"Keramika" araması için 523 sonuç listeleniyor

Keramika

Keramika, kullanışlı ve estetik parçalara sahip şık ve modern tarzda mutfak ürünleri üreterek farklı stillere hitap eden pek çok ürün modeli ile dikkatleri üzerine çekiyor. Geniş ürün yelpazesine sahip birbirinden renkli, desen ve motiflere sahip ürün çeşitleri, yemek ve içecek zevkinizi keyifli bir hale getirmenize yardımcı oluyor. Özel tasarımlarıyla şık ve etkileyici bir stil sahibi olan herkes için üretilen Keramika modelleri, kaliteli malzeme yapısı ve seçkin modelleri ile ön plana çıkarak, kullanıcılarına büyük kolaylık sağlıyor. Dekoratif amaçlı da kullanılabilen özelliğe sahip koleksiyon modelleri, evinizi daha şık bir ortama dönüştürürken renkli ve zevkli yaşanılabilir alanlar yaratmanıza yardımcı oluyor. Özgün tasarımlarıyla trendlere uygun birçok ürün modeli klasik, retro ve modern tarzlarıyla ön plana çıkıyor. Her evin ruhuna uygun pek çok Keramika ürün koleksiyonu, canlı renk ve göz alıcı desenleri ile bulunduğunuz ortama büyüleyici bir hava kazandırıyor.

Keramika Tarihçe

2006 yılında Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde temelleri atılan Keramika, Necati ve Ahmet Ünal kardeşlerin farklı sektörlere yatırım yapmaya karar vermesi ile ortaya çıkıyor. %100 yerli sermaye ile kurulan marka, ilk ürünlerini 2007 yılında tüketicileri ile buluşturuyor. Keramika kahvaltı takımı baharatlık ve saklama kabı setleri ile züccaciye sektörün de önemli bir konuma gelmeyi başaran marka ürettiği Keramika yemek takımı ile de tüm deneyim ve tecrübelerini kullanıcılarıyla paylaşıyor. Global pazarda dünya konjoktürüne uygun mutfak modası yaratan Keramika, birbirinden farklı renk ve desenlere sahip mutfak ürünleri ile dayanıklı ve kaliteli ürünler geliştirmeye devam ediyor.

Keramika Ürün Çeşitleri

Seramiğin yanında granit gibi farklı malzemelerden de ürünler geliştiren Keramika, farklı boyutlarda her ihtiyaca uygun set ve koleksiyonları ile kullanışlılığı ve görselliği bir arada sunuyor. Çeşitli kreasyonlarda üretilen birçok Keramika kahvaltı seti, sade renk çeşitlerinin yanında modern motiflere sahip tasarımları ile kullanıcılarını etkiliyor. Ayrıca özel davetlerinize uyum sağlayan Keramika servis tabağı, farklı boyutlara sahip tasarımıyla ideal bir tercih oluşturuyor. Birbirinden renkli motiflere sahip ürün koleksiyonları ile dikkat çeken Keramika fincan takımları, çay ve kahve keyfinizi bir üst seviyeye çıkartırken, günlük hayatınızın her alanında kullanabileceğiniz Keramika kupa modelleri, etkileyici tasarımları ile göz kamaştırıyor. Makarna zevkinizi renkli ve sade modelleri ile görsel olarak arttıran Keramika makarna tabağı, birbirinden güzel, etkileyici sunumlar hazırlamanıza yardımcı olurken tüm ihtiyaçlarınıza en şık çözümleri sunuyor. Diğer taraftan meyve ve pasta sunumlarınız için kullanışlı ve dekoratif bir ürün olan Keramika pasta tabağı, farklı zevklere hitap eden renk ve desen çeşitliliği ile fark yaratmayı başarıyor. Mavi, kırmızı, mor ve sarı renkte farklı boyut ve tasarımlara sahip Keramika çerezlik kaseleri, sade bir aile yemeği veya kalabalık bir partide muhteşem sunumlar hazırlamanıza yardımcı olarak çerezlik servislerinize çok şık bir hava katıyor.

Keramika Ürün Fiyatları

Sofralara kendi tarzınızı yansıtmanız için üretilen birçok Kremika koleksiyonu, çeşitli boyutlarda kaseler, yumurtalık, fırın kabı, kaşıklık ve kayık tabaklar gibi pek çok ürün ile tüm ihtiyaçlarınıza en şık ve modern çözümleri sunuyor. Kullanım işlevine, boyutuna ve kullanılan materyale göre değişen fiyat politikasına sahip olan ürünler, her bütçeye uygun fiyat avantajlarıyla ideal bir tercih olarak yerini alıyor. Eşsiz tasarımları ile sofralarınıza renk katan pek çok ürün Trendyol Keramika kategorisinde, etkileyici kullanım özellikleri ile sizin için sunuluyor. Geniş fiyat aralıklarına sahip yapısı ile bütçe dostu bir fiyat seçeneği sunan Keramika, güzelliği ve zarafeti sofralarınıza taşıyor.

Trendyol, rahatlıkla tercih edebileceğiniz pek çok Keramika modelini, kampanyalı uygun fiyat seçeneği ile kullanıcıları ile buluşturuyor.

Yukarı Çık