"

Kemer

" araması için 2325 sonuç listeleniyor

Kemer

Hem kadınların hem erkeklerin dolabında mutlaka bulunması gereken parçalardan biri olan kemerler, kemer ve pantolon askısı çeşitleri arasında alıcıya sunulur. Kadınlar, erkekler ve çocuklar için birbirinden şık ve kullanışlı kemerleri inceleyebilir, kullanım amacınıza uygun parçalara erişebilirsiniz.

Stilinizi Tamamlayan Kadın Kemer Modelleri

Kadınlar için kıyafeti tamamlayan bir aksesuar olan kemerler, şık tasarımlara sahiptir. Kadın kemerleri arasında elbise kemeri, zincir kemer, örgü kemer, büyük tokalı kemer gibi birçok ürün çeşidi yer alır. Elbise kemer çeşitlerinde suni deri ürünler ve örgülü, tokalı kemerler öne çıkar. Büyük tokalı kemerler özellikle şık tunikler ve sade elbiseler üzerinde dikkat çekici bir görünüm oluşturur. Örgü kemer modellerinde ise hasır ipliklerden örülmüş örgü motifli kemerler trend tasarımları ile en çok tercih edilen modellerden olur. Kadın tokalı kemer modelleri arasında geniş, büyük tokalı ürünler dışında pantolonlar için rahat bir kullanım sunan dar kemer çeşitlerine erişebilirsiniz. Özellikle çift tokalı modeller ile şık bir stil oluşturabilir, farklı modelleri Gucci kemer çeşitleri arasından inceleyebilirsiniz.

Kadın zincir kemer modelleri arasında ise şık elbiselerin üzerine takılmak için tasarlanan ürünler yer alır. Büyük ve küçük halkalardan oluşan zincir kemerler, gece elbiseleri üzerinde ve etekler üzerinde rahatlıkla kullanılabilir. Zincir kemer çeşitleri arasında renkleri değişen gümüş, gri ve altın zincirli kemer modellerine erişebilirsiniz. Şık kemerlerden biri olan taşlı kemer çeşitleri ise değişen tasarımları ile hem gündüz hem gece kullanıma uygundur. Parıltılı taşlar ile süslü modeller, gece elbiselerine ışıltı katarken yalnızca toka kısmında taş kullanılan sade modeller, günlük giyimde tercih edilir.

Esneyebilen yapısı ile öne çıkan bayan lastik kemer modelleri ise beden sıkıntısı olmadan kullanılabilen modellerdir. Lastikli esnek yapısı ile belinize kolayca saracağınız kemerler, geniş tasarımları ve süslemeleri ile oldukça dikkat çeker. Hem sade hem de gösterişli tasarımlar eşliğinde bulabileceğiniz lastik kemer çeşitlerini ister günlük giyimle isterseniz gece kıyafetleri ile kullanabilirsiniz. Kemerler arasında kız çocuklar için kemer çeşitlerine de erişebilirsiniz.

Her Tarza Uygun Erkek Kemer Modelleri

Erkekler için zaruri bir aksesuar olan kemer modelleri arasında kullanışlı ve kaliteli ürün çeşitlerine erişebilirsiniz. Sade kemer modelleri arasında kahverengi, siyah, gri, lacivert gibi farklı renklerde ürünleri bulabilirsiniz. Günlük kıyafetler ile ve iş kıyafetleri ile rahatlıkla kullanılabilen modeller, her erkeğin dolabında bulunması gereken parçalar arasında yer alır. Sade kemer modelleri içinde süet deri kemer çeşitlerine de erişebilirsiniz. Süet kemerler daha spor bir görünüm sergilediği için günlük kıyafetler ile de rahatlıkla kullanılabilir. Tek renk modeller dışında erkek kemer modelleri arasında örgü motifli kemer çeşitleri de yer alır. Parlak veya mat kahverengi ve siyah gibi renk seçeneklerine sahip olan ürünler, ince ve kalın örgü motifleri ile değişebilir. Erkek örgü kemer modellerini özellikle Mango kemer çeşitleri arasında bulabilirsiniz. Rugan erkek kemer çeşitleri arasında ise onlarca farklı markanın ürününe ulaşabilirsiniz. Parlak yüzeyleri sayesinde şık takımlar ile uyumlu olan rugan kemerleri, hakiki deri kemerler arasında bulabilirsiniz.

Erkek kemerler arasında deri görünümlü dış yüzeye sahip ürünler de dikkat çeker. Doğal deri deseni ile farklı tarzlara hitap eden modeller, hem farklı renkler ile bulunabilir hem de farklı kıyafetler ile rahatça kullanılabilir. Klasik renklerin dışında sarı, mavi, haki renklere sahip kemer çeşitlerine erişebilirsiniz. Spor kemer modelleri arasında ise hasır görünümlü veya tekstil malzemeden üretilen kemerleri inceleyebilir, tarzınızı en iyi şekilde yansıtacak olan ürünleri seçebilirsiniz. Aynı zamanda erkek çocuk kemerlerini de ürünler arasında temin edebilirsiniz.

Yukarı Çık