"

Kelebek Kolye

" araması için 22329 sonuç listeleniyor

Kelebek Kolye Çeşitleri ile Sevilen Hediyelikler

Kelebek kolye ürünleri, son zamanların en trend aksesuarlarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Sade veya gösterişli tasarımları ile kelebek kolye aksesuarları, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. En çok tercih edilenlerden biri altın kelebek kolye olarak görülmektedir. Altın kelebek kolye fiyatları, altının ayarına göre değişiklik göstermektedir.

Zarafetin Aksesuara Dönüşümü: Kelebek Kolye

Zarafetin Aksesuara Dönüşümü: Kelebek Kolye

Yaygın olarak ve avantajlı fiyatlarla satılan altın kelebek kolye modelleri; 14 ayar kelebek kolye ürünleridir. Bunun yanı sıra 22 ayar altın kelebek kolye tercih edenlerin de sayısında artış görülmektedir. Sayfamızda, sarı, rose veya beyaz altın kelebek kolye ürünlerini bulabilirsiniz. Kararma yapmayan ve anti alerjenik olan altın kelebek kolye ürünleri, farklı zincir uzunlukları ve değişik model kelebek kolye uçları ile birlikte satışa sunulmaktadır. Kelebek figürlü kolye arayışında iseniz gümüş olan ürünleri de tercih edebilirsiniz. Gümüş kelebek kolye ürünleri, pek çok farklı tasarıma sahiptirler. Çeşitli kelebek modelli kolye ürünleri, zarif tasarımları ile boynunuzda estetik bir görünüm sağlamaktadır. Altına göre daha uygun fiyatlı olan gümüş kelebek kolye tasarımları, irili, ufaklı, tekli veya çoklu kelebeklerle süslenmiştir. Farklı renklere ve tasarımlara sahip kelebek kolye ürünlerini sayfamızda inceleyebilirsiniz.

Kelebek Kolye Modelleri

Kelebek Kolye Modelleri

Renkli kelebek kolye modelleri, günümüzde en çok aranan aksesuarlar arasındadır. Mavi kelebek kolye tasarımları, en sık aranan ürünler arasında gözükmektedir. Siyah kelebek kolye çeşitleri de, zarif tasarımlarıyla dikkat çekmektedir. Mor renk sevenler için çeşitli dizaynlarda mor kelebek kolye ürünleri de mevcuttur. Renkli kelebek kolye modelleri arasında en çok dikkat çeken ürünlerden birisi de pembe kelebek kolye tasarımlarıdır. Beyaz kelebek kolye, çelik kelebek kolye, cam kelebek kolye ve beyaz altın kelebek kolye tasarımları da boynunuza şıklık katacak ürünler arasındadır. Pırlanta sevenler için sayfamızda pırlanta kelebek kolye modelleri de mevcuttur. Taşlı kelebek kolye tercih ediyorsanız, zirkon taşlı kelebek kolye modellerine göz atabilirsiniz. Nazar boncuklu kelebek kolye, kalpli kelebek kolye, harfli kelebek kolye ve zarif kelebek kolye tasarımları da son zamanlarda en çok tercih edilen modeller arasında görülmektedir. Büyük kelebek kolye arayanlar için çeşitli ürün seçenekleri mevcuttur. Küçük kelebek kolye ürünleri de pek çok farklı modellerde sunulmaktadır. Kelebek desenli kolye ürünleri arasında, minik kelebek kolye modelleri de zarif tasarımlarla karşımıza çıkmaktadır. İsimli kelebek kolye modellerini sevdiklerinize hediye olarak satın almayı düşünebilirsiniz.

Kelebek Kolye Fiyatları ve Çeşitleri

Kelebek Kolye Fiyatları ve Çeşitleri

Kelebek uçlu kolye çeşitleri, şık ve zarif tasarımlarla karşımıza çıkmaktadır. Aksesuarda zarafeti tercih edenlerin gözdesi kelebek kolye ürünleri, çok farklı tasarımlar ve materyallerle üretilmektedir. Kelebek kolye fiyatları, ürünün cinsine, boyutuna ve kullanılan malzemeye göre değişmektedir. Eğer ikili kelebek kolye tercih ediyorsanız, tekli kelebek kolye fiyatlarına göre daha yüksek fiyatta olabilmektedir. Kelebek zincir kolye modelleri arasında çoklu kelebek kolye ürünlerine rastlayabilirsiniz. Tercih ettiğiniz ürün altın veya gümüş ise fiyatlarda, seçtiğiniz materyale göre değişkenlik gösterecektir. Pırlanta kelebek kolye fiyatları, diğer modellere göre daha yüksektir. Çelik kelebek kolye ürünleri ise daha avantajlı fiyatlandırılmıştır. Eğer taşlı kelebek kolye tercih ediyorsanız, taşın sayısına ve cinsine göre fiyatlarda değişmektedir. Büyük kelebek kolye çeşitleri de küçük kelebek kolye modellerine göre daha yüksek fiyatlara sahiptir. Her bütçeye uygun kelebek kolye modelleri sayfamızda yer almaktadır. Geniş ürün yelpazesine sahip kelebek uçlu kolye çeşitleri arasından zevkinize en uygun olan ürünü Trendyol’da bulmanız mümkündür. Hem günlük veya spor, hem de abiye kıyafetler ile kullanabileceğiniz kelebek kolye aksesuarları şıklığınıza zarafet katacaktır. Bu zarif kelebek kolye ürünlerini boynunuzda her daim taşımak isteyeceksiniz.