"

Keson

" araması için 21 sonuç listeleniyor

Keson

Ofis mobilyaları kategorisi içerisinde dikkat çeken ürünler arasında bulunan çekmeceli keson modelleri, oldukça kullanışlı bir depolama alanı elde etmenizi sağlar. Trendyol ile onlarca çeşit arasından gereksinimleriniz için ideal olan modelleri kısa bir zaman içerisinde sipariş verebilirsiniz. Ofis ortamını yeniden düzenlemek ve daha kullanışlı bir alan elde etmek isteyen çalışanların ya da işverenlerin tercihi olan kesonlarla dosyalarınızı kolayca arşivleyebilirsiniz. Ev ortamında da yararlanabileceğiniz ofis mobilyaları içerisinde yer alan bu ürünler, keson fiyat özellikleri bakımından da ekonomik bir seçim gerçekleştirebilmenizi sağlar. Farklı boyutlara sahip kesonlarla ofis ortamının ihtiyaçlarına uygun düşecek bir modeli seçip sipariş edebilirsiniz. Renk ve tasarım özellikleri açısından da alternatif kesonlarla dekoratif bir tasarım yaratmanız kolaylaşır. 

Sade ve Kullanışlı

Son derece minimal bir tasarıma sahip olan kesonlar dikdörtgen şeklindeki yapılarıyla oldukça kullanışlıdır. Farklı sayılarda çekmeceleri bulunan modeller ile depolama ihtiyacınıza uygun keson seçebilmeniz daha kolay bir hal alır. Metal keson modelleri dayanıklı gövdeleriyle ön plana çıkar. Darbelere ve sarsıntılara karşı korunaklı bir yapı taşıyan metal kesonlar dosyalarınızı muhafaza eder. Uzun ömürlü bir kullanım deneyimi elde etmeniz için ideal olan metal keson çeşitleri, ayak desteğiyle dengede kalır ve devrilme sorunu yaşamadan üründen yararlanabilmenizi sağlar. Parlak dış yüzeyleriyle dikkat çeken metal kesonlar sayesinde ofisiniz daha ferah ve ilgi çekici bir dekorasyona sahip olur. Sade tasarımı tamamlayan ince ve zarif kulplar aracılığıyla kesonun çekmecesini rahatlıkla açıp kapatabilirsiniz. Sessiz bir şekilde açılan çekmeceler gürültü yaratmayarak çalışanların dikkatinin dağılmasını önler. Sorunsuz açılıp kapanabilen raflar dosyaları hızlı bir biçimde yerleştirip çıkartabilmeniz için ideal özellikler taşır.

Çok Yönlü Bir Kullanım İçin

Kilitli keson modelleri özel dosyalarınızın kilit altında tutulmasını sağlar. Bu sayede gerekli anahtara sahip olmayan yetkisiz kişiler bu dosyalara ulaşamaz. Özel ve değerli eşyaların saklanabilmesi için de uygun olan kilitli keson çeşitleri aracılığıyla güvenli bir saklama ve koruma alanı elde edersiniz. Kesonların üst kısmının tamamen düz olması sayesinde bu alanı da efektif bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Vazo, çerçeve, maket ya da biblo gibi dekoratif ürünlerden yararlanarak oda tasarımını geliştirebilirsiniz. Köşe noktalara kolayca sığan kesonlar, dikdörtgen yapılarıyla arkalarında boşluk bırakmanıza gerek kalmadan duvar diplerine yerleştirilebilir. Bu sayede ofisinizde her bir metrekareyi verimli bir biçimde kullanıp ekstra alan kazanabilirsiniz. Kilitli keson modellerinin anahtar deliği aracılığıyla çekmecelerden sadece bazıları kapalı tutulabilir. Tek çekmeceli modellerin yanı sıra iki, üç, dört ve daha yüksek sayıda çekmeceye sahip kesonlar da beğeninize uygun bir ürün satın alabilmeniz için seçenek oluşturur.

Pratik ve Güvenli Çekmeceler

Geniş iç alan tasarımlarıyla dosya yerleşimi için uygun olan çekmeceler pratik bir kullanımı deneyimi yaşatır. Pürüzsüz çekmece zemini, kitap ve klasör gibi materyallerin yerleşimi için uygundur. Teker desteğine sahip olan kesonlar kolayca hareket ettirilebilir. Dört adet teker aracılığıyla denge sağlanması sonucunda ürünü kaldırarak taşımanıza gerek kalmaz. Parke zemin üzerinde rahatça yönlendirilebilen tekerlekli kesonlar sayesinde ofis ortamının dekorasyonunu kolayca değiştirebilirsiniz. Buna ek olarak, çalışırken ihtiyaç duyduğunuz dosyaların yer aldığı kesonları masanıza yakın tutarak daha hızlı bir şekilde işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Çekmece boyutları eşit oranda olan keson tasarımlarının yanında üst çekmecenin daha küçük olduğu kesonlar da bulunur. Bu sayede küçük boyutlu materyalleri üst çekmeceye, büyük boyutlu materyalleri ise alt çekmeceye yerleştirebilirsiniz. Sade renkli ve ahşap dekorlu kesonlar ofis ortamının görünümüne rahatlıkla uyum sağlar.

Yukarı Çık