"

Kemal Kükrer

" araması için 139 sonuç listeleniyor
Kemal Kükrer
Filtreleri Temizle
Kemal KükrerSoya Sosu 250 Ml
(15)
26,90 TL
Sepete Git
Kemal Kükrer2 Lt Beyaz Sirke 2 Adet
50,00 TL
28,90 TL
Sepete Git
Sonraki Sayfa

Kemal Kükrer

Türkiye'nin en bilinen sos markalarından biri olan Kemal Kükrer, organik ürünleri ile sofralara lezzet katıyor. Anadolu coğrafyasının farklı tatlarını ve geleneklerini, titiz bir seçicilik ile işleyen marka, sirke, nar ekşisi, şalgam ve acı sosları ile beğeni topluyor. Zeytinyağlılar, sıcak tencere yemekleri ve salatalar ile birlikte tüketebileceğiniz Kemal Kükrer sosları, mevsiminde dalından toplanan taze ürünler ile hazırlanıyor. Geleneksel yöntemleri hiç terk etmeyen firmanın ürünleri, sofralarında geleneksel lezzetleri arayanlar için üretiliyor.

Kemal Kükrer Elma Sirkesi

Menülerin vazgeçilmezleri arasında yer alan, sağlıklı diyetlerin baş tacı salatalar, Kemal Kükrer sosları ile lezzetleniyor. Klasik salata tariflerinde kullanabileceğiniz Kemal Kükrer sirke çeşitleri ile farklı soslar da hazırlayabilirsiniz. Zeytinyağı ile uyumlu bir birlikteliği olan Kemal Kükrer organik elma sirkesi ve diğer sirke çeşitleri, limon, hardal ve zencefil katkısı ile salatalarınızın tadına ayrı bir vurgu yapıyor. Mide ve bağırsağa faydası bilinen salatalar, Kemal Kükrer elma sirkesi ile birlikte tüketildiğinde tokluk hissini daha da artırıyor. Kan şekerini dengelemek, toksinlerden arınmak ve diyetinize katkı yapması için bir bardak ılık suya ekleyeceğiniz bir yemek kaşığı elma sirkesini her sabah kahvaltıdan önce tüketmeyi de deneyebilirsiniz. 

Kemal Kükrer Nar Ekşisi

‌Anadolu'nun en tanıdık lezzeti nar ekşisi, mevsiminde dalından toplanan narlar arasından titizlikle seçilerek hazırlanıyor. Zeytinyağlıların ve etli dolmaların lezzetinin baş mimarı olan nar ekşisi, mayhoş özü ile damağınızı ‌tadlandırıyor. Dolmalarınızda olduğu gibi kısır ve mercimek köftelerinizde de kullanabileceğiniz Kemal Kükrer nar ekşisi, tüm soğuk tabaklarınıza ve atıştırmalıklarınıza da ekstra lezzet katıyor. Lezzetli olduğu kadar tüketilmesi faydalı da olan nar ekşisi, yemeklerin ‌sindirimini kolaylaştırıyor. Ağır kızartmalar ve yağlı yemeklerin yanında tüketilen nar ekşili salatalar, sofradan daha keyifli kalkmanızı sağlıyor. 

Kemal Kükrer Beyaz Sirke

Sağlıktan ev temizliğine her alanda kullanılan beyaz sirkeyi evinizde başköşeye koyabilirsiniz. Cilde ve saçlara faydası bilinen beyaz sirkeli suyla, cildinizi ve saçlarınızı temizleyebilirsiniz. Tırnaklarınızın kırılmadan daha çabuk uzaması için salatalarınıza beyaz sirke ilave edebilirsiniz. Pazardan alınan meyve ve sebzeyi beyaz sirkeli suda bekletmek ise hem temizlenmelerini hem de mikrop ve bakterilerden arınmalarını sağlıyor. Dişleri beyazlatmak için de kullanılan beyaz sirke, dişler fırçalandıktan sonra diş fırçasına damlatılan 2 damla sirke sayesinde çay, kahve ve sigara lekelerini yok ediyor. Ev temizliğinde de söz sahibi olan beyaz sirke, fayans ve seramiklerin temizliğinde mükemmel sonuçlar elde ediyor. Birden fazla fonksiyonu olan Kemal Kükrer beyaz sirke ve diğer ürünlerini ‌Trendyol'da inceleyebilirsiniz.

Kemal Kükrer Şalgam

Et ve kebap menülerinin yanında içilmesi özellikle tavsiye edilen şalgam suyu, Kemal Kükrer dokunuşu ile daha da lezzet kazanıyor. Besin değeri oldukça yüksek olan şalgam, turpgiller ailesinin faydalı üyeleri arasında yer alıyor. ‌Çukurova Bölgesi'nin geleneksel lezzetlerinden biri olan şalgam suyu, yağlı yemekler ile birlikte tüketildiğinde sindirim fonksiyonuna yardımcı etkisi ile biliniyor. Fermantasyon ile üretilen ürününün içeriğinde havuç bulunması ise sağlıklı etkisini daha da artırıyor. Tuzlu olması nedeni ile tansiyon rahatsızlığı olanlara dikkatli tüketmesi tavsiye olunan ürün, aynı zamanda iştah açıcı etkisi nedeni ile diyet yapanlara da önerilmiyor. Ancak yemeklerin ardından içilen bir bardak Kemal Kükrer şalgam suyu, rahatlatıcı etkisi ile sindirimi hızlandırıyor.

Kemal Kükrer Acı Sos

Güneydoğu ‌Anadolu'nun acı ama bir o kadar da lezzetli tarifleri için üretilen Kemal Kükrer acı sos ile dünya mutfaklarından lezzetleri de pişirmeyi deneyebilirsiniz. Etleri ‌marine etmek için de kullanılabilen acı sos, çiğ köfteler için de tercih ediliyor. Normal acı soslara göre oldukça yakıcı bir tadı olan Kemal Kükrer sosun, az miktarda dikkatli kullanılması tavsiye ediliyor. Dip soslara da katılabilen acı sos ile misafirlerinize farklı kokteyl tarifleri de hazırlayabilirsiniz.