"

Kenzo

" araması için 226 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Kenzo

60'lı yılların ortasında Kenzo Takado, Japonya'dan Paris'e geldiğinde bir gün adının moda dünyasının en çok bilinen markalarından biri olacağını düşünmüş müydü bilinmez fakat Japon asıllı markanın 70'li yıllarda moda dünyasının stil kodlarını yıkıp baştan oluşturduğu ve adını Fransız lüks moda markaları arasına altın harflerle yazdırdığı bir gerçek! Kenzo'nun o yıllarda moda dünyasında bri bomba etkisi yaratmasının ardında yatan sebep tabii ki Japonya'nın kültürel ögelerini, desenlerini, çiçeklerini tasarımlarında kullanması, bununla yetinmeyip pek çok kültürel motifi tasarımlarına serpiştirmesidir. Dolayısıyla Kenzo denince akla uçuş uçuş kumaşların yanı sıra rahatlık ve iddia; desenler ve renklerin bir arada kullanımının yanı sıra doğunun mistik havasının dünyanın farklı yerlerinde bulunan kültürlerle iç içe kullanımı gelir. 

Kenzo ile Kuralları Baştan Koyun!

Kenzo'nun sıra dışı çizgileri ve desenleri markanın en ayırt edici özelliklerinden. Kenzo sweatshirt ya da Kenzo tişört ile bulunduğunuz ortamda dikkatleri üzerinize çekmeniz her zaman mümkün! Bunun belki de en belirgin örneği Kenzo'nun pek çok ürününde bulunan kaplan imgesi. Renkli çizgilerden oluşturulmuş kaplan figürü Kenzo denince akla gelen imgelerden en güçlüleri arasında. Egzotizm, renk ve deseni bir arada barındıran bu imge Kenzo tişört, Kenzo mont, Kenzo kazak, Kenzo bere, Kenzo ceket gibi ürünlere can veren bir soluk adeta!

Kenzo'nun ana hedeflerinden biri klasik moda dünyasının tüm kurallarını yıkıp bu kuralları bütün dünyadan topladığı kültürel motiflere yeniden yorumlamak, Batı ve Doğu kültürlerini sentezleyerek onu kumaşlara yansıtmaktır. Bundan dolayı cesaretli bir o kadar kendinden emin kadınların ve erkeklerin markası Kenzo ile siz de kuralları baştan yazın!

Dilerseniz küllerinden yeniden doğan bir anka kuşunun gökyüzünde süzülüşünü Kenzo çizgileri ile Kenzo tişört ile üzerinizde taşıyın; dilerseniz Kenzo elbise ile floral desenlerin üzerinizde uçuşmasına izin verin. Bırakın Japon gülleri Kenzo giyim ile üzerinizde açsın! Sadece giyim değil Kenzo aksesuarları ile de iddialı bir görünüme kavuşmanız mümkün! Kenzo çanta, Kenzo sırt çantası ve Kenzo gözlük ile bulunduğunuz ortamda küçük detaylar ile stilinizi yansıtmak sizin elinizde! Kenzo abiye giyim ile davetlerde de gözler üzerinizde! Kenzo'nun iddialı ve şaşırtıcı abiye tasarımları ile katıldığınız davetlerde de şıklık ve zarafet klasik görünümünün dışında çok daha sıra dışı volanlar ve fırfırlarla size dinamizm katacak.

Kenzo Erkek Giyim ile Tarzınızı Yansıtın!

Kenzo hem kadın hem erkek giyimde kendine has tarzıyla imzasını günümüze kadar taşımış olan bir marka. Öyleyse siz de erkek giyimde Kenzo çizgisine güvenebilirsiniz. Kenzo ile sade bir görünüm mü arıyorsunuz? O zaman tek renk, yanları incecik çizgilerle dinamizm katılmış Kenzo eşofman tam size göre ! Ya da Kenzo erkek ayakkabı ile tarzınızı konuşturabilir, dilerseniz Kenzo erkek tişört, Kenzo deniz şortu, Kenzo terlik ve Kenzo güneş gözlüğü ile yaz aylarında da tarzınızı yansıtabilirsiniz. Kış ayları için ise Kenzo erkek bere altına giyeceğiniz bir Kenzo mavi kazak erkek ve Kenzo mont ile soğuk günlerde de tarzınızdan ödün vermeden gittiğiniz her yerde Kenzo ile fark yaratabilirsiniz Dilerseniz yakalı Kenzo erkek t shirt ya da Kenzo gömlek ile oldukça sade görünümler elde edebilirsiniz. Daha renkli ve canlı görünümler içinse Kenzo'nun dinamik tasarımlarıdan yardım alarak iddialı görünümler yaratabilirsiniz.

Zamansız ve Şiirsel Bir Yolculuk: Kenzo Parfümleri

Kenzo yıllar içerisinde dünya çapında giyim ürünlerinin yanı sıra parfümleri ile de ünlenmiştir. Gerek doğunun mistisizmi, gerek Japonya'nın kendine has bitki özleri ve gelenekleri ile harmanlayıp oluşturduğu parfümleri ile ününe ün katmış Kenzo, en güzel çiçek kokularını Kenzo parfümleri içinde kapsülleyip sizlere sunuyor. Kenzo parfüm kadın kokuları farklı bileşenleri hiç tereddüt etmeden harmanlayıp, çekici ve cezbedici kokuları ile fark yaratıyor. Kenzo kadın parfüm ile çiçeksi notalar ile şakayıkların, yaseminlerin kokusu sizi sarsın ya da baharatlı kokular ile ruhunuza hitap etsin. Kenzo parfüm ürünlerinin kabına sığmayan, fark yaratan kadınları için tasarladığı parfüm şisesi tasarımları da oldukça çekici, bir o kadar kokunun ruhunu yansıtan tasarımlardan oluşuyor. Kenzo parfümleri güçlü, kendinden emin, sağlam adımlarla yürüyen kadınların kendilerini yansıtmalarına imkan sunuyor. Kenzo erkek parfüm ürünleri de zamanın ötesinde kokular sunuyor. Özellikle deniz kokusunun yoğun olduğu Kenzo parfümü Kenzo'nun erkekler için oluşturduğu kokuların en ikonik en zamansız olanlarından. Kenzo deodorant ise ter kokularına karşı teninizle birleşerek parfüm gibi doğal koku sağlıyor. Kenzo parfüm fiyatları da Trendyol kampanyaları ve Kenzo indirim ürünleri ile oldukça uygun fiyatlarla sizlerle. Kenzo parfümleri ile zamansız ve şiirsel bir yolculuğa çıkın.