tüm kediler zevkle ve zahmetsizce çiğneyebiliyor. Kedi ödül maması çeşitleri, birbirinden farklı lezzetlere sahip olmaları ile pek çok farklı seçenek sunuyor; kedinizin damak tadına uyanını bulmak, kolaylaşıyor. Kedi ödül maması çeşitleri arasında tavuk etli, sığır etli, kümes hayvanlı, ciğerli ve somonlu kedi ödül maması yer alıyor. Kedilerin sağlığı açısından düzenli kullanılması gereken tüy yumağı önleyici içeriğe sahip hairball kedi ödül maması, tüm kedilerin iştahla yediği ödül mamaları arasında yer alıyor. Kedi ödülü kategorisinde sıklıkla tercih edilen kedi ödül stick çeşitleri, 3'lü, 4'lü, 6'lı ve 20'li paketlerde satışa sunuluyor. Biftekli, tavuklu-ciğerli, kuzu etli tavuklu-tahılsız, tavuklu, tavşanlı, somonlu, somonlu-alabalıklı, kuzulu-pirinçli ve hindili-kuzu etli kedi ödül çubukları, kedinizi dünyanın en mutlu kedisine dönüştürüyor. Tablet şeklinde tasarlanmış kedi ödülü, dolgulu ve dolgusuz bisküvi şeklinde ya da çiğneme tableti olarak satışa sunuluyor. Tavuklu-peynirli, ördekli-peynirli, hindili-ciğerli, peynirli, somonlu, ördekli, tavuklu, karidesli ve sütlü kedi ödülü çeşitleri, kedilerin ilk sıralardaki tercihleri arasında yer alıyor. Peynirli-taurinli kedi bisküvisi, kedilerin göz ve kalp sağlığını desteklerken; kümes hayvanlı-biotinli kedi bisküvisi ise içerdiği çinko sebebiyle kedilerin cilt ve tüy sağlığına önemli katkılarda bulunuyor. 12 farklı vitamin içeren multivitaminli kedi ödülü ve hairball özellikli kedi ödülü, kedinizin genel sağlığı için tercih edebileceğiniz en iyi seçenekler arasında yer alıyor. Bağışıklık sistemini destekleyen kedi otlu ve vitaminli kedi bisküvisi ise neredeyse tüm kedi sahiplerinin favorisi olarak bir adım öne çıkıyor.

Kedi Çorbası

Kedi ödülü kategorisinde yer alan ve sıvı olarak tasarlamış kedi çorbası çeşitleri, kedinizin genel sağlığı üzerinde olumlu etkiler bırakırken, bağışıklık sistemini de güçlendirmesini sağlıyor. Kedilerin çok severek yediği kedi çorbası çeşitleri; tavuklu ve deniz taraklı, ton balıklı-tavuklu, tavuklu, ton balıklı, ton balıklı-deniz taraklı, ton balıklı-deniz kabuklu, tavuklu-somonlu, tavuklu-deniz taraklı, isli ton balıklı, ton balıklı-somonlu, hairball özellikli tavuklu ve hairball özellikli ton balıklı lezzetlerden oluşuyor. Yavru kedilerin hassas bağışıklık sistemi dikkate alınarak özel olarak formüle edilip üretilen yavru kedi ödül maması çeşitleri arasında ise krema kıvamındaki ürünler dikkat çekiyor. Yavru kedi ödülü olarak ciğerli ve somonlu kremler, kedi sahipleri tarafından da en çok tercih edilen çeşitler arasında yer alıyor. Kedilerin yalayarak tüketebileceği kedi ödülü kategorisinde yer alan ve macun olarak tasarlanmış ürünler ise tüm yetişkin kediler için güvenle tercih ediliyor. Tavuklu ve hairball macun, tüy yumağı önleyici içeriği sayesinde kedilere sağlıklı ve uzun bir yaşam sunuyor.