"

Kerastase

" araması için 598 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Kerastase

Kerastase, saç sağlığını düşünen kadın ve erkekler için farklı saç yapılarına ve problemlerine uygun çözüm sunarak en çok tercih edilen saç bakım ürünleri arasında yer alır. Marka, saç tipi ve saç derisi sorunları üzerine yoğunlaşarak ürettiği Kerastase saç bakım ürünleri ile modern çağın güzellik anlayışına yeni bir ifade katar.

Derinlemesine Temizlik

Saç ve saç dipleri için özel formüle edilmiş Kerastase şampuan, saçı kökten uca derinlemesine temizler. Etkili içeriği ile saç ve deri sorunlarını kontrol altına alarak saçı besler ve canlandırır. Saç tellerini pürüzsüzleştirerek yumuşak ve parlak bir görünüm sağlar. Her saç tipi için farklı çözüm olanakları geliştiren Kerastase, saç problemlerini ortadan kaldırarak konforlu bir kullanım sağlar.

Kerastase kuru saçlar için şampuan ile yoğunlaştırılmış nemlendirici yapısı sayesinde saçı ağırlaştırmadan temizler. Yoğun nem sağlayarak saç dokusunu düzelten Kerastase kuru saçlar için şampuan, ipeksi bir yumuşaklık katarak saçların kolay taranmasını sağlar. Kerastase yoğunlaştırıcı şampuan, yağlı saç problemlerini ortadan kaldırır, saçın nem dengesini koruyarak uzun süre ferahlık hissi verir. Kerastase tuzsuz şampuan işlem görmüş ve yıpranmış saçları narin bir şekilde temizlerken aynı zamanda besler ve onarır. Boyalı saçların rengini uzun süre koruyarak, yıpranmasını engeller. Kerastase dökülme önleyici şampuan, saç dökülmesini azaltır ve saçın ihtiyaç duyduğu bakımı sağlar. Kerastase saç uzatan şampuan ile saçların sağlıklı bir şekilde kısa sürede uzamasını sağlar.

Kerastase erkeklere özel şampuan çeşitleri ile erkeklerin saç problemlerine çözüm imkanı sunar. Saç dökülmesi, yağlı ya da kuru saçlar, kepekli saçlar için özel bakım yaparak sorunu kökten yok eder. Kerastase erkek şampuan, sağlıklı, parlak ve yumuşacık saçlar ile mutluluk ve güven kazandırır. Kerastase şampuan fiyatları sahip olduğu özelliklere göre farklılık gösterir.

Işıl Işıl Bakımlı Saçlar

Saç bakımı konusunda özenle çalışan Kerastase, saç kremi, saç maskesi, saç serumu ve besleyici yağlar ile saçları güçlendirerek dayanıklılığını arttırır. Kerastase ürünleri, özel formülü ve sahip olduğu ekstrat sayesinde saçlara şampuandan sonra ekstra bakım sağlar. Kerastase saç kremi saçları nemlendirerek yumuşatır. Saçları kırılmaya karşı koruyarak elastikiyetini arttırır. Kerastase saç dökülmesi, yıpranma, kepeklenme ve matlaşma gibi problemleri kısa bir sürede çözüme kavuşturur.

Kerastase saç maskesi konusunda oldukça başarılı ve problem odaklı çalışır. Kerastase saç bakım maskesi saça yoğun bir bakım uygulayarak onarır ve yumuşatır. Kerastase çimento maskesi saçı güçlendirerek dış etkenlere karşı korur. Kerastase keratin maskesi saçın esnekliğini arttırarak saça hacim katar. Kerastase nem maskesi kuru saçlara yoğun nem bakımı yaparak saç tellerini pürüzsüzleştirir ve ipeksi bir yumuşaklık katar. Kuru saçlar için Kerastase saç maskesi saçı ağırlaştırmadan nem ihtiyacını karşılar. Parlak ve güçlü saçlar için Kerastase maske saç bakımının önemli bir parçasıdır.

Kerastase saç serumu ve Kerastase saç yağı günlük saç bakım rutininin tamamlayıcısıdır. Kerastase saç serumu ve Kerastase saç bakım yağı çeşitleri saçları olumsuz hava koşullarına karşı korur, kırılmaların ve yıpranmaların önüne geçer. Kerastase serum 230 dereceye kadar koruma sağlayarak saçların yıpranmasını önler. Kerastase erkek serum, saçı güçlendirerek dökülmeleri azaltır ve saç yapısının kalitesini arttırır. Kerastase bakım yağı ise saçı besler, saç kırılmalarını önleyerek yumuşacık olmasını sağlar.

Kerastase saç bakım seti, farklı saç tipleri ve ihtiyaçlarına yönelik geniş ürün yelpazesi sunar. Kerastase keratin serisi yıpranan saçlara yoğun bakım uygulayarak onarır. Kerastase çimento serisi yıpranmış ve zayıf saçları güçlendirir ve ısıya karşı bir koruma kalkanı geliştirir. Kerastase terapi serisi ve Kerastase yeşil seri ise yoğun işlem görmüş saçları yeniden yapılandırır, saça nem terapisi uygulayarak sağlıklı görünmesini sağlar. Kerastase set, yıpranma, dökülme, kepeklenme, elektriklenme, nemsizlik gibi saç sorunlarına karşı farklı saç bakım setleri ile soruna direkt olarak odaklanır. Kerastase erkek ve kadınların kendilerini her zaman öz güvenli hissetmelerini sağlar.

Kolay Şekil Alan Havalı Saçlar

Kerastase saç şekillendiriciler hem saçlara şekil verir hem de saçları soğuk ve sıcak hava koşullarına, çevresel etmenlere karşı korur. Saç spreyleri saçı sertleştirmeden şekil almasını sağlar. Neme karşı koruma sağlayarak yapışkan his bırakmaz ve uzun süre saç şeklini muhafaza eder. Kerastase saç köpükleri saçları ağırlaştırmadan şekle sokar ve dolgun bir görünüm kazandırır. Kabaran saçlar için köpük, saçın elektriklenmesini önleyerek bukleleri belirginleştirir. Kerastase ısıya karşı hazırlayıcılar, işlem öncesi saçlarda sıcaklık kalkanı oluşturur. Elektriklenmeyi gidererek saçların kolaylıkla şekil almasını sağlar. Kerastase saç boyası ise boyalı saçların rengini yeniler, renk bozulmalarını giderir ve canlı bir görünüm katar.

Temizleme, yoğun bakım ve şekillendirme aşamalarında saç sağlığını düşünen Kerastase, bakımlı, ışıl ışıl ve yumuşacık saçlar ile kullanıcılarını mutlu eder. Kerastase Türkiye saç bakım ürünlerini uygun fiyat avantajları ile Trendyol’dan güvenle satın alabilir, Kerastase indirim olanaklarından faydalanabilirsiniz.